Rychlost vyřízení

úžasný výběr - široký sortiment, skvělé ceny

možnosti dopravy, které se na stránkách e-shopu uvádějí, paradoxně pro objednání přes e-shop neplatí, pokud si chce někdo vyzvednout zboží ve skladu, musí objednávku vytvořit pracovník na pobočce

Reakce obchodu OKAY.cz

doprava se liší dle druhu zboží a cílové lokality, konkrétní možnosti zobrazí vždy finální krok v košíku. V případě individuálních požadavků tyto zpracovávají naši kolegové z prodejny.

• vše

Reakce obchodu OKAY.cz

děkujeme za hodnocení, pokud jste byl spokojen, rádi bychom upřesnění nízkého hodnocení. Prosíme, kontaktujte nás prostřednictvím zaslaného formuláře.

Velká spokojenost

Zboží jsem vrátil (bohužel bylo nefunkční)

Reakce obchodu OKAY.cz

i přes maximální péči a výstupní kontrolu bohužel může dojít k nefunkčnosti výrobků, proto umožňujeme takové zboží zákazníkovi vrátit nebo reklamovat.

• Odborný personál.

Rychlí nákup vyhodou

Milá obsluha na prodejně Okay.

S nákupem jsem byl spokojen, jen nechápu, proč se na účtence objevila položka "XX-Hrnek-darek". Žádný dárek jsem nedostal, ani mi nebyl nabídnut, takže by neměl být na účtence uváděn.

Slovenský i český návod k použití zboží přelepený čárovým kódem přesně uprostřed. A k mé smůle ještě nervní chlap u pokladny.

Reakce obchodu OKAY.cz

mrzí nás vzniklá situace, nicméně v případě problémů s návodem jej máme k dispozici i v elektronické podobě na našich webových stránkách.

• Zboží bez navodu

Reakce obchodu OKAY.cz

návod je přikládán přímo výrobcem pro danou jazykovou lokaci, pro výjimečné případy absence návodu v balení jej uvádíme na webu u zboží, nebo Vám jej na žádost zašleme na e-mail.

Michal, zákaznický servis

• rychlost dodání od objednávky

• Pracovníci obchodu OKAY jsou spolehlivý, slušní, poradí a pomohou

s produktem, který prodavačka vyhledala na internetu a objednala pod mým jménem, nejsem s ním spokojená. podle informací, které jsme četli z vaší prodavačkou OKAY u mobilu MAX COM MM135 měl mít tento produkt 16 GB. Má malou paměť v rozmezí max. 4GB, protože po zaplnění max. 10 zpráv hlásil mobil, že má plnou paměť. Má jen jedno vyzvánění a SD karta v mobilu nereaguje. Zvonění slabé. Tento mobil vrátím co nejdříve na prodejnu, kde jsem mobil koupila. Předem děkuji za pochopení a přeji hezký den.
    Vránová

Reakce obchodu OKAY.cz

mrzí nás, že zboží nevyhovuje, každý zákazník má možnost zboží vrátit v rámci odstoupení od kupní smlouvy a toi v nejbližší prodejně. Personál s Vámi vše vyřeší.

Michal, zákaznický servis

• Veškeré spotřebiče v naší domácnosti máme z tohoto obchodu a jsme velmi spokojeni s jednáním i s ochotou obsluhy

• Celkem rychle připraveno k odběru

Vše bez problémů, jen tedy otázka prodavače ,,Co by to jako mělo bejt?" trochu zarazila. :)

• vše proběhlo super, bez problémů

• Rychlé dodání zboží