• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

mrzí nás Vaše nepříjemná zkušenost. Zásilky se vždy snažíme odesílat do druhého dne. Bohužel v předvánočním čase mohou mít dopravci problém se včasným doručením zásilek.

S přáním hezkého dne
    Pavla,
    Obalove-Materialy.cz

• Neodpovídá objednávce

Objednala jsem 10 kusů úklidového papíru - nabízeli mix dezénů. Místo mixu přišlo 10 stejných zelených papírů.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.
    Je pravda, že tento produkt nabízíme ve více motivech.
    Je mi líto, že nejste spokojená s naším výběrem, poprosím Vás příště o napsání poznámky do objednávky, jaký motiv by se Vám líbil, případně, že je chcete namixovat a v jakém počtu, rádi Vám je vybereme dle přání.
    Každý zákazník to chce jinak a bez poznámky nemáme šanci zjistit Váš výběr.

Děkuji a pěkný den
    Petr Hassl

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zbozi bylo na strankach oznaceno " v akci" a bylo "skladem". Bez prodlevy mi byla obratem objednavka zrusena. Nyni 28.1. je zase u produktu "skladem". Toto se mi stalo i u dalsi objednavky.

Dobrý den pane Kudo,

děkujeme za Vaši recenzi. Situaci jsem prověřila u kolegů z prodeje a produkt nakoupil zákazník těsně před Vámi. Vlivem prodlevy bylo označeno zboží "skladem", ale obratem jsme Vám dávali vědět, že již bohužel není. Nyní "skladem" nová várka, takže můžete bez problému objednat u nás na stránkách.

Děkuji

S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne,

Jitka,

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Byla mi doručena plastová popelnice 240l, která byla poškozena - prasklé dno i poklop i když v zabaleném stavu zboží nejevilo žádné známky poškození. Obchodník se kryje oznámením, že neodpovídá za škodu způsobenou dopravou.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkujeme za recenzi, ale žádnou reklamaci neevidujeme.
    Pokud přišla popelnice poškozená, pošlete nám prosím reklamaci do našeho emailu, nejlépe s fotkami poškození.

S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne,

Jitka

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• je to jak hračka pro malé děti,ta páka-to je směšná hračka-kterou drží kosíček plechu a člověl by se bál zabrat-,za mě zbytečně vyhozené peníze za šílená krám

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Tento produkt je opravdu pouze z kategorie hobby což odpovídá i jeho ceně. V případě profesionálního stěhování doporučujeme nákup či zapůjčení stěhovacích zádových křížů, které jsou osvědčenou metodou ve stěhování popřípadě využít služby firem na stěhování.

Děkuji, Tomáš, obalove-materialy.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Nedošlo mi veškeré zboží. A když jsem psala na obchod. Neodpověděli.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Před šesti dny jsem zboží objednal, zaplatil a zatím nic nepřišlo. Je to hrozne..

Dobrý den, pane Eduarde,

děkujeme za Vaši recenzi. Objednávka byla vytvořena v neděli 15.8. na zboží, které nebylo skladem a v pondělí 16.8. v 7:04 jste byl informován o termínu jeho naskladnění - 2 týdny. Forma platby byla zvolena dobírkou, takže objednávka Vámi placena dopředu nebyla.

V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit na email: [email protected] nebo na telefonním čísle 776 615 387

Děkuji, Tomáš Obalove-materialy.cz

• Krabice 3 vrstvá kartonové - bohužel jsou měké po složení mají tendenci se rozjíždět . I při lehké váze se krabice celá rozpadne . I když je podlepená . Bohužel nedoporočuji !
    • Rychlost , vakuové pytle doporučuji menší
    • Vakuované větší pytle uchází vzduch .

Vsechno dlouho trvalo, krabice nic moc

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkujeme za Váš názor. Objednávka byla skladem a vyzvednuta druhý den po objednání. Celkem sedm položek Vaší objednávky Vám bylo připraveno k automobilu do deseti minut po zaplacení.

Vynasnažíme se, aby to příště bylo ještě rychlejší :)

Děkuji, Tomáš, Obalové-materiály.cz

• Zboží přišlo rychle.

Bohužel zboží neodpovídá tomu co jsem objednala.(Červená bezpečnostní pečetící páska. Při odlepení zanechá stopy a již nelze přilepit. Akrylátové lepidlo.) Klidně ji bez námahy několikrát odlepím a přilepím a nezanechá absolutně žádnou stopu. Je to úplně obyčejná izolepa s červeným potiskem. Až na tu cenu (s poštovným skoro 400,-)

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

mrzí nás, že kvalita neodpovídá Vašim představám.

Páska zanechá stopy až po nějaké době, kdy lepidlo pronikne do materiálu, na který pásku nalepíte. Pokud jste tak učinila, ozvěte se, prosím, na email: [email protected] a my Vám ji vyměníme. Teď jsme to s kolegou zkoušeli a páska stopu zanechala.

Přeji hezký zbytek dne.

David, Obalové-materiály.cz