• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

dlouhá dodací doba nás samozřejmě mrzí a za způsobené komplikace při čekání se omlouváme.

Věřím, že příště se to obejde bez komplikací.

Obalove-materialy.cz

zboží došlo poškozené,přesto že jsem informovala obchod ihned,týden si dal na vyjádření a potom mi bylo sděleno,že mám uplatnit reklamaci do druhého dne u přepravce.Takžě smůla.

Objednal jsem si zelenou plachtu na chatu kvůli přírodě,ale dostal jsem
    modrou !!

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

omlouváme se za toto nedorozumění.

V popisku produktu máme informaci, že máme jak modrou, tak i zelenou barvu.

Příště se, prosím, informujte dopředu o skladové dostupnosti té barvy, kterou si přejete.

Obalove-materialy.cz

• Zboží mi přišlo už použité nejsem spokojený..

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

jelikož jste si objednal použité šatní boxy, tak jste je dostal použité.

Pokud byste objednal nové - poslali bychom Vám nové.

Obalove-materialy.cz

Krabice byli přednaohybané tak, že neselidi do sebe, každá strana byla jinak velká.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

mrzí mě, že se k Vám nedostaly krabice v požadované kvalitě.

V těchto případech nás neváhejte kontaktovat emailem, vyfoťte zboží, připište číslo objednávky/faktury a určitě se najde řešení, jak uspokojit obě strany.

Obalove-materialy.cz

• je to spíš na hraní, nábytek nám to nepřevezlo, hned se to zlomilo....

• bral jsem cca 10 položek a zrovna ta nejdražší v balících nebyla, ale na faktuře uvedená byla
    • Vysoká cena dopravy

Jak jsem napsal vyfakturováno bylo zaplaceno bylo, ale zboží v balíku chybělo. Chápu chyba se může stát ale asi bych očekával řešení typu omlouváme se Stala se chyba posíláme vám to třeba i s nějakou pozornosti jako omluvou. Za chyby by se prostě mělo platit.

objednávka ihned uhrazena a do dnešního dne nedoručena

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za zdržení, ale ve chvíli, kdy jste přepravky objednával,
    neměli jsme potřebné množství skladem, o čemž jsme Vás informovali.
    Zboží bylo již včera doručeno a doufám, že Vám bude dobře sloužit.
    Děkujeme za nákup a trpělivost a přejeme pěkné svátky.

Pozor na rozměry 20% menší rozměr je v normě-OK

děkujeme za recenzi.
    Jak jsem Vám již psal do emailu, rozměr sáčků které jsme Vám zaslali nebyl menší, než bylo uvedeno u produktu v eshopu.
    Rozměr 22+12*35-40 cm znamená "22cm šíře plus 12cm sklad krát 35cm až 40cm výška". Vy jste dostal tento sáček s výškou 37cm, čili rozměr byl v uvedeném rozsahu. U druhého sáčku se jedná o stejný případ. Nicméně jsme dali na Vaši radu a uvedli pouze 1 rozměr výšky a to ten nejmenší, snad nikomu nebude vadit, když dostane sáček větší.
    Petr Hassl

• objednávka neuplná a cena celková

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, ovšem jak jsem Vám již psal v emailu, dle našeho kamerového záznamu z přípravy objednávky a následné kontroly zboží před balením vyplývá, že jsme Vám zaslali vše, co bylo v objednávce.

• přepravky byly rozlámané

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a je mi líto, že Vám přepravky přišly rozlámané.
    Pokud jste si nezkontroloval zboží při převzetí a nesepsal protokol s přepravcem, měl jste nás ihned kontaktovat a něco bychom s tímto problémem provedli. Bohužel se tak nestalo a když se o rozbité zásilce dozvíme 7 dní po doručení, navíc z recenze, která se týká spíše přepravce, bohužel s tím již nelze nic dělat.

Petr Hassl

• Špatná arogantní komunikace, nepravdivé údaje
    • 45 reklamace, nakonec odmítli řešit reklamaci, kterou sami 4x zpackali

V žádném případě nenakupujte u firmy "Obalove-Materialy.cz"
    Doporučím s čistým svědomím firmu "***konkurenční obchod***"
    Doprava ZDARMA vhodné chování, pomoc a bonusy samozřejmostí

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

Dobrý den paní Petříková, děkujeme za Vaši recenzi.
    Je pravda, že jsme Vám v prodejně omylem vydali špatné krabice, je také pravda, že když jsme Vám správné krabice na výměnu přivezli, opět jsme udělali chybu a zapomněli jsme dovézt 1 krabici, kterou jste si k výměně přála dovézt navíc a za to se omlouváme. Je to naše chyba, která nás velice mrzí, nicméně Vaši reklamaci na dovoz zmíněné 1 krabice jsme nedokázali nijak vyřešit. Dovoz mimo naši pracovní dobu, kdy jste byla schopna zboží převzít, nejsme schopni realizovat, proto jsme s omluvou odstoupili od smlouvy (objednávky). Pro příště se poučíme a budeme se snažit vše kontrolovat více než doposud.
    S přáním pěkného dne
    Petr Hassl

• Nekvalitní zboží,u velkých rozměrů problém s vrácením zboží

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkujeme za recenzi, jen nevím zda jste si nespletl eshop. Byl to Váš první nákup v našem obchodě, Vaše objednávka dorazila 24.9. a dle záznamů DPD Vám bylo zboží dodáno již následující den 25.9. Nevím o žádném problému s kvalitou zboží, ani o problémech s vrácením zboží velkých rozměrů. Objednal jste si přepravky a pokud nebylo něco v pořádku, mohl jste se na nás obrátit, obratem bychom řešili, ovšem s žádnou reklamací jste nás nekontaktoval.

• široký sortiment
    • komunikace se zákazníkem, dlouhá dodací doba

Objednávku mi automaticky potvrdil automat a dvacet dnů se nikdo neozval a zboží pořád není dodáno

děkujeme za recenzi.
    Barely, které jste si objednal, nebyly v té době skladem, proto jsme čekali na jejich výrobu, se kterou je momentálně trochu potíž z důvodu nedostatku výrobních kapacit a velké poptávky, ale ihned po jejich naskladnění jsme Vám je odeslali.
    Standardně na objednávky s chybějícím zbožím voláme, či píšeme email, ve Vašem případě jsem žádný nenašel, proto se omlouvám, je to naše chyba, budeme se snažit, aby se to již nestalo.
    Pěkný den

S obchodem to bohužel nemá nic společného, ale s dopravcem. Myslím, že to bylo DPD, slíbili, že balík doručí v pátek 13.4., nedoručili, poté slíbili dodání pondělí 16.4., když jsem se telefonicky dotazovala, bylo mi sděleno, že neví, zda stihnou zboží dodat. Vytvořila jsem nátlak a zboží dodali, ale takto by to určitě nemělo být.

• Velmi špatně značené na nové adrese
    • Dostal jsem jiné zboží než bylo objednáno - musel jsem se vracet
    • Krabice na víno naprosto katastrofa - vína nám vypadávají - ostuda.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

Dobrý den, na lepším značení prodejny stále pracujeme a snažíme se jej vylepšit. Omlouváme se za špatně vydané zboží, ve vánočním shonu se to může občas přihodit. Pokud jde o kvalitu krabic na víno, samozřejmě je můžete reklamovat, doneste je prosím s dokladem o koupi a nejlépe i se vzorkem láhve, které Vám z krabic vypadávají, zkusíme problém vyřešit, v případě vady materiálu Vám vrátíme platbu za tento výrobek.

Zboží bylo objednáno 6.11.2017, po tel. domluvě s dodací lhůtou cca 14 dní, barevná modifikace nebyla skladem. 21.11. 2017 jsme kontaktovali prodejce a domluvili odeslání nekompletní dodávky následující den, kterou sice slíbili, ale do dnešního dne nesplnili, nereagují ani na email s dotazem. Snad se do vánoc dočkáme.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

Dobrý den, zmíněná prodleva byla způsobena kombinací dvou faktorů. Jednak bylo skutečně objednáno zboží, které standardně nemíváme skladem a také jsme se v minulém týdnu (20. - 25.11.) stěhovali, což odesílání objednávek výrazně komplikovalo. Vaše zboží jsme však již expedovali, do vánoc by tedy jistě dorazit mělo. Omlouváme se za způsobené komplikace.

• jedna z použitých přepravek byla poškozena a polepena

Ano zakoupila jsem použitou přepravku, myslím , že přesto by neměla být
    na vrchní části poškozena a polepena samolepkou. 10 přepravek bylo
    v pořádku.Očekávala bych, že bude vyměněna.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

i když se opravdu jedná o přepravky použité, snažíme se při expedici o selekci a kusy s většími vadami preventivě vyřazujeme. Přesto se, jak Váš případ dokladá, čas od času stane, že nám jeden "horší kousek" takříkajíc unikne mezi prsty. Za způsobené komplikace se omlouváme. Do budoucna však, nejen v příp. našeho e-shopu, důrazně doporučuji kontrolovat zakoupené zboží již při předání, tím spíše, je-li prodáváno jako použité.

Mikrotenové sáčky jsou nekvalitní, některé i kazové. Jiné se protrhnou i při malém zatížení.