Objednávka nedorazila do dnesniho dne bez komunikaci z spoločnosti zadnej.

• dobré ceny
    • u zboží není uveden výrobce/země původu....Čína
    • kvalita zboží

Objednala jsem 8 vakuových pytlů na oblečení. Jeden vak měl výrobní vadu, za což obchod nemůže, nicméně reklamace se mi vzhledem k výši poštovného nevyplatí, takže jsem jako zákazník poškozená. Dalších 6 použitých vaků je po 7 dnech od odsátí vzduchu opět nafouklá.....zakoupené zboží neplní funkci. Tento druh zboží z Číny rozhodně nedoporučuji.

cekala jsem dlouho na odbaveni v prodejne, pak jsem cekala dlouho nez mi prodavac zbozi prinesl a navic prinesl jine zbozi, nez jsem si objednala

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

Děkujeme za podnětnou zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste si nákup u nás příliš neužila, avšak vězte, že se jednalo o výjimečnou situaci, v drtivé většině odbavujeme objednávky velice svižně a bezchybně. Za zmíněné komplikace se omlouváme. Přejeme vše dobré a snad brzy naviděnou.

Zboží jsem objednal a zaplatil převodem před několika týdny, nemám ani zboží a ani peníze.
    Tak podle toho potenciální kupúující musí udělat obrázek!

• Krabice na jednu lahev jsou velmi nekvalitní, zákazník nemá možnost si zboží při předávce v obchodě zkontrolovat. Prodavač zboží položí ve štosu na pult bez obalu, za zády vám přešlapují další zákazníci, nosíte zboží rychle do auta a doma zjistíte, že krabice mají "vykousané" a polámané okraje.
    • Chtěla jsem se podívat na barevné odnosné tašky, které mi byly nabídnuty mailem, prodavač tvrdil, že je nemají.
    • Ocenila bych, kdyby mi při nakládání objemných balíků prodavač alespoň podržel dveře ven z obchodu, žonglovala jsem tam jak v cirkuse.
    • Shrnuto: musíte zboží popadnout a vypadnout.

Celkem slušný sortiment, ale pokud chcete kvalitní zboží, měli byste si kus po kuse zkontrolovat, což v prodejně není technicky možné - málo místa, další zákazníci vám dýchají na záda.

• Dopravce
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• "Kamenna prodejna" neni dobre dostupna

"Kamenna prodejna" je spatne dostupna. Je to ve ctvrti (v Praze), kde jsou jen nejake sklady a fabriky a v pripade, ze tam nejedete autem a je uz tma (v zime jiz v pet odpoledne), tak je to peklo...

Posilání nesmyslných mailů.

• nevím

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkuji za hodnocení, jak jsme si vysvětlili po telefonu, pouze jste špatně pochopila funkci šatního boxu, box nebyl na straně proříznutý, šlo o boční víko na vkládání oděvů s ramínky...

S pozdravem Tomáš Zajíček

Byly na Webu inzerovány a mnou objednány PE pytle na oblečení 65*100 cm, balení 3ks. Bohužel dorazily neprůhledné pytle z mikrotenu. Tedy něco jiného.

Omlouvám se, ale do dneška nebylo zboží dodáno, vím,že to není Vaše chyba, ale spíš české pošty, poprvé jsem vyzkoušel služby poštomatu a je to děs, prosím zkuste si s nimi sjednat nápravu.
    Do dneška nemám to zboží a to sem tam byl už 4 krát a neúspěšně a absolvoval jsem několik hovorů.
    Poštomat v Opavě na Těšínské je asi zakletý, minulou neděli jsem si chtěl poprvé vyzvednout zboží, kolem 18. hodiny, skříňka se neotevřela, nedovolal jsem se dokonce ani na tu linku podpory, to až následující den, kdy jsem tam jel dvakrát i s tou paní na drátě a výsledek byl, že mi předělají tu zásilku do jiné schránky, v týdnu jsem to asi dvakrát urgoval a byly to samé výmluvy typu: poslíček tu zásilku zapomněl předělat apod. V pátek mi došel e-mail o novém uložení, (ale ne sms), včera v neděli jsem tam byl znovu, skříňka se poprvé otevřela a hle - byl tam úplně jiný balíček, kolem chodila paní od pumpy Shell, kde je ten poštomat a říkala, že jsem dneska už třetí, co se mu otevřela schránka s jinou zásilkou. Nejvtipnější na tom bylo, že ta operátorka mi řekla, jestli bych ten cizí balíček nemohl vzít k sobě domu!?!?!? což jsem odmítl, parfémy nechci :) a slíbila mi, že mi dneska osobně někdo zásilku doručí. Prosím zrušte doručování přes poštomaty, vynechte českou poštu a vraťte se ke standardním a osvědčeným pánům z ppl a dpp apod.

díky

Dobrý den pane Ivane,

děkujeme ze Váš poznatek. Velice nás tato zkušenost mrzí a situaci již řešíme s konkrétním dopravcem.

Jen pro upřesnění: Poštomat má své správě přepravní společnost InTime, nikoliv Česká Pošta.

Pro příští objednávku můžete pro jistotu raději zvolit výše zmiňovanou Českou Poštu, se kterou také spolupracujeme.

Ještě se jednou se za vzniklou situací omlouvám.

S pozdravem Tomáš Just

• produkty s velmi špatnou kvalitou.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkuji za Vaše hodnocení a nákup vakuových pytlů. Je třeba se ubezpečit, že je zip závěr a ventil opravdu dobře uzavřen a těsní. Pytle se nesmí při uložení přehýbat jinak může docházet k nasátí vzduchu! Pokud potíže i nadále přetrvají a pytle jsou opravdu vadné, řešíme reklamaci ihned výměnou!

• Nevim.
    • Ze telefonicky volaji aby objednavku potvrdili neberu cizi cisla takze nevim jak to objednat. Respektive objednam to jinde tedy.

Telefonicky volaji aby objednavku potvrdili neberu cizi cisla takze nevim jak to objednat. Respektive objednam to jinde tedy.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkuji za Váš názor, avšak 99% zákazníků je s telefonickým potvrzením spokojeno a naopak ho vítá. Navíc je telefonní spojení nutné pro doručení objednané zásilky. Pokud opravdu neberete žádná nová čísla, napište prosím tuto informaci do objednávky, zkusíme doručení bez volání:)

S pozdravem, Tomáš Zajíček

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Vakuovaci pytle neudrzely nepristup vzduchu.

Prodavajici super.
    Zbozi nefunkcni.

Reakce obchodu Obalove-Materialy.cz

děkuji za hodnocení. Prosím ujistěte se, že máte dobře utažený ventil a utěsněný ZIP uzávěr, pytle také nelze přehýbat, pak může docházet k nasátí vzduchu!

S pozdravem Tomáš Zajíček

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.