• drahá doprava

Kukurica ktoru som kupil nemala rozmacat pva pancuchu...zavádzanie zákazníka.. rozpúšťa ju a velmi rychlo!!!

• Je jim jedno co vam poslou i poskozene zbozi.

Objednal jsem si prepravni tasku na privlac a logo savage gear znicene, nic hrozneho ale nato jak je Karel Nikl slavnej, cekal jsem ze maji kvalitu produktu a je videt ze i oni to maji na haku, bud to projde u zakaznika nebo ne a proto varujou e-mailu ze si mate nejdriv zkontrolovat zbozi nez ho prevezmete a to mluvi za vse, protoze zekaji, ze na male detaili lidi reklamaci posilat nebudou a poslou vam poskozene zbozi aby se ho zbavili.

• Bylo mi zasláno již použité zboží

• Ceny sú extrémne. www.dreambaits.be ..... doručenie zdarma.

• Neprišiel mi kompletný tovar

• Faktúru na úhradu vopred som musel žiadať, ani po 3 dňoch od potvrdenia objednávky nebola zaslaná
    • 6.9 vytvorená objednávka - tovar máte skladom, dnes je 16.9 a tovar stále nemám
    • z inými Eshopmi sa vaša flexibilita nedá porovnať
    • nikomu neodporučím

dôvody popísané vyššie, nikomu neodporučím

• Dobré zboží.
    • Až za čtyři dny odeslali zboží a to jsem se ještě mailem ptala na stav objednávky a odpověď nebyla zrovna vstřícná . ZA MĚ E-SHOP NIKL JIŽ NE. PRODUKTY OD NĚJ ANO, ALE URČITĚ JE BUDU KUPOVAT JINDE.

• Zatim mi nic nedorazil

Objednal som mikinu Trakker ku ktorej malo byť aj tričko Prišla len mikina Písal som na 2 emaiy aj fcb a úplná ignorácia zo strany predajcu Viac tam nebudem nakupovať

Zboží bylo zaplaceno 19.12 a do dnes to je 4.1 2020 nedorazilo.byly sice svátky ale i tak je to strašně dlouho.

• Zaslán jiný obal

Velmi drahá doprava, vzhledem k velikosti objednávky;

Aminokomplex gigantika me přišel pootevřeny a rozlity v krabici. Takže nic moc.

• Ponúkane produkty v akcii niesu skladom

Neodporúčam

• chápu chaos kolem black friday, ale odbýt zabalení zboží které nakonec díky tomu došlo poškozené je zbytečné. Reklamovat nebudu,cena byla dobrá, a zlehka protržená plachta se dá opravit.

Posláno zboží,které neodpovídalo objednanému zboží a baterie,které bylo součástí svítilny byly vyteklé,viděl jsem to poprvé. Zaslán starý model o proti původní objednávce.Obchod nedoporučuji.

• v balíčku měli být 3 položky ale doručeny pouze 2.důvod neznámý.všechny položky na e-shopu byly podle firmy Nikl na skladě a k odběru!!!VÍCE ZDE JIŽ NIC NEKUPUJI!!!

• zboží vůbec nedorazilo.nějaká paní volala že moje zboží prej poslali někomu jinému.pak se již nikdo neozval.takže vůbec nevím jestli pruty vůbec dostanu.nikde již více zde nakupovat nebudu.

• Neochotná starší paní jako obsluha.
    • Zboží v nevhodném malém obalu a roztrhaném igelitu

Pokud za kšiltovku zaplatím 700Kč tak čekám usměvavou tvář a vhodný obal a ne malej sáček co se do něj vleze jen na půl.
    A podběrák také v roztrhaném igelitu z obou stran.
    Velice nespokojen.Bohužel,už bylo zaplaceno zboží předem.