• Kašlou na to:-(

Nakupovat jinde.

Napsal jsem dotaz do poznámky, na který mi nikdo neodpověděl (ptal jsem se na možnost drobné slevy, či nějakého zboží navíc, při objednávce nad 10 000 Kč). Objednal jsem zboží skladem, přesto dodání trvalo prakticky týden, nikdo mě neinformoval termínu dodání, až sms od pošty.

• Komunikace v případe reklamace

• Široký sortiment
    • Velký výběr zboží na e-shopu, které není k dostání.

Lepší nakupovat osobně, než přes e-shop. Člověk pak ví co ve skutečnosti mají a co ne.

Zboží v akci skladem, 2dny po objednání prý již není, a nabídka jiného podstatně dražšího zboží.Nezbývá, než udělat obchod u jiného prodejce.

Zboží dorazilo těsně před koncem trvanlivosti. Podle stržených štítku s datumem i po....Na email žádná odpověď..
    Přes prosbu, ať je zásilka kompletní-přišla částečná. Velmi neprofesionální jednání.

• Je v poho

Obchod supr ale doprava prez ppl uz nikdy

• nabízené zboží není!

slabota

po objednaní Šňůra Monster Braid 0,58mm 200m.jsem dorazil do prodejny a měli pouze 0,50..... ale objednanou jsem měl 0,58 nechápu proč to vůbec šlo objednat a vůbec jim nevadilo skladem měli 2 kusy
    tak nevidím důvod proč to vůbec objednávat

• Nevim
    • Nevim

• nakup me stal 12000 kc a ktomu sem dostal nalepky v hodnote 3,50 priste poslete aspon tricko
    • Rychlé dodání než si to zákazník rozmyslí.
    • Přemrštěné ceny,neodpovídající kvality.Zvláště se jedná o jejích výrobky.

Byl jsem nemile překvapen jakým způsobem jsou pruty doručovány .. Jeden prut byl poškozen.

• Kvalitní sortiment.
    • Komunikace. Po více než týdnu jsem musel dvakrát posla email s dotazem, než se mi někdo ozval.

• Komunikácia so zákazníkom a dodacie lehoty.

Zboží objednáno 24.12. v rámci akce a do dnešního dne 6.1. žádné info o stavu zakázky (připravuje se, balí se, odesláno...?)

• Jsem nespokojen, zboží sice dorazilo v pořádku avšak chyběla jedna položka ačkoliv byla zaplacena

po 10 dnech od objednání žádná reakce

• dobrý sortiment
    • dlouhá dodací lhůta

objednávejte s minimálně 14 denním předstihem

• Spousta zboží ve skutečnosti není skladem !

Objednal jsem zboží-přestože bylo skladem mi ani po týdnu nepřišel potvrzovací meil že si zboží můžu vyzvednout-jel jsem tam sám v sobotu a otevřeli až v 9 přestože je otvíračka od 8-a prodejce se ani jednou neomluvil-pouze pronesl že zaspal a to se stane každýmu-přístup hrozný.A to nemluvím že jsem týden předtím dostal přímo od pana Nikla 1/3 červů-bohužel jsem si všiml až doma.