• Ceny jsou přemrštěné.Když jsem zakoupil drtičku návnad Korda čekal jsem teda aspoň kvalitu.Tato drtička nepodrtila ani vaše slavné boilies 3XL 18mm.Boilies musí být měké aby to vůbec pomačkalo.Tohle není drtička ale mačkadlo.

Proto když nakupuji volím tento obchod až poslední možnost.

• Většina zboží není skladem!

• Nám vadilo že na zboží které bylo v akci nebylo napsáno že bylo použito a smrdělo tím pádem jsme ho nemohli darovat jako dárek, byli jsme zklamaní ale vracet se nám ho už nechce skončil u nás v garáži na ryby ho budeme brát my

Reakce obchodu Nikl

Dobrý den, tato nepříjemnost nás mrzí. U podložky byla v jejím textovém popisku uvedena informace "POUŽÍVANÉ NA PŘEDVÁDĚCÍCH AKCÍCH", ale určitě jsme to mohli více zdůraznit.

Doufáme, že se na vaši podložku alespoň podívá spousta krásných ryb!
    Tým e-shopu Nikl

Objednané zboží dorazilo jen z poloviny. při reklamaci pak bylo zasláno zboží jiné v nižší cenové relaci. Obchod nedoporučuji

• komunikace a dodani

• ruzna kvalita zbozi

• široký výběr kvalitního zboží
    • dodání zásilky a komunikace se zákazníkem

12.4.2013 jsem učinil objednávku. Tato byla ze strany nikl.cz potvrzena, ale to byla poslední reakce. Do této chvíle (11 dní) mi zboží nedorazilo, ale hlavně se ani nikdo neobtěžoval třeba poslat e-mail, nebo zavolat, že je někde nějaký problém. Hlavně že při objednávce chtějí všechny možné kontakty. S tímto jednání opravdu spokojený nejsem, i když musím na druhou stranu říci, že toto se mi zde stalo poprvé. Pouze mi byl poslán e-amil abych hodnotil obchod, tak to právě dělám.

• Na žádné jsem nepřišel ???
    • Špatná komunikace při potvrzení objednávky
    • Zboží udávané skladem v e-shopu skladem vůbec nebylo

Znám daleko profesionálnější rybářské e-shopy

• Web se tváří jako velmi zasvěcený rybářský speciál.
    • Internetové obchody jsou příjemné pro kupujícího hlavně proto, že zboží je dodáno ve velmi krátké lhůtě. V mém případě Nikl toto nespňuje.

• Nejsem spokojen s tím že prodáváte zboží které na obrázku vypadá jinak než ve skutečnosti - v mém případě taška, když navíc na tuto skutečnost již dříve upozorňovali jiní zákazníci v komentářích k výrobku. Jednání prodavače který o tom nevěděl na mě působil jak velmi slabý a nepřesvědčivý herecký výkon .-( Možná se pletu, ale ten pocit jsem z toho rozhodně měl.

• měli v komentáři k výrobku příslib že zboží do určité doby vyrobí a zašlou což se neukázalo pravdivé

• pěkně spracovaný stránky
    • zajímavé produkty
    • poslední dobou nic na skladě!!

v loni jsem si objednal boilies a přišlo plesnivé. Po reklamaci a dohodě s p.Nilkem mi poslal nové boilies a opět bylo na půl plesnivé ale to už jsem neměl čas ani chuď reklamovat. objednal jsem si bolies od LK baits a přišlo do dvou dnů a nachytal jsem za 2.dny 40. kapru od 70-93(16kg). to se mi zatím od produktu NIKL nestalo. Carptrack Aminopellets je dobrý ale chtěl jsem si ho koupit ale není skladem a jen na dotas.ale na ten mi nikdo do dnes neodpověděl. a už přes tyden čekam na zasilku ale nikdo ni ani nezavilal že se to zdrží. Jak bys te reagovaly VY na mém místě???

• Kvalitní zboží
    • Komunikace a dodací lhůta

Obrnit se trpělivostí a doufat že objednané a zaplacené zboží snad někdy dorazí . O tom že by někdo vzal telefon je zbytečné se zmiňovat . Na objednávkách to prostě raději nikdo nebere .

• Slíbenou svevu nedodrželi.

Průměrný e-shop ale pozor nabízejí, že po registraci dostanete 2% slevu ale já ji nedostal.

• Nabízení zboží,které již někdo používal.

Řádně zkontrolovat zboží,které nakoupí.

• pokud obchod nenabizi slevu,akci,nakupuju u levnejsich eshopu

vaše výrobky jsem zakoupil dříve ve vašem partnerském obchodě,s výrobky spokojenost,pro mě je výhodnější a pohodlnější nakupovat přes internet a raděj u kováře než u kovaříčka.váš obchod jsem zatím nikomu nedoporučil,ale vaše produkty ano s pozdravem Jarda

• široký sortiment
    • každopádně ceny

nakupuji zde jen zboží,které neseženu jinde.
    ostatním doporučuji,ale s předchozí výhradou

• Dostupnost produktu,který v kamenném obchodě nekoupím
    • Odpověď 1.
    • Při stejné ceně produktu v kamenném obch. a nákupu přes int.nevidím žádnou výhodu.Jen poštovné navíc.

Kvalitní reklama na Vaše zboží-to jistě dělá hodně.
    Objednával jsem občas i dříve,např.z jara,ale nebylo na obj. z Vaší strany reagováno. Tak jsem nakupoval u konkurence.
    Taky mi vadí pod zbožím "není skladem". Dost často.
    Nevím jestli bych doporučil obchod,ale zboží jistě. Byť je podle mě předražené. Jistě-nemusím koupit,ale ptáte se na názor.

• široký sortiment kvalitniho zboží
    • přestože je uvedeno sklodem,skladem není

krásně si vyberete,ale kolik z toho nakonec dorazí ví jen Bůh a Nikl