moc děkuji za doručení, zboží přišlo v pořádku. Vždy jsme nakupovali osobně a tet jsme poznali že je takový nákup pohodlnější !!!

Dekuji za objednavku nic

• Rychlost dodání, komunikace, doprava zdarma

Vždy v pořádku.

Dobrý den, paní Vlasto,

děkujeme za pozitivní hodnocení, které ačkoliv je krátké, vystihuje vše :-)

Nyní jste si z naší nabídky vybrala nábytek z výprodeje, který se vyznačuje nejenom tím, že je skladem, ale i extrémně zvýhodněnou cenou. Jsme rádi, že Vás naše nabídka opět zaujala!

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Objednávka rychle vyřízena a příjemná komunikace.

Skříň přišla v demontu perfektně zabalená, bez poškození. Po sestavení vypadá pěkně. Trochu přemýšlení nad návodem, mohl by být lepši popsán. Ale poprali jsme ses tím

Dobrý den, pane Ivane,

děkujeme za pochvalu týkající se balení zásilky, stejně tak jeho bezproblémového doručení. Těší nás, že Vám skříň ve všech ohledech vyhovuje, a že tak splnila očekávání.

Pokud byste měl konkrétní připomínku ke zmiňovanému návodu, za každou zpětnou vazbu jsme rádi. Máme totiž možnost oslovit výrobce a požádat jej o případnou úpravu.

• včasné doručení

• až na tu jednu výtku super
    • Nejby slevy si připisují až se jim zachce

Dobrý den, paní Renáto,

jsme rádi, že až na jednu připomínku, ke které bychom se chtěli ještě vyjádřit, jste s naším e-shopem spokojená.

O připisování slev z našeho věrnostního klubu NEJBY se stará automatický systém, u kterého by se nemělo stát, že by nějakou slevu zapomněl zaktivnit. Existuje ale i možnost ručního (rychlejšího) připsání pro ty, kteří potřebují slevu využít o něco dříve. Celý věrnostní systém máme ještě podrobněji popsán na našem webu s tím, že se nejedná o "náhodný" proces, ale takový, který má daná pravidla.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Koupila jsem kuchynskou linku, pekny desing, vypada moc hezky. A matraci. Vyborne ceny.

• Dobrá komunikace a ochota

Dobrý den, paní Ivo,

jsme rádi, že se Vaši objednávku podařilo po několika telefonátech dořešit, a že jste s celkovým řešením spokojená.

Právě dnes Vám byl nábytek doručen, alespoň podle sledování pohybu zásilky, což jsme rádi. Pevně doufáme, že Vám bude k plné spokojenosti sloužit mnoho let.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Rychle doruceni, vse v poradku

Vše v pořádku, velký výběr zboží za přijatelné ceny. Rychlé odeslání.

• včasné dodání zboží

Dobrý den, paní Jano,

děkujeme za objednávku a pozitivní hodnocení.

Dovoluji si předpokládat, že 1 kus uzamykatelné skříně jste si do základní školy objednali jak se říká "na zkoušku". V případě zájmu o další kusy můžete počítat opět s rychlým dodáním, neboť jich máme skladem opravdu velké množství.

Vše v pořádku

• Rychlost dodání objednaného zboží a velký výběr sortimentu.

• Vše funguje jak má

Dobrý den, pane Romane,

těší nás, že jste s naší vzájemnou komunikací spokojen.

Aktuálně jsme v kontaktu s dodavatelem, u kterého se snažíme zajistit typ skříňky, kterou potřebujete. Zatím nám změnu objednávky sice nepotvrdil, ale brzy by se tak mělo stát ;-) Jakmile nám i dodavatel možnost změny potvrdí, obratem Vás budeme písemně informovat.

spokojenost

• rychlé jednání

• Přehledné stránky
    • Široký sortiment
    • Příznivé ceny

Objednávala jsem dětem matrace - v pořádku dorazily, vše dle popisu z webovek souhlasí, rychlé dodání - můžu jen doporučit :)

Dobrý den, paní Kristýno,

jsme rádi, že jste s nákupem ve všech ohledech spokojená.

V nabídce máme velkou spoustu matrací, samozřejmě i pro dospělé osoby. V případě zájmu stačí znovu navštívit náš e-shop.

• Rychle a spolehlivě