• Ceny nabízeného zboží
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky

I když není možnost výběru dopravce, vše proběhlo v naprostém pořádku, zboží dorazilo kompletní a bez závad. Obchod určitě doporučuji.

Dobrý den, pane Norberte,

děkujeme za velkou pochvalu, rádi jsme Vaši objednávku vyřídili.

Doufáme, že i montáž proběhne hladce, a že tak budete moci dodanou skříň používat ještě před začátkem velikonočních svátků.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Cenově dostupné,rychlé dodání a velký vyběr

Dobrý den, pane Jiří,

jsme rádi, že také Vy pozitivně hodnotíte rychlost dodání - snažili jsme nejenom my, ale i dopravce.

Přejeme, aby Vám nábytek sloužil mnoho let a jelikož se přiblížilo období svátků, chtěli bychom Vám rovněž popřát veselé Velikonoce.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Objednáno ve středu a v pátek dorazilo.Rychlá dodávka.

• Super ceny

Dobrý den, paní Moniko,

děkujeme za další objednávku. Vždy nás potěší, když se k nám zákazníci vrací.

Právě v této době jsme spustili na našich stránkách slevovou akci, která se nazývá "Vykoledujte si slevu". Pokud byste potřebovala ještě něco dokoupit, stačí se znovu začíst do naší nabídky...

Spokojenost

• Rychlé dodání,srozumitelný návod na montáž

Spokojenost

Dobrý den, paní Dagmar,

děkujeme za kladné hodnocení, udělalo nám radost.

Pevně doufáme, že i příště si z naší nabídky vyberete.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Zboží bylo nakonec v pořádku při nestandardním zabalení židle
    • avizovaná kvalita dodržena
    • opět kvalitní super kvalita výrobku
    • Doručení mělo jen mírné zpoždění pár dnů, kvůli přepravy palety
    • přeprava jedné židle na půlpaletě člověka překvapí (hodilo by se info)
    • Zabalení originálního zboží bez krabice s nápisy fixem vypadalo trochu pofiderně a podezřele, jestli to není vystavený kus.
    • zboží obsahovalo drobné škrábance (nejspíš z výroby, ale na noze židle to nevadilo)

Zboží bylo nakonec v pořádku při nestandardním zabalení židle na půlpaletě místo v krabici, které hodně překvapí bez informace od obchodu. Doručení mělo mírné zpoždění pár dnů, kvůli přepravě palety.
    Půlpaletu už přebere málokdo...

Dobrý den, pane Lukáši,

děkujeme za čas, který jste věnoval podrobnějšímu hodnocení.

Rádi bychom vysvětlili, proč u některého zboží volíme paletovou přepravu. Hlavním důvodem je bezpečnost a ochrana zboží, aby se co nejvíce minimalizovalo riziko poškození. I přesto se sice zmiňujete o drobných škrábancích, což nás mrzí, ale kdybychom danou židli zaslali jiným způsobem, obáváme se, že by to nedopadlo dobře.

Zatím jste se na nás ohledně reklamace neobrátil, ale určitě můžete i dodatečně. Také bychom Vás chtěli ujistit, že se nejedná o vystavený kus. Takové zboží totiž na našich stránkách rozlišujeme, aby nedošlo k záměně a jakémukoliv nedorozumění. Také u něj bývá podrobný popis s vysvětlením případných nedostatků, ale toto se netýká Vámi vybraného produktu.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Pánové co dovezli zboží byli protivni a ještě si k tomu neuklidili nepořádek, který udělali..nechali to ležet a odjeli ...

Dobrý den, paní Lucie,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která se týká zaměstnanců přepravní společnosti - jejich chování nás mrzí!

Překvapuje nás sice, že řidič nebyl sám, když jste neměla přiobjednanou službu výnosu, ale popisovaný přístup je samozřejmě neomluvitelný. Jsme přesvědčeni, že příště se již tato situace nebude opakovat.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

vyhodná cena dobrá doprava moc spokojen

• Velký výběr zboží, ceny v akci

• Výhoda je rychlost dodani
    • Nekolik dilu bylo rozbitych,na reklamaci uz 2 dny nikdo nereaguje...

Dobrý den, paní Radko,

omlouváme se, že jsme na Váš e-mail z víkendu nemohli reagovat rychleji, ale nyní vidím, že je Vaše reklamace v pořádku zaevidována, a že je v řešení.

Co se týká rychlosti dodání, objednávku jsme se skutečně snažili vyřídit co nejrychleji, ale dodání poškozené zásilky nás nemile překvapilo. Pevně doufáme, že s vyřízením reklamace budete moci být spokojená.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Rychlé dodání , nepoškozeno, cena nejlevnější i se slevou,u psacího stolu nebyl návod sestavení,ale vše se rychle vyřešilo on-line,nic nechybělo, byla jsem spokojená určitě zase nakoupím

Výrobek ( taburet ) by chtělo lépe potáhnout látkou, dát si víc záležet v úložným prostoru. Je to odfláknutý. Látka uvnitř není vůbec napnutá a to mi vadí. Jinak je pěkný.

Dobrý den, paní Moniko,

děkujeme za zpětnou vazbu, Vaše částečné zklamání nás mrzí.

Nedostatky taburetu jste popsala podrobně, děkujeme, ale mohla byste nám případně zaslat i fotku? Díky ní bychom se mohli obrátit na výrobce a požadovat po něm nápravu, případně jiné vhodné řešení. Omlouváme se za tyto komplikace.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

• Rychlá dodávka, došlo v pořádku.

Vždy jsem nakoupila a vše vypadalo jak má. Doručeno bylo v pořádku a zboží nebylo poškozeno. Mohu jen doporučit

S obchodem mám jen dobré zkušenosti. Objednávala jsem zde nábytek několikrát, vždy vše přišlo v pořádku.

Dobrý den, paní Andělo,

děkujeme za všechny objednávky a také za hodocení, které nám udělalo hned na začátku dalšího pracovního týdne, velkou radost.

Zároveň nás těší, že jste součástí našeho věrnostního klubu NEJBY. Díky tomu budete moci i u dalších objednávek čerpat oblíbené věrnostní slevy.

Za nejlevnejsinabytek.cz Lumír

Zboží přišlo včas a dobře zabalené. Jste perfektní. Už jsem u vás jednou nakupovala a budu nakupovat zase. Díky

• Vždy spokojený.

Moc spokojená na nákup. Kvalitní stůl