dodání...komunikace vše ok ....ale labradorit který jsem si koupila nevypadal jako ten který jsem si objednala

• kamínek po týdnu nošení odpadl

• Velký výběr zboží
    • Není uvedena velikost výrobku, dle obrázku nelze poznat

Reakce obchodu naturshop.cz

Drtiva vetsina zbozi ma vzdy uvedeny rozmer, vahu i cenu. Pokud ojedinela levna polozka rozmer nema uveden, staci polozit dotaz pred koupi, nez-li davat nejake negativy. Vse je o slusnosti a ucte k nasi praci, kterou delame srdcem.

• Obchod inzeruje šperky s pravými kameny, ale klidně dodá šperk s lacinou napodobeninou. Za vrácené zboží vrátí peníze, ale bez omluvy nebo vysvětlení.

Reakce obchodu naturshop.cz

A proto mame 2272 pozitivnich recenzi. Kupujte priste jinde a svuj svet zijte v negativite, ale bez nas. At se vam takto dari... Zvlastni kolik zloby je v lidech... Dekujeme za vas negativ a oceneni nasi 15ti lete prace v oboru mineralu a sperku, mnoho stesti a hezky den.

• Zrušeny obchod po potvrzení objednávky

Zrušeny obchod po potvrzení a vyřízení objednávky bez udání důvodu! Prodejce nekomunikuje!

Reakce obchodu naturshop.cz

Zakaznik se pokusil nabizet jakesi prapodivne vymeny za jim objednane zbozi. Jeho hodnoceni ma zrejme jediny ucel nas timto verejne poskodit. Dalsi energii tomuto venovat je zbytecne... svoji zlobu a frustraci venujte jinym, kteri o to stoji

• Shop mě vyhodnotil jako nespolehlivého odběratele .... což není pravda . Hodně objednávám a vždy vyzvednu a většinou platím předem . Z Naturshopu si už nikdy nic neobjednám . Jejich meil mě velice urazil .
    • Nevím , kde shop tyto informace čerpá ....

Nedoporučuji .

Reakce obchodu naturshop.cz

Nekolik neprevzatych dobirek na stejne dorucovaci adrese, ze by jen nahoda? Dekujeme za vas negativ, i to nas posouva dale ke zkvalitneni sluzeb zakaznikum, kteri zbytecne neplytvaji nasim vzacnym casem a pozitivni energii. Prejeme vse dobre v teto nelehke dobe vsem dobrym lidem...

Pokud chcete zboží vrátit, nesmíte vyhodit fakturu, protože kopii vám nepošlou, protože neradi vrací peníze. Přišel rozlomený kámen, na to aby to řešili nereagovali na emaily. Neochota a komunikace je otřesná Jsou jiné obchody s kameny, kde je přístup a úroveň nesrovnatelná s tímhle obchodem. Už si tam nic nekoupím.

Dobry den,
    vase hodnoceni neni objektivni a neni pravdive. Veskere vase objednavky byly vyrizeny vzdy radne, teto vasi reakci vubec nerozumim, telefon neberete. Zbozi vratte, vratime vam penize na ucet. Dalsi zbozi urcite kupte jinde, jestlize vam nase sluzby jiz nevyhovuji, preji mnoho stesti ve vyberu kvalitnejsiho prodejce, ktery s vami tyto divne hry bude hrat. Mejte i tak hezky den

• na internetu vypadají šperky dobře, ve skutečnosti je to titěrné zboží pro anorektičky nebo pro děti

Reakce obchodu naturshop.cz

Kazdy nabizeny sperk je vzdy jasne popsan vcetne jeho presne velikosti i vahy. Nadmerne velikosti nemame v nabidce.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží není pekne

Dobry den,
    co konkretne spatrujete tak nepekneho na dodanem donutu z prirodniho vyberoveho kristalu opravdu nechapu...

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednala jsem 5 přívěsků, každý z jiného kamene. Všechny přívěsky mají poškrábaný povrch, vůbec nejsou hladké.

Už zde nic neobjednám

Dobry den,
    i Vam hezke Vánoce, méně stresu. Zboží ve 14ti denni lhute vratte a kupte klidne jinde "kvalitneji", idealne nekde z hladkeho plastu a ne z prirodnich kamenu.

• Česká pošta

Reakce obchodu naturshop.cz

Vase objednavka byla jeste ten samy den predana radne Ceske poste do prepravy. To jak rychle nasledne vam prepravce zasilku doruci v predvanocnim obdobi neni uz bohuzel vubec v nasi moci. Negativ spise smerujte na prepravce, z nasi strany jsme udelali maximum.

• Objednal jsem modrý Chalcedon a to velikost 28-35mm.Misto toho přišel 20mm.Kdybych věděl, že informace na stránkách nejsou reálné objednal bych si daleko větší velikost....
    • Drahé poštovné

Reakce obchodu naturshop.cz

V popisu je jasne uvedena delka privesku merena i vcetne uchytu, nejspise jste vubec necetl ani popis. Postovne je zcela standartni a byl jste predem o jeho vysi jasne obeznamen pred objednanim a souhlasil s jeho vysi. Vase recenze je zavadejici a neni pravdiva... Karma je zdarma jak se tak rika a kazdeho jednou vzdy dozene. Preji vam, at se lidsky pozitivneji zmenite. Chce to cas...

• Celkem rychlé doručení, spolehlivý obchod
    • Objednal jsem přívěsek s vltavínem, Vltavín byl mechanicky poškozený aniž by toto bylo avizováno v popisu, dle obchodu je toto bezvýznamná závada

Doporučení lze dát jen vzhledem k tomu, co zákazník čeká. Produkty: rubín v zoositu mi připadá hezký, jeho barevná nepravidelnost je stejnorodá, lapis lazuri jsem doposud viděla pouze jako kompaktně modrý, čekala jsem takový třeba jen v menších zlomcích, ale náhrdelník je ze skvrnitých malých zlomků, cena myslím neodpovídá kvalitě. Také neodpovídá ilustračnímu obrázku.

Reakce obchodu naturshop.cz

děkujeme za hodnocení, pokud by byl lapisový náhrdelník pouze z kompatních modrých výběrových kamenů, cena by byla ne 390Kč za 90cm náhrdelník, ale o mnohem vyšší. Lapis není levný typ kamenu a za výběrovou kvalitu se bohužel musí platit. Pokud Vám zboží nevyhovuje, zašlete ho zpět, vrátíme peníze. Mějte hezký den

• Nemuzu zatím pochvalit,stale cekam
    • Nevyhoda je ,,to cekani,"

Zatim nemůžu hodnotit,čekám...Tudiz jako nevýhodu vidim ,,to čekání."

objednávka přijata v neděli 25.11. v 18:10
    26.11.2018 Obdrženy údaje k zásilce v 11:43
    27.11.2018 Uložení zásilky - adresát nezastižen.

Zásilku máte od 27.11. uloženu na poště, čekáte konkrétně na co? Informační email včetně sledovacího čísla zásilky jsme odeslali taktéž 26. 11. 2018 v 11:43:05

13.12.2018 Odeslání zásilky zpět odesílateli - adresát zásilku nevyzvedl ve stanovené odběrní lhůtě.
    Každý ať si udělá obrázek o tomto negativním hodnocení sám...

The seller canceled my order, e-mailed me NOT to order from them again because they do NOT ship to the USA, even though I have ordered from them in the past for my business. I removed my Business account information as much as I could from their site, and asked them to please do the same in their computer system. Obviously you didn't, or I would not be receiving this! Thank you, Business Owner: Serelle P. From Ascended Gifts, LLC.

Reakce obchodu naturshop.cz

Do USA nezasíláme, je to jasně uvedeno v podmínkách. Zasíláme pouze do EU.
    We dont ship to USA, we ship to EU countries only.

• Mizerná komunikace obchodu. Hned po vyzvednutí zakázky mi náramek bohužel spadl na zem, a gumička praskla na 2 místech. Zda je to možné, nebo už to přišlo prasklé se můžu jen domnívat. Nicméně jsem jim obratem psal, zda mi můžou poslat náhradní gumičku nebo alespoň radu, kde se dá taková gumička sehnat. Absolutně bez odezvy/odpovědi....naprostý nezájem. Což je v dnešní době při srovnání s jinými obchody (i zahraničními) hodně slabší jednání.

Reakce obchodu naturshop.cz

jestli rozumim dobre vasi reakci, naramek vam upadl a gumicka se tim pretrhla. Naramek zaslete zpet, radi vam ho prevlekneme, i kdyz pad naramku na zem asi nebude nase vina. Trochu nerozumim vasi negativni reakci, zbozi si ponicite a nam date negativ? Zvlastni a neobvykle... Ale i presto dekujeme

• Nesprávně označeně výrobky jako ocel- nejsou ocel

Velmi zklamaná. Náušnice měly být z chir.oceli s byli z oceli 8o procent z pryskyřice. Neseriózní až podvodné vůči zákazníkovi. Bohužel, byl to dárek navíc

Reakce obchodu naturshop.cz

pokud vám objednané náušnice nevyhovují, vraťte je prosím do 14ti dnů, vrátíme peníze na běžný účet.