• na zboží jsem měla konkrétní požadavek, bohužel dorazilo v jiném rozměru než jsem požadovala. Ekonomicky je pro mně neefektivní zboží odesílat zpět. Bohužel, myslím, že obchodu šlo jen o prodej, ne o spokojenost zákazníka. již nebudu nakupovat.

Reakce obchodu naturshop.cz

zboží vám bylo zasláno dle jeho popisu na e-shopu. To, že si sama vymyslíte svůj fiktivní vysněný rozměr je sice pěkné, ale ani my nejsme kouzelníci. Pokud se zbožím nejste spokojena zašlete ho zpět ve lhůtě 14ti dnů včetně čísla vašeho běžného účtu pro vrácení hotovosti. Myslím, že ostatní reakce zákazníků na naše služby a kvalitu zboží hovoří za vše.

• anglický program pro přednostní platby

Vážená,
    platební systém PayPal je nejběžnější platební systém pro bezhotovostní platby na celém světě od USA až po Austrálii. Návod jak snadno zaplatit v našem obchodu naleznou všichni naši zákazníci zde: http://www.naturshop.cz/cz/sekce/platba-pres-paypal-60/ případně na stránkách http://www.paypal.com . Pokud i přes tento triviální návod platbu embosovanou platební kartou nezvládnete (případně je dobré se předem zeptat svého bankéře zda vaše karta má povolenu vůbec internetovou platbu), není nic snažšího, nežli využít jiný způsob buď bankovní převod nebo platbu dobírkou ... jak snadné ...

• Velky vyber a zajimavy sortiment
    • "garazova" firma

Dejte si pozor na kvalitu zbozi a ze dostanete vsechny doklady (fakturu).

Vážený "anonyme",
    jestliže vám naše renomovaná firma s 10ti letou tradicí na trhu s drahými kameny a šperky a obchodní značka Naturshop.cz přijde "garážová", pak přeji mnoho úspěchů v hledání jiného, pro vás jistě lepšího a kvalitnějšího prodejce....

Zde naše "garáž" v blízkosti centra Plzně:

• naramky jsou spatne vyrobene, gumicka den pote, ze jsem to poprve nosila, se znicila, takze kvalita vyrobek neni dobra

Reakce obchodu naturshop.cz

námi nabízené náramky jsou kvalitní. To že se občas přetrhne gumička může se stát, nicméně to vás ještě neopravňuje k hodnocení našeho zboží jako nekvalitního. Většinou je to ale o lidském přístupu k nošenému šperku. Gumička většinou sama bez příčiny nikdy nepraskne.
    Naturshop.cz

nabidka neodpovida skutenosti

Reakce obchodu naturshop.cz

i přes vaše hodnocení děkujeme za reakci. Pokud jste se zbožím nespokojen, můžete ho vrátit do 14 dnů. Je vidět, že každý dobrý obchod musí narazit i na zákazníky podobného typu. Snad jen jediné doporučení, pokud jste s naším kvalitním zbožím nespokojen, nakupujte jinde, jak snadné. Jistě pak vaše hodnocení kvality přehodnotíte.