• Ware bis heute nicht erhalten.

Reakce obchodu naturshop.cz

Info dle trackingu vaší doručovací pošty hovoří jinak, vaše hodnocení není objektivní:
    Item status: The item was posted and is currently being delivered.

• Hned po tom, co si přítelkyně nasadila zakoupené vltavínové náušnice, z nich vypadl kamínek, a to bez jakékoliv příčiny (pád, nešetrné zacházení), takže vaše zboží, za které jsem dal 1600Kč nevydrželo ani minutu. Co to má být? Co to nabízíte?!!!

Reakce obchodu naturshop.cz

Zboží jste převzal 20.12.2017, o vámi popisované vadě jste nás vůbec neinformoval, až nyní 17.1. píšete pouze reakci zde?? Pokud má zboží nějakou vadu, je vaší povinností nás o tom obratem informovat, což jste neučinil. Místo psaní negativních recenzí spíše zašlete zboží do reklamačního řízení, abychom mohli řádně zjistit příčinu uvolnění kamenu, vyměnit, opravit či vrátít peníze. I vám hezký den.

Poslali kazdou nausnici jinou. A ke vsemu byli pekne krive.

Zboží se zdálo v pořádku, jakmile dorazilo, byly v něm vytmelené vady.
    Nabídli mě peníze za zboží vrátit když ho zašlu z5. Jenomže jaksi neřešili poštovné 100Kč při objednávce a další 100 Kč poště při reklamaci. Konverzace z jejich strany přestala fungovat.

Reakce obchodu naturshop.cz

jasně vám bylo nabídnuto v případě nespokojenosti zboží zaslat zpět a dle obchodních podmínek vám budou vráceny peníze zpět na váš účet. Opravdu nevím, jakou další komunikaci očekáváte.
    Naturshop.cz

• Koupila jsem naramek s citrinem, později jsem zjistila, že je to vypracovány ametist

• chovani prodejce při reklamaci

Reakce obchodu naturshop.cz

Zákaznice reklamovala osobně údajně špatné zapínání. Zapínání bylo naprosto v pořádku, sama si nevhodným užíváním mechanicky ohla zapínací část. Bylo jí jasně vysvětleno, že ke šperku se má chovat jako ke "šperku" tudíž s citem a ne ohýbat zapínání silou. Je vidět, že zavděčit se každému opravdu nelze.

Objednané kameny si nelze vybrat kus přesně podle obrázku-jde o náhodný výběr.Příště již neobjednám,pro můj účel-šperky-je pro mne rozhodující vzhled-nelze použít 20% z dodaného zboží.

Reakce obchodu naturshop.cz

děkujeme za hodnocení. Pokud objednáváte z eshopu nejlevnější typy tromlovaných kamenů, které nejsou naprosto vhodné pro šperkové použití, pak se nesmíte divit. Pro šperkové účely je nutné vybírat například broušené kameny či mugle např zde: https://naturshop.cz/brousene-kameny , které jsou ke šperkařskému účelu vhodné. Možná by bylo slušné nás alepoň předem o vaší nespokojenosti informovat, vše je pouze o slušnosti. Vaše hodnocení je dost zavádějící, i přesto děkujeme
    Naturshop.cz

objednala jsem,dva dny jsem čekala na zprávu ohledně dodání,dva dny jsem čekala,stále byla objednávka nevyřízená,tak jsem ji zrušila

Reakce obchodu naturshop.cz

Objednala jste o vanocnich svatcich, i my mame narok na dovolenou. Nezli jsme vubec stacili objednavku dat po dovolene do expedice, objednavku jste zrusila. Objednano 27.12 v 16:20, stornovano zakaznikem bez uvedeni duvodu hned dalsi den 28.12. (toto nejsou zadne 2 dny cekani jak zakaznice nepravdive tvrdi)!!! Pokud hodnotite kvalitu obchodu, uvadejte priste alespon pravdive informace, dekuji

• žiadne, nevedia obchodovať
    • všetky, nevedia, že v obchodovaní neexistuje ani prekážka štátu, náboženstva, politickej príslušnosti

vyhnite sa mu zďaleka

Reakce obchodu naturshop.cz

Zakaznik si ihned pri objednani na Slovensko zacal stanovovat nejake sve vlastni obchodni podminky a vyzadovat zaslani na dobirku na Slovensko. Bylo mu slusne vysvetleno, ze na dobirku zasilame pouze v ramci CR, coz jak je videt z jeho hodnoceni nechape. Na Slovensko zasilame dle jasne danych pravidel a obchodnich podminek.
    Pokud si objednate cokoliv ze zahranici (Nemecko,USA,Anglie atd) nemuzete pocitat s tim, ze vam zbozi zaslou na dobirku.

• -
    • -

Kameny jsou nafocené tak, aby nebyly vidět vady. Z 5-ti kamenů měly dva velké vady - a to je dost velké procento !

Reakce obchodu naturshop.cz

Všechny objednané kameny obratem vraťte, vrátíme vám peníze. Veškeré zboží je důkladně kontrolováno před jeho naskladněním i expedicí. Bylo by od vás alespoň slušné, pokud jak říkáte kameny měly "velké vady" nás o tom informovat, což jste ani neučinil. Pokud má některý z přírodních kamenů nějakou zřejmou vadu, vždy o tom jasně a zřetelně informujeme předem jak v popisu, tak tuto vadu i vyfotíme a upozorníme na ni.

• Líbil se mi sortient, ale zdá se mi, že se (alespoň) u fosílií zhoršuje. Ale za to možná obchod sám nemůže.
    • Špatná komunikace, nezájem. Předpokládal bych, že pokud obchod zásilku nevykryje, nabídne něco podobného. Ale to se nestalo, i když alternativa byla.
    • Chtěl jsem zrušit odebírání zpravodaje, ale nepodařilo se to a chodí mi dál.

Můj názor je hodně subjektivní. Nechci ovlivňovat jiné.

Reakce obchodu naturshop.cz

je nám velmi líto, že vám komunikace přijde nedostatečná. Bohužel vámi objednané zboží je ojedinělé a bohužel již bylo vyprodáno. Nebylo možné vám nabídnout nějakou adekvátní variantu. Pokud bychom podobný typ trilobita měli skladem jistě bychom vám ho velmi rádi nabídli. Z odběru newsletteru jste se sám odhlásil 15. 11. 2016 18:42:22

• nekvalitní zboží

Reakce obchodu naturshop.cz

vámi objednané krystaly turmalínu jsou ryze přírodního původu, těžko ovlivníme jak příroda krystal vytvořila, komentář o nekvalitním zboží je dosti zcestný.

Za mě nedoporučuji. Náramek přišel poškozený a naušnice neodpovídaly fotu na webu.
    Ovšem, co se týká komunikace a vrácení peněz, tak to proběhlo bez problémů.

Reakce obchodu naturshop.cz

vámi objednaný typ náušnic má ilustrační fotografii, není v našich silách rozfocovat každý levnější typ náušnic. Pokud zboží přesně odpovídá fotografii, vždy to jasně uvádíme na kartě produktu.

důvod nákupu:
    Sháněla jsem přívěsek měsíčního kamene.

Bohužel produkt přišel v jiné velikosti a jiné barvě, než jak bylo uvedeno v popisku a na fotografii.

S nákupem jsem velmi nespokojena, cena je velice neúměrná obdrženému zboží.

Tento obchod určitě nebudu doporučovat.

Reakce obchodu naturshop.cz

naše šperky a kameny jsou kvalitní. Bylo by slušné nás o vaší nespokojenosti alespoň předem informovat, vše se dá vyřešit k plné spokojenosti zákazníka. Pokud vám přijde výběrová mugle z pravého měsíčního kamene neúměrná ceně, pak je nejlepší si osobně zajet do Indie a sehnat si kvalitnější. Je vidět, že se nelze zavděčit každému. Šperk vraťte, vrátíme vám rádi peníze.

• žádný
    • o ničem nevím

Objednala jsem si naušnice s tygřím okem a po nasazení do ucha mi odpadl u obou náušnic háček od kamene. Takže z tohoto obchodu už si nic neobjednám.

Kámen citrín byl omlácený a neodpovídal fotce - nejraději bych ho vrátil...

• Luxus toho, že můžu sedet doma na zadku a nakupovat co chci a co se mi hodí, aniž bych se musel pohnout xD
    • Vystavované zboží na internetu se ne tak úplně jak by zákazník asi čekal, neshoduje s tím co vám následně po obědnávce přijde, ale to je bohužel problém v dnešní době většinu internet. obchodů...

Nebudte líný a jdete si koupit co potrebujete osobne at vidite co kupujete...

Reakce obchodu naturshop.cz

přírodní kameny jsou velmi variantní a každý je originál. Je pochopitelné, že drobné levnější typy jsou zasílány dle skladové zásoby. Asi by bylo dosti nereálné každý kamínek fotit zvlášť, lze využít osobní odběr, který také nabízíme.

• krásné výrobky ale nekopletní dodání
    • když mi dorazilo zboží bylo na kusi

nic moc

Reakce obchodu naturshop.cz

nechápu váš komentář a důvod proč píšete takové trapné komentáře. Náš obchod je profesionální, seriozní a zásilky dodává kompletní a vždy precizně zabalené. Dle zboží dodaného ve vaší objednávce není možné, aby došlo k jejímu poškození při přepravě. Meteorit se 100% rozbít přepravou nemůže. Prosím, v našem obchodě již nenakupujte, o zákazníky, kteří se záměrně snaží poškodit náš obchod opravdu nestojíme.
    Naturshop.cz

• Slušné ceny, solidní sortiment.
    • Kategorie cirurgická ocel obsahuje tretky z nerezového plechu, což bohužel hraničí s klamáním zákazníka.

Zboží jsem vrátil po příslibu vrácení kupní ceny, zatím nic tak uvidíme. Na tomto Eshopu už nikdy chirurgickou ocel kupovat nebudu, protože nerezový plech a chirurgická ocel jsou dvě naprosto rozdílné komodity.

Reakce obchodu naturshop.cz

To, že náramek vám nepadl do oka se stane a velmi nás to mrzí. Myslím, že ale není vhodné psát zavádějící ukvapené komentáře. Zde jsou fakta o oceli Stainless steel http://en.wikipedia.org/wiki/Stainless_steel?oldid=464073955 či chcete li korozivzdorná ocel http://cs.wikipedia.org/wiki/Korozivzdorn%C3%A1_ocel
    Pokud byste si náramek pořádně v klidu prohlédl, zjistil byste pak, že vrchní povrch náramku je leštěn do lesku avšak vnitřní povrch je však v matném provedení, což je u ocelových šperků běžné oproti nějakému "nerez plechu". S takovouto povrchovou úpravou těžko nerez plech uvidíte. Leštění povrchu či matné provedení ocelových šperků je běžné. Peníze vám byly vráceny zpět na bankovní účet.

• Relatívne široký výber rôznych polodrahokamov a drahokamov i iných šperkov a dekorácií.
    • Neochota personálu, neplatí "Náš zákazník, náš pán!"

Nepáči sa mi, že obchodník nie je ochotný komunikovať a pri výbere polo/drahokamov poskytnúť fotografie, pretože ak si objednávam kameň pre radosť, potrebujem vedieť ako vyzerá, nie čakať, čo za "mačku vo vreci" sa niekomu uráči poslať mi. Zato však, napriek poznámke uvedenej pri objednávke, naháňa obchodník k uskutočneniu platby bez akejkoľvek predchádzajúcej komunikácie ohľadom mojej prosby.

Reakce obchodu naturshop.cz

Děkuji za reakci. Heslo "Náš zákazník, náš pán!" u nás platí především, ale i toto heslo má jisté hranice. Je opravdu složité se zavděčit každému zákazníkovi. Opravdu si myslíte, že je v lidských silách rozfocovat jednotlivé kamínky na každou žádost v předvánočním čase a to v prodejní ceně několika desetikorun? Jistě chápete, že zhotovení profesionální fotografie stojí jistý čas a není zadarmo. Není reálné fotit jednotlivé malé tromlované běžné levné kamínky, je to dosti neekonomické. Pokud chcete konkrétní kámen odpovídající fotografii, lze vybírat v této sekci http://www.naturshop.cz/cz/katalog-kategorie/kameny-pro-sberatele-316/ Ale i tak, děkujeme za reakci, myslím že každý soudný člověk si uděllá úsudek sám.