• velký sortiment náhradních dílů
    • možnost vyhledání a prohlížení rozkresů nářadí
    • absurdně dlouhá doba dodání
    • uváděna nepravdivá doba dodání
    • slabá komunikace se zákazníkem

Dne 26.6. jsem učinil objednávku zboží, u něhož byla uvedena nejdelší doba dodání 5-7 dní. V této době nejen že nebylo zboží doručeno, ale ani nebyly ze strany obchodu poskytnuty žádné informace o důvodu zpoždění ani o novém termínu dodání.

Dne 12.7. jsem objednávku urgoval e-mailem, bez odpovědi.

Zboží bylo doručeno až 21.11. (!) Jedna z objednaných položek navíc neodpovídala orig. dílu ani obrázku v rozkresu nářadí, je pro mě nepotřebná. Podotýkám, že u položky nebyla fotografie ani poznámka o odlišnosti dílu proti originálu.

Na základě této zkušenosti tento obchod rozhodně nedoporočuji.

• zboží skladem na webu
    • zboží skladem trvá vyskladnit týden
    • arogantní až sprostá komunikace !!!
    • jejich smluvní doprava hrůza

Arogantní komunikace ze strany obchodu, jinak pošlou e-mail, že odesílají ve skutečnosti dopravce balík ještě nemá několik dní, celkově "Nedoporučuji" ani vlastnímu nepříteli. Dnes se dokonce objevil přepis e-mailové komunikace s jedním klientem na sociální síti. Doporučuju všem než si něco objenáte přečíst !!!!

• Mesic a pul cekam na objednavku. Pokus o kontaktovani jak to vypada bez odpovedi. Objednavka z me strany zrusena. Objednano jinde

• bezproblémový přístup a jednání

Rád tam nakupuji, hlavně jak je něco v akci a je to nejlevnější na internetu. :-)

Arogantní komunikace se zákazníkem, automatické emailem s množstvím chyb, bezdůvodně prodloužená dodací doba

Reakce obchodu narexcz.cz

Krásný dobrý den, lituji že odpovídáte za maminku která mi řekla že těch objednávek máte tolik že se vám to plete. Vaše objednávka byla po 5ti dnech odeslána jak máme uvedeno v OP, na váš email jsme odpověděli věcně a slušně bez vykřičníků a smajlíků jak jste sám ve zmatené odpovědi popisoval když nám pak vaše maminka po telefonu potvrdila že vubec neví co kde za ni píšete. Prosím nepoškozujte bezdůvodně lidi kolem sebe. Děkuji vám i za vaší maminku, hezký den.

• Výhodná cena

• Kompletní sortiment a skvěle určené náhradní díly.
    • Delší dodací lhůty.

100% víte,co objednáváte.Takže to ,co se vám polámalo,snadno určíte a objednáte.

• Horší přehlednost stránek.
    • Při dotazu na správnost dílů jsem odkázán na stránky e-shopu
    • Dlouhá dodací lhůta bez informovanosti

• Autorizovaný obchod Narex, osvědčený z dřívějška

Spokojenost

Je lepsi koupit si novou pilu u lidlu, nez cekat nesice na nahradni dil...

Reakce obchodu narexcz.cz

Dobrý den, je to sporné, vaše pila se již 13 let nevyrábí a vámi objednaný díl byl letos zrušen. Tak že nesouhlasím, na pilu z lidlu díly neseženete již po půl roce :) pěkný den

Dlouhé dodací lhůty, po týdnu přijde email, že zboží bude vyskladněno.
    Potřeboval jsem ho na dovolenou a musel jsem si ho koupit v OBI.

Reakce obchodu narexcz.cz

Dobrý den, vy jste hledal problém už při objednání. Vaše zprávy sem raději nebudu pro ostatní kopírovat a dál to s vámi rozmazávat. Hezký den a příště jděte rovnou do obi a neztrácejte čas objednáváním na internetu aby jste ušetřil deset korun, ne vždy se to vyplatí :)

• Obchod je ok,ale doprava DPD je na nic. Možná pro důchodce,kteří jsou celý den doma. Jinak se m to snažili doručit vždy ráno kolem 9.hodiny,kdy jsem samozřejmě v práci a dovolenou si kvůli tomu brát nebudu. Taže jsem si pro to musel dojet někam na depo. Takže zkušenost-pokud nebude možnst doručit zásilku na poštu-balík na poštu,už v žádném obchodě s DPD,DHL, a jiné nenakoupím.

• skvělá komunikace
    • dobré ceny

Omylem mi byl odeslán jiný typ zboží, než jsem objednala. Obchod skvěle komunikoval a navíc výměna proběhla pro mě úplně bez starostí a bez nákladů. Obchod odeslal novou zásilku s omluvou a drobným dárkem, kterou jsem si za tu chybnou s řidičem vyměnila a bylo vše v pořádku, super. Kéž by to takto fungovalo všude.

Skvělá a hlavně rychlá spolupráce. Zboží přišlo v pořádku a úhledně zabalené. Vřele doporučuji.

• Nákup u specializovaného dealera
    • Výhodná cena
    • kvalita české firmy
    • nemožnost platit za zboží předem (kartou nebo on-line), čímž se zvyšuje cena dopravy o dobírku

Obchod super, specializovaný dealer poradí typ podle očekávání zákazníka

• Objednal jsem zboží a druhý den jsem měl zboží doma na stole.

• precizní domluva a informace

• jednoduché dohledání dílů
    • neuvěřitelně dlouhé dodací lhůty i u zboží skladem

Dostupné n.d. pro elektrické nářadí NAREX.