• Po osmi dnech se stále nic neděje

Zatím není co hodnotit. Už je to 11 dní a zboží pořád nedorazilo.

Objednávka přijata a po týdnu se stále nic neděje....

• Vše skladem, ale....

Objednáno 20.11.2023, u zboží bylo ihned k odeslání. Dnes 14.12.2023 teprve dorazilo avízo že bude zboží doručováno. Žádná zprávy o spoždení dodání.

Vážený zákazníku,

objednal jste dvě položky, z nichž jednu jsme měli skladem a druhá byla skladem u dodavatele s uvedným termínem dodání. Dodavatel nám odesílal zboží z italského skladu a proto došlo k prodloužení expedice Vaší objednávky, za což se omlouváme.

Děkuji.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

• Dobrý den , jsem velice zklamaná z komunikace...
    Zálohová faktura, uhrazena ke dni 7.11.2023 a současné době nemáme dodané zboží a pokud firmu nekontaktujeme, tak není žádná zpětná informace.

Vážený zákazníku,

kolega s Vámi pravidelně komunikuje ohledně dodání objednaného zboží, které pro Vás máme nakoupeno od našeho zahraničního dodavatele a každým dnem čekáme jeho doručení. Zboží dodáváme za zajímavou cenu s tím, že někdy čekáme delší dobu na jeho naskladnění. Tato kombinace nastala ve Vašem případě a byl s Vámi domluvem pozdější termín dodání.

Zboží má již dopravce v ČR a bude Vám obratem dodáno. Omlouváme se za prodlení a děkujeme za trpělivost.

• 0
    • Zboží mi přišlo skoro za měsíc

Jednou mi zvedli telefon a slibili že zboží mi přijde do konce tydne , pak už telefon ani pevnou ani mobil nebrali , zboží mi přišlo za 14 dní

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku.

Kompletovali jsme pro Vás objednávku více položek, která byla vyřízena 13. den od objednání.

Za prodlení se omlouváme a doufáme, že Vás potěšil dárek k Vaší objednávce.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

• Na eshopu dodání 2-5 dní, realita 2 - 3 týdny a to ještě nevím jistě.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku.

Delší termín dodání jste potvrdil a objednávku si vyzvedl osobně v naší prodejně.

Ať jste s novým kladivem DeWALT spokojený.

Celkem bohatý sortiment.
    Dodací doba - problém ( zboží při objednávce bylo uvedeno skladem ?).
    Komunikace obchodu - 0

Zbozi ma byt na sklade, ale za cely tyden mi jeste nebylo ani odeslano, natoz doruceno. A obchod se ani neraci me o tom jakkoli informovat.

• Zatím nic nedorazilo

je nabizeno zboží, které není skladem

si ze me delate prdel ????? ja to zaplatil a nikde nic, co to je za bandu podvodniku???? zasilka se sledovat neda, tam je furt to samy, uz me to zacina pekne srát, soudruzi

Vážený zákazníku,

objednal jste si leštičku, u kterou jsme neměli skladem a byla u ní uvedena dodací lhůta 3-5 dní, o které jsme Vás telefonicky informovali a nabízeli Vám i zrušení objednávky. Informace od Vás byla, že počkáte na naskladnění.

Jelikož se dodací lhůta prodloužila na osm dní, domluvili jsme se na zrušení objednávky. Platba z transakce platební kartou Vám byla vrácena.

• Nemají skladem

Vážený zákazníku,

vysavač od Makity, který jste si vybral, byl s dostupností "Na objednání, expedice na dotaz".

Z této informace je zřejmé, že produkt nemáme skladem, ale ověříme Vám dostupnost a budeme Vás informovat o termínu dodání.

Doporučujeme Vám příště vybírat produkt, u kterého je uvedena informace "Skladem", protože pokud jste neměl zájem o dodání produktu na objednávku, nerozumíme, proč jste si jej vybral a nyní nás za to nedoporučujete a proč jste nás připravil o čas komunikací ohledně Vaší objednávky.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

Zatím nic.Musel jsem si zavolat a zeptat se na moji objednávku

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla potvrzena a tři ze čtyř objednaných položek byly s dodací lhůtou "U dodavatele". Zboží jsme pro Vás objednali a čekáme na jeho naskladnění. Objednávku vyřizujeme v co nejkratší dodací lhůtě.

Pokud nechcete na naskladnění produktů čekat, máte možnost si vybrat z nabídky produktů, které máme skladem, ihned k odeslání.

Vzhledem k širokému a specializovanému sortimentu, který nabízíme, se běžně stává, že je objednávka vyřizována s dodáním po naskladnění od dodavatele a k potvrzené objednávce neposíláme další informace. Ale rádi vyřídíme případný telefonický dotaz.

Děkujeme za pochopení.

• Nedostatečná komunikace

Před čtyřmi týdny objednané zboží stále nedorazilo. Na emailové dotazy obchod neodpovídá a stav objednávky jsem musel urgovat telefonicky. Ani nový termín dodání zboží nebyl splněn a mezitím uběhly další dva týdny. Na opětovný dotaz ohledně stavu objednávky nepřišla žádná odpověď.
    Sice chápu, že je zřejmě problém na straně dodavatele, ale to neomlouvá absenci komunikace.

Vážený zákazníku,

objednaná nabíječka není stále dostupná, přestože ji máte od 2.10. objednanou. Vaši objednávku evidujeme ve zpracování, po domluvě, že počkáte na její naskladnění. Od dodavatele nemáme zatím jiné informace než, že termín dostupnosti zjišťuje.

Pokud nechcete na naskladnění, dle původní domluvy, nadále čekat, máte možnost nás kontaktovat a objednávku zrušit. Jinak ji nadále vyřizujeme.

Vzhledem k širokému a specializovanému sortimentu, který nabízíme, se běžně stává, že je objednávka vyřizována delší dobu a zákazník čeká na dodání.

Děkujeme za pochopení.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

• Dva týdny je objednávka ve stavu "vyřizuje se"

"Objednávka byla přijata a vyřizuje se" ... dva týdny, žádná aktualizace i když u zboží bylo uvedeno 3-5 dní.

Vážený zákazníku,

kompletujeme pro Vás objednávku deseti položek a u dvou čekáme na jejich naskladnění.

Mrzí nás Vaše nespokojenost s dodací lhůtou, vždy se snažíme objednávku zboží, které nemáme skladem, vyřídit co nejrychleji.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

• Každá osobní zkušenost se počítá
    • Zlákaly mě ceny nižší než u konkurence
    • Velmi podivný přístup obchodu
    • Nekomunikuje, aspoň tedy se mnou ne

Vážená zákaznice,

jako způsob platby jste si vybrala bankovní převod, dvakrát Vám byla zaslána zálohová faktura, kterou jste neuhradila.

Vaše objednávka byla stornována a nebude vyřizována.

• Zboží dorazilo až za 10 dni - na e-shopů říkali za 3 dny
    • Lepidlo mi přišlo částečně vylitė

Vážený zákazníku,

dodací lhůta dvou ze tří objednaných položek byla 3-5 dní a jednu položku jsme naskladnili až osmý den od objednání, za prodlení se omlouváme.

Pokud Vám zboží došlo poškozené, můžete nás kontaktovat ohledně řešení reklamace.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

Po tydnu od objednani nemam zadne info o zbozi. Telefon nikdo nezveda.

Vážený zákazníku,

objednal jste si nemrznoucí kapalinu, která nebyla skladem a čekáme na její naskladnění, které se nám o týden opozdilo.

Uznáváme prodlení ve vyřízení Vaší objednávky a omlouváme se.

Jirka z týmu naradiprofesional.cz

Zboží mělo být dodáno 3-5 dnů od objednání, 8 dnů od objednání stále nic. Po tom, co jsem zboží zaplatil očekávám, že mě bude někdo informovat o tom co se děje. Na můj dotaz který jsem poslal po 7 dnech od objednání, nikdo nereagoval.

Vážený zákazníku,

Uznáváme prodlení ve vyřízení Vaší objednávky a omlouváme se.