Byl jsem podveden nějakou společností ve výši 86 000 dolarů a můj přítel mě představuje této vyšetřovací skupině a pomáhají mi získat zpět mé peníze, můžete zkusit, pokud jste byli podvedeni, než vám pomohou získat zpět vaše peníze toto je jejich web ( w w w . gfrexperts .com)

• Vůbec nic.
    • Po několikáté urgencí a upozornění, že chci vrátit peníze, mi poslali meil, že je objednávka vyexpedovaná. USB Flash Drive per Smartphones a Tablets bohužel nefunguje. Navíc vůbec neodpovídá obrázku. Jsou to podvodníci!!!!! Nechápu, že jim to ještě nikdo nezatrhl, když je tolik negativních recenzí.

Nedoporučuji ani svému největšímu nepříteli.

• naletěl jsem již 2x za 3roky.Flešky nefunkční,reklamace nelze uplatnit,neberou telefony.Za jednu flešku zaslali flash drive,aniž by mě informovali-taktéž nefunkční.

Nic od nich nekupujte, nebo dopadnete jako já.

• Firma se přejmenovala na slevovymix.cz a chová se naprosto stejně....flash disk došel asi až po měsíci a půl, komunikace se zákazníkem nulová, reklamovat ho nemá cenu, nevrátí mi disk ani peníze!

Z tohoto webu prostě neobjednávat!

• malá skladná laciná
    • totálně na prd nefunkční,

třikrát nahraná data asi 8GB vždy po odpojení a znovupřipojení flash prázdná jen asi 3 GB dat, po formátu nahráno celých 8 GB a po dvou dnech jsou zatím data O:K. uvidíme až přidám další data ale data radši zálohuji do PC. Jinak je to asi opravdu krám protože nahrávání trvá strašně dlouho, koupil jsem dvě.

• vůbec nic
    • Také mi flash disk přestal po několika použití fungovat

Kdyby někdo dával žalobu, klidně se připojím

• dřív cena, ted už nic
    • šmejd

Fleška přišla až po dlouhé době a urgenci. od začátku s ní byly problémy až mi nakonec pobláznila PC i telavizi a pak odešla navždy, nešla už ani naformátovat. Dnes jsem ji poslal na reklamaci. Telefon vyzváněl ale niíkdo ho nevzal. Z nákupního mixu nic nekupovat.

• nic snad cena
    • fleška nefunkční
    • škoda 299 kč

nikdy nekoupim nic v akci

• Mám jasno, že už nikdy nenakoupím přez www nakupvakci.cz, protože to měla být ta záruka zdařilého obchodu.
    • Už svých blbých 300,- nikdy neuvidím.
    • Jaktože nelze zvolit v hodnocení 0%???

W.W.W. NAKUPVAKCI přesunout ihned do spamů !!!

TO JE ROZKAZ !!!

Pro VŽDY???
    PRO VŽDY !!!

Také bych se přidala ke trestnímu oznámení, nemám disk ani peníze...peníze přijali, ale zboží už neposlali. A to jsem to kupovala přes Nákup v akci.

• Mám stejnou zkušenost, akorát jsem měla strach, že je problém v televizi, ta fleška mi ji úplně zbláznila, jsem ráda, že je to tou fleškou

Že je nefunkční jsem se dozvěděla až od Vás všech taky podvedených a díky Vám, hned jsem klidnější.

• Fleška přišla
    • Fungovala jenom týden.

Varuji před nákupy od této firmy.

• Po reklamaci flashky mi byla zaslána nová.
    • Bohužel opět nefungovala.

Podvod

• První reklamace byla vyřešena výměnou za obdobné zboží se stejnými parametry.
    • flash disky nefungují, firma zrušena, nelze reklamovat v Hronově. Zbývá jediné - dohledat dle IČO jednatele a podat žalobu na 600,- kč => je potřeba se spojit, aby byla částka nad 5 000 kč - vzbikne trestný čin a tím se již bude pak zabývat policie ČR.

výše

• dodany 2 flesh diky po zaplaceni
    • ten zbytek: po case nefunkci, kokam na to že firmu na internetu uz nejde ani najit a že to je stejně marné je hledat

podvod

• U firmy nakupnimix jsem si objednal 2xflash disk. Data se z disku ztraceji. Firma nekomunikuje (na mail ani telefon nikdo nereaguje). Napište mi prosím na [email protected] jestli jste se někdo podnikl nějaké další kroky. Prozatím se pokusím zjískat vyjádření ČOI.

podvodnici mají rej

• Po dvou měsících žádné zboží a peníze po dalším měsíci od oznámení nedostatku zboží také ne. Děkuji a nikdy více, přidám se k žalobě a podám trestné oznámení.

Useknout ruce.

• NIC
    • Vše

32GB flashka nefunkční, reklamaci přijali, ale peníze nevrátili.

PODÁM ŽALOBU. KDO SE PŘIDÁ? PIŠTE A ZLIKVIDUJEME JE.

• velkolepý podvod

zboží jsem sice obdržel, ale zcela nefunkční
    firma nekomunikuje
    rád se přidám k případnéí hromadné žalobě

• - nic
    • Flash dis 32 GB - po nahrání dat na tento disk se tato data ztrácela, až přestal fungovat a nelze ho ani naformátovat. Zkusil jsem je kontaktovat NákupníMix.cz, ale žádné jednání přes mail ani telefon, prostě nekomunikují. Zaslal jsem doporučený dopis, ktery se mě vrátil

Šmejdi