• Žádný úřad vám peníze nevrátí. Mě odepsali, že už to řeší...

Okrádají lidi, nic nepošlou a když pošlou tak to stojí za starou belu...

Všichi podávejte podněty k ČOI a finančnímu úřadu!!

• Poskytuji další informace - vadné flashky jsem úspěšně vyreklamovala, peníze dorazily po uznání reklamace taky bezproblémově na účet, čili se celá záležitost vyřešila k mé spokojenosti.

Je fakt, že firma zřejmě nenabízí úplně kvalitní zboží, nicméně nakonec celá záležitost proběhla naprosto korektně, na mejly reagovali okamžitě, dokonce chtěli uhradit i poštovné za zaslání vadných USB disků. Peníze byly po uznání reklamace (vyrozumění zasláno dokonce poštou) bez jakýchkoli upomínek zaslány ihned na můj účet.

• I já se přidávám k davu s nefunkčními flashkami,
    • Email obchodu je samozřejmě nefunkční.

Rozhodně nic v uvedeném e-shopu neobjednávat!!!

• Příspěvek byl přesunut do diskuze.

• VŠE
    • ŠMEJD

Nabyl jsem stejnou zkušenost po objednání flash disku 32GB.
    Po třech týdnech přišel úplně jiný bez dodacího listu a fungoval asi 10 min.Škoda,že až potom jsem se začal zajímat o recenze.
    šmejd

• objednal jsem si zde flash disk 32GB 16.5. a došel mi 10.6. ( skoro po měsíci - přitom zboží na stránkách vedli jako "skladem")
    • vzhledově mi došel jiný typ než který jsem si objednával
    • poštovné mají sice zdarma ale vůbec se mi nelíbí že elektroniku mrsknou pouze do obyčejné obálky
    • flash disk který jsem si objednal měl mít kryt na USB port ten však nemá
    • KDYŽ JSEM FLASHKU PŘIPOJIL K NOTEBOOKU (HNED PO ROZBALENÍ Z OBALU) TAK MI AVAST ZNEŠKODNIL 2 VIRY KTERÉ MI TAM VÝROBCE PŘIBALIL

komunikace s obchodem strašná po několika emailech mi napsali že zboží dostanu za týden nakonec jsem čekal měsíc
    ABSOLUTNĚ TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI

• vratili peniaze
    • dlhe cakanie

Minuly tyzden som tam zavolal, lebo objednavku mam uz od 7. aprila, ale vraveli ze este cakaju na dodanie USB.
    Tak som poziadal o vratenie penazi a do dvoch dni som ich mal nastastie na ucte.

• FAKT PODVOD!! Po měsíci a půl a několika urgencích Flash disk přišel, ALE! místo 32gb má reálnou velikost okolo 5gb, takže čínskej FAKE co se ve Windows tváří jako 32gb ale víc jak 5gb nepřečte!!
    • HYPERSLEVY ho prodávají pořád dál, jsou to stejný šmejdi!!

podána stížnost na ČOI

• i já jsem naletěl podvodníkům :-(

ano je to podvod

• NIC VŮBEC NIC!!!
    • dlouhé čekání na zboží
    • podvodný obchod

Objednal jsem flash disk 32GB a po skoro měsíci a půl mi ještě nic NEDORAZILO!

DOPORUČUJI ZDE NENAKUPOVAT!

• hromadná žaloba

Prosím všechny,kteří byli podvedeni firmou Alu-výprodej s.r.o. provozující eshop nakupnimix.cz, aby napsali na email: [email protected] pro podání hromadné žaloby a nárokování vzniklé škody.

• Také jsem naletěl, objednáno 28.4. na hyperslevy.cz - http://www.hyperslevy.cz/cela-cr/16-4-2013-usb-flash-disk-s-pameti-32gb/#
    • dodneška nic nepřišlo! nulová komunikace, reklamace na hyperslevách nulová, když napíšete negativní komentář, admin vám ho nezobrazí, hyperslevy+nakupnimix.cz = podvodníci!

Do krimi zpráv s váma!

• jako všichni, co jsem četl recenze - dodaná fleška je nefunkční - přesněji řečeno funkčních je jen prvních cca 6GB. Další data sice nahrajete, ale již nikdy nepřečtete. Navíc uvedený e-shop vystupuje pod hlavičkami: trendy-nabytek.cz ; nakupnimix.cz ; 3Dliving.cz a možná další.
    • Pokud se podíváte na ostatní nabídku obchodů - vše je tak cca 3x předražené, z toho pak u některých zboží je akce s výraznou slevou a cena po této slevě se již blíží konkurenci (je i tak o něco vyšší než jinde bez slevy).

Nebrat, obchodu se vyhnout.

• objednal jsem 2x flash 32g objednavka je neustale stornovana takze si muzu s kodama z voucheru takleda vytrit

Na tyto komentare jsem prisel az nyni skoda. Chtelo by to podat hromadne trestni oznameni

• podvodný obchod

Koupil jsem 32 GB flash disk za 299 Kč. Jako u ostatních: zboží je nefunkční, rychlost zápisu je extrémně pomalá, a po zapsání stejnak data nejdou přečíst. Když si vezmu, že tahle akce běží už několik měsíců, a koupilo jí už několik tisíc lidí, tak je tu podvod v sedmiciferných sumách. A když přidáte i ostatní zboží, nejenom flashky, tak se tu možná bavíme o milionech! Většina lidí se kvůli třem stovkám ani neozve, a právě na to ty kurvy spoléhají. Nicméně, pokud se ostatní poškození (=podvedení) zákazníci rozhodnou podat hromadnou žalobu, rád se přidám!

• dlouhé čekání na zboží
    • nemožnost komunikace

jako většina ostatních čekám již přes měsíc na flash disky 32GB a jak vidím, tak mi stejně přijde nepoužitelné zboží :(
    dosud jsem neměla se slevovými portály žádný problém, narazila jsem poprvé na nesolidní obchodníky :(
    NEDOPORUČUJI!!!!!

• pameti jsou vadne, na zbozi jsem cekal mesic a pul, i kdyz bylo uvedeno, ze je skladem

Objednal jsem 2 flash pameti 32GB, dorazily vic nez po mesici a pul, obe jsou vadne, presne tak, jak uvadi ostatni podvedeni.

• Zatím všechno.
    • Dlouhé čekání na zboží, došlo až po dvou urgencích.
    • Objednané zboží je nepoužitelné- reklamace.

Přes slevový portál jsem koupil Flash disk 32GB kovový, po načtení cca 5GB dále téměř nenačítal, pokud ano, tak rychlostí cca 200kB/s a navíc se stažené soubory nedaly otevřít. Zboží jsem reklamoval, opět teprve po urgenci přišla odpověď, co s vadnou fleškou. Nyní budu očekávat výměnu, nebo vrácení peněz (snad). Nekupovat - šmejd! Jak vidím, je to potvrzeno mnoha zákazníky.
    Nedoporučuji zboží, ani obchod!

• Prodali mi nefunkční napodobeninu flash disku určenou bohužel jen k reklamaci.

nekupovat!!!