• bohužel nic
    • objednaný flash disk v březnu 2013 sice dorazil, ale bohužel nefunguje, jak má :((
    • ... na několik emailů NákupníMix.cz neodpovídá, tak jsem zaslala flash disk k reklamaci doporučeně poštou, ale bohužel se mi balíček po nějaké době vrátil zpět s tím, že si jej firma nepřevzala :(((

podvodníci!!!

• zakoupil jsem USB Flash 32G a ani jeden nefunguje
    • společnost nekomunikuje
    • telefonní číslo nefunguje

jsou to podvodníci

• Dobrá cena na osušky před vánoci
    • nic dodneška nedošlo sice to mělo být do vánoc

vyhozený prachy ale na každého dojde

• Pro toho čičmundu níže...
    • Chlapče.. tady jde o princip... když si koupím např 100 w žárovku nebudu jí horko těžko přemontovávat vlákno z 20 w na 100 w. To je zaprvé a zadruhé.. tenhle obchod se chová neskutečně prasácky.. dodneška nevrácené peníze a to mi ještě drze poslali novou fakturu "jakože zaplať znova.. pod jiným číslem a jménem fimy: Green Energy Holding s.r.o. " takže jako nasrat.. omlátit jim to o hlavu !!!! a ne si to spravovat jak zapalovače z poutě.

Zmrdi !

• USB disk 32Gb- dobrá zprava pro ty kterým disk alespoň přišel. Já jsem to rozchodil . Viz popis níže . Stojí za zkoušku než to hodíte do koše.

Jak na disk USB 32G z Fajne elektro?
    -zformatovat exFAT ne FAT32 ani NTFS a alok. jednotku nastav 32kB - nejlépe formátovat na os. WIN7 - nedávat rychlý formát.

Aby to jelo pod WIN XP musíte si stáhnou fixpack

WindowsXP-KB955704-x86-CSY což je podpora formátu exFAT
    exFat - podporují televize a podobné přístroje . ty zase neumí fat32 a NTFS.
    pak se soubory můžete pracovat i ve win xp.

Good luck.

• - objednal jsem si 2 flashdisky a 2 MP přehrávače a zboží okamžitě zaplatil převodem z účtu. Přesto mi takřka po měsíci poslali upomínku. Na mou námitku, že už je zboží zaplacené nereagovali.
    • - po urgenci mi objednané zboží poslali, ale na dobírku. Vzhledem k časovému presu před vánoci jsem se dohodl s operátorkou, že zboží vyzvednua znovu zaplatím a ona mi nechá vrátit vzniklý přeplatek na účet. Dodnes se tak nestalo.
    • - když jsem balík rozbalil, zjistil jsem, že mi místo MP3 přehrávačů zabalili dva 5 GB flashdisky, které sem si neobjednal.
    • Objednal jsem si dva 32 GB flashdisky, které sice přišly, ale nejsou funkční - viz mnohé recenze níže.
    • - Telefon mají nedostupný, webové stránky nefungují, na mail nereagují. Nelze uplatnit reklamaci. Podal jsem podnět k ČOI a prosím, pokud někdo na ně podává trestní oznáímení, dejte mi vědět, přidám se.

Škoda mluvit. Jsou to podvodníci.

• také jsem zakoupil usb 32Gb - nejdou číst soubory disk vykazuje chyby. NEDOPORU4UJI tam něco kupovat!!!
    • Fajne eletro ?- jak pro koho. Pro zloděje a podvodníky určitě

Banda zlodějská - spolehají že to bude min lidí reklamovat.

• -ZLODEJI fajne-elektro.cz
    • první nákup proběhl v pořádku ,ale dalsí za týden už ne ..zboží objednáno,zaplaceno ale nedoručeno...každopádně rád se pridám k tresnýmu oznámení.

ZLODĚJI

• Taky jsem zakoupil flasch disk 32 GB.
    • Ale je nefunkční!
    • Na telefon nebo e-mail nikdo nereaguje.

Dobře promýšlený podvod!!

• Fajne elektro,velký podvod.Poslali špatný nefunkční výrobek a nereagují na nic.Podávám trestní oznámení,kdo se přidá z podvedených?

Zloději a nic než zloději.Nezaslouží si ani jednu hvězdičku.

• podvodníci viz předchozí vláda

Však na to dojedou, stačí jen, aby všichni podvedení dali na ty "HOVADA NEŠŤASNÉ" trestní oznámení za podvod. Souhrnem to udělá pěknou sumu a jedná se o úmyslný trestný čin. Tak jen do toho ať se podvodníci potí a úsměv se jim ztratí !!!

• taktéž jsem si přečetl recenzi pozdě, flashka nedorazila, telefony neberou.... podvodnici z elektro-vyprodej.eu . Dobytky dát je na pranýř spolu se seznam.cz kterej tomu napomáhá!!!!!!

svině

• Vše...

flash disk objednán, zaplacen, NEDORUČEN... fajne-elektro.cz
    už také nefunkční, stránky neexistují, telefon také ne. Nabídce jsem uvěřil protože seznam.cz ji dlouhodobě doporučoval... takže výhodné nabídky přes seznam nebrat jedni jsou zloději a druzí si bezostyšně nechají od zlodějů platit a doporučují je...
    A až jsou zloději profláklí změní jednoduše název telefon a s pomocí seznamu jedou dál.

• -
    • Jako všichni zde-VŠE. A nejvíc mě štve,že seznam od toho dává ruce pryč. Kdyby to nedali jako Tip dne ani bych na tu firmu nenarazil!!!

Už nic dodávat nemusím!!!!

• absolutně nic
    • Jsou to podvodníci, prodávají pod více firmami jako NakupniMix.cz, elektrovyprodej-eu, fajneelektro atd.

Jsem blbá, že jsem si nepřečetla recenzi dříve, než jsem objednala zboží. Nemám peníze ani zboží, které je mimochodem velmi nekvalitní. Nereagují na reklamace, e-maily ani se nedovoláte.

• objednala jsem si flashdisk, peníze jsem poslala předem a nic mi dodnes nepřišlo, na emaily nereagují a telefon neberou, nevím co s tím dál

absolutne nedoporučuji

• URGOVAL JSEM NA SEZNAMU ABY JEJIC REKLAMU STAHLI, ŽE PRODAVAJI LACINEJ ŠMEJD - NEŘEŠEJ TO A ČOI TO TAKY NEZAJIMA !!!!

PODŘEZAT TY KURVY ! A JEJICH STŘEVA VYVĚSIT NA VÁCLAVÁKU. ZAPALIME JIM TO JEJICH KUREVSKY HNIZDO ! LIDI PROBUĎTE SE A NEBUĎTE LHOSTEJNY !!!

• NIC!
    • VŠE!

I já jsem se nechala napálit. Zakoupila jsem 2 flashdisky za cenu 599 na strance fajne-elektro.cz Zboží jsem zaplatila předem a po měsíci flashdisky nepřišly, na email přestali odepisovat a telefon uvedený na jejich stránce neexistuje! Nevím co mám dělat! Má někdo podobnou zkušenost? Nechci to nechat jen tak!

• nereagují na podnet k reklamaci emailem ani telefonicky

nekvalitní zboží
    neprofesionálnosť