• Ze strany obchodu od onjednávky žádná komunikace. Po třech týdnech čekání, neměli zboží ani naskladněno. Objednávku jsem zrušila.

Špatná komunikace

• I když píšou, že již mají zboží na skladu, tak po týdnu stále nic nedorozilo
    • Nereagují na dotazy mailem

• Velmi dlouhá doba reakcí. Na to, že byl nábytek "na skladě" a již dva týdny na něj čekáme?!

Objednané křeslo mi psali, že doručí do 5.4. a najednou přišel mail, že bude skladem až v půlce srpna.

Nevýhodou vašeho obchodu je dlouhé dodání zboží s objednávky.

Zboží ani po měsíci nedorazilo a ze strany prodávajícího mi chodí neustále jen oddalování dodávky.takže nakonec ruším objednávku.

• Nábytek mi už podruhé přišel poškozený,což už je zoufalé a druhou reklamaci ani neuznal.

Bohužel nemohu hodnotit jelikož zboží ještě nedorazilo. Naprosto nevyhovující přepravní služba Fofr, která je vhodná pouze pro zákazníky, kteří se nevzdalují z místa pobytu. Není možné aby zákazníkovi nebylo sděleno rozmezí, kdy přijede kurýr, neposkytují služby vložení do zásilkovny. Již nedoufám, že mi zboží vůbec dorazí.

• Výška sedu lavice je velice nízká, což je ke stávajícímu stolu naprosto nepraktické, hrany lavice jsou neopracované, velice ostré, takže hrozí až pořezání ( především u dětí ), při montáži nebyly některé díry předchystány ). Za nás veliké zklamaní..

• Zboží mnám mělo být již doručeno, dnešním emailem jsme byli upozorněnni, že se opět termín dodání prodlužuje

není co napsat

• 4 měsíce čekání na zaplacený nábytek

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše objednávka byla v pořádku přijata a nyní je vyřizována. Nejzazší termín pro vyřízení Vaší objednávky je 9.4.2024. Tento termín je delší z důvodu nutnosti výroby Vámi objednaného zboží a jeho závozu do našeho skladu.

Bližší informace Vám rády poskytnou kolegyně na zákaznickém oddělení a to jak na telefonu 469 622 944, tak také e-mailu [email protected].

Ohledně konkrétního dne a času doručení Vás bude kontaktovat naše expediční oddělení a poté také řidič.

Věra za tým www.forliving.cz

Při objednávce psali dodáni 4.1. Mela by byt skrinka pry az koncem ledna.Takze mam věci v krabici nadale

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše objednávka byla v pořádku přijata a nyní je vyřizována.

Věra za tým www.forliving.cz

• Dopravce vyložil nekompletní objednávku, zbytek doručil za 2 dny, ovšem krabice i zboží bylo bylo poškozeno. Zmatky na straně dopravce. Nyní řešíme reklamaci.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

přijměte, prosím, naši omluvu za způsobené nepříjemnosti. Máte-li jakékoli dotazy ke své reklamaci, jsme Vám k dispozici na telefonu 469 622 944, nebo e-mailové adrese [email protected].

Věra za tým www.forliving.cz

• Dosud nemám co psát, tento hodnotící dotazník považuji za špatný vtip!! Zboží nemám, ale je fajn, že mám dotazník!!!
    • ?????

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše objednávka byla v pořádku přijata a nyní je vyřizována.

Ohledně konkrétního dne a času doručení Vás bude kontaktovat kurýrní služba.

Věra za tým www.forliving.cz

• Nalákají na rychlé doručení,ale v následující e-mailové komunikaci dobu doručení zásadně posunou,v mém případě napsali, že se budou snažit ODESLAT zboží do 16.11,ač termín DORUČENÍ při objednávce byl 9.11.

Příště zde nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

přijměte prosím naši omluvu za delší dobu vyřizování Vaší objednávky.

Ohledně konkrétního dne doručení objednávky Vás bude kontaktovat naše expediční oddělení a následně také řidič.

Věra za tým www.forliving.cz

2.10.23 objednáno a dnes je 22.10.23 a nic.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

přijměte prosím naši omluvu za delší dobu vyřizování Vaší objednávky.

Věra za tým www.forliving.cz

Týden po objednání a zaplacení a zatím nedorazilo.
    A bez zprávy o možném termínu doručení

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše objednávka byla v pořádku přijata a nyní je již připravena k expedici.

Stále zboží nemám....

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše objednávka byla v pořádku přijata a dnes (9.10.) předána do expedice.

• Žádná.
    • Po zaplacení peněz obchod sdělil, že se mnou nemůže komunikovat a objednávku zruší. Nemám žádný nepřijatý hovor a nezměnil jsem místo pobytu. Obchod potřebuje ozdravnou návštěvu ČOI, zatím působí podvodným dojmem.
    • Chromý
    • žádná
    • zboží ani po 14 dnech nedorazilo

OBCHOD PO URGENCÍCH KOMUNIKUJE, ALE ZBOŽÍ NIKDE.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

Vaše objednávka byla v pořádku přijata a dne 29.9. vyexpedována a předána doručovací službě.

Ohledně konkrétního dne doručení objednávky Vás bude kontaktovat zvolená kurýrní služba.