Zboží zatím nedorazilo a ačkoli má přijít dnes, nemám žádnou zprávu, kdy přijedou? Mám být celý den doma?

Vůbec nevím jak hodnotit. Objednávka proběhla, potvrzeno 2.5. a dnes ráno mi přišlo že už je to docela dlouho tak jsem hledala nějakou informaci a narazila jsem na kouzelnou větu v potvrzení objednávky že se BUDOU SNAŽIT vyřídit do 16.5. Možná to psali u zboží , ale nenapadlo mě to zkoumat detailně, když bylo uvedeno, že zboží je skladem. Asi s ním jdou pěšky.

Rychlost jednání, dovoz až domů zdarma.

S výrobkem maximální spokojenost.

• rychlé jednání, bez problémů

• Zboží přišlo velmi rychle
    • Řidič byl moc slušný a ochotný
    • Jsem moc spokojena

Velmi,ale velmi dlouhá dodací doba....jiné obchody nabízejí zboží v krátké dodací době

Vše OK

• Ze strany obchodu od onjednávky žádná komunikace. Po třech týdnech čekání, neměli zboží ani naskladněno. Objednávku jsem zrušila.

Špatná komunikace

• I když píšou, že již mají zboží na skladu, tak po týdnu stále nic nedorozilo
    • Nereagují na dotazy mailem

• Velmi dlouhá doba reakcí. Na to, že byl nábytek "na skladě" a již dva týdny na něj čekáme?!

• Profesionalita

Rychle dodani

Objednané křeslo mi psali, že doručí do 5.4. a najednou přišel mail, že bude skladem až v půlce srpna.

Nevýhodou vašeho obchodu je dlouhé dodání zboží s objednávky.

solidní obchod

Zboží ani po měsíci nedorazilo a ze strany prodávajícího mi chodí neustále jen oddalování dodávky.takže nakonec ruším objednávku.

Paní na prodejně byla velice milá a ochotná.

• Nábytek mi už podruhé přišel poškozený,což už je zoufalé a druhou reklamaci ani neuznal.