• Inzerují zboží které nemají a ani po zrušení objednávky toto zboží z nabídky neodstraní a je uvedeno stále skladem

podvodný obchod, nabízejí co nemají, klamou když uvádějí zboží skladem a při tom jej nejsou schopni dodat

• Predávajú to čo nemajú

Nemůžu jinak, než udělit negativní recenzi. Udělal jsem objednávku u tohoto prodejce na skříňky dvou kuchyňských linek, 18 kusů celkem za cca 30 tisíc.

Dopravce při doručování (nezvykle v neděli) nabral téměř dvouhodinové zpoždění, takže kontrola kompletnosti dodávky díky tomu proběhla docela hekticky, protože pánové spěchali.
    Po kontrole dodacího listu a pro mě nic neříkajících kódů na krabicích, jsem podepsal dodací list a pánové odjeli.

Bohužel, kuchyni jsem měl v půli rekonstrukce, takže jsem se k rozbalování a kompletaci skříní dostal až po dvou měsících. Při montáži jsem zjistil, mi nebyla dodána jedna skříňka.

Po oslovení prodejce telefonicky mi paní arogantně a bez zájmu sdělila, že mám můj problém poslat na jejich e-mail. Asi po 4 dnech od odeslání mailu mi přišla odpověď, že "bohužel, zásilka byla vydána kompletní". Po opětovné snaze o komunikaci s prodejcem tento na můj další e-mail nereaguje.

Po objednávce se až po měsíci ozvali, že můj nábytek nemohou vyrobit.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

paní Barboro moc se omlouváme , ale výrobce se potýká z dlohodobým nedostatkem výrobního materiálu a tudíž nás informoval, že dané zboží neni schopen vyrobit. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.
    S pozdravem nábytek elegance

• zboží které jsem si zakoupil a zaplatil,které bylo skladem u dodavatele mi prý bude doručeno (do vánoc to stihnem)!
    • prodejce si s Váma může dělat co chce

Obchod si klamnou nabídkou nahání obrat a zákazníci proti své vůli trpí .Takové obchody by měly být potrestány nebo zavřeny.
    U takového zboží by mělo být na objednávku a ne na skladě u dodavatele.
    To se vracíme do 80 let,kdy zákazník čekal i dva měsíce na nábytek ,ale
    dnes čekáte i déle (proti své vůli) a ještě máte zaplaceno.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

moc nás mrzí vaše reakce, ale při telefonickém ověření objednávky jsme vás informovali, že dodací doba může byt v dnešní nelehké kovidové době o něco delší a zaroveň děkujeme za pochopení.

• Velmi dlouhe dodaci doby

Reakce obchodu Nábytek Elegance

moc se omlouváme za dlouhou dodací dobu, ale bohužel v dnešní nelehké době kovidu to neni vůbec jednoduché dodržet dodací dobu, kvůli nedostatku výrobního materiálu.
    S pozdravem nábytek elegance

• Zatím žádnou,zboží nedorazilo.

děkujeme za recenzi.

• neserioznost!

neseriozní překupníci již si ten nábytek strčte někam !!! měsíc v háji a ani blbej telefon ,nazasloužíte si Naše peníze tečka ,diletanti!

Reakce obchodu Nábytek Elegance

děkujeme za recenzi a moc nás mrzí vaše reakce.

• dva mesice cekani

Reakce obchodu Nábytek Elegance

moc se omlouváme za dlouhou dodací dobu, ale bohužel v dnešní době to neni vůbec jednoduché dodržet dodací dobu, kvůli nedostatku výrobního materiálu.
    S pozdravem nábytek elegance

• Komunikace vcelku dobrá a rychlé vrácení peněz na účet.

Zboží předsíňovou stěnu jsem zaplatila 24.1.2021 a 7.4.2021 jsem stále zboží neměla,tudíž jsem psala asi 3 meily a informovala se na dodací lhůtu.Bylo mi sděleno,že výrobce má problém s materiálem a neví kdy bude stěna k dodání.po téměř 2,5 měsících nejistého čekání jsem objednávku zrušila.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

vzhledem k situaci ,jaká panuje u nás i ve světěohledně kovid 19, je v dnešní době problém u některého zboží dodržet dobu dodání.Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.
    S pozdravem nábytek elegance

Příliš mnoho objednávek nestíhají zpracovát i když uvádí, zboží skladem.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

moc nás mrzí vaše reakce, ale bohuže vzhledem k tomu jaká je situace ve světě i u našich dodavatelů,
    bohužel nejsme schopni dobu dodání urychlit.Moc se omlouváme za vzniklé problémy.
    S pozdravem nábytek elegance

jedna komoda špatný stav. Po podání reklamace emailem nebyla žadna reakce. Při telefonickém rozhovoru dotyčná pracovnice se chovala velice nepříjemně až arogatně. Nedala si nic vysvětlit i když měla v emailu fotky reklamace. a slyšela jsem ještě od dvou lidí negativní názor na dotyčnou paní. Dytrychová

Reakce obchodu Nábytek Elegance

paní Marie z vašich fotografií technik zjistil,že došlo k poškození z důvodů neodborné montáže, tudíž se nejedná o reklamaci, jak jsme vám již říkali do telefonu výrobce reklamaci zamítl.
    S pozdravem nábytek elegance

• velky vyber, hezke kusz
    • uz pres 8 tydnu cekam na objednanou pohovku, prestoze mi prislo potvrzeni o objednavce. Pohovka nikde, zadny email, zadna zprava, telefony nezvedaji.

Dorý den,
    moc nás to mrzí,ale bohuže k situaci jaká je s kovidem 19 se všechny objednávky protahují v dodací době.Moc se omlouváme.
    S pozdravem nábytek elegace

• dodací doba od objednávky velmi dlouhá

Velká nevýhoda dlouhá dodací doba . Objednáno 11.10 , objednávka má dorazit až za 3 měsíce v polivině ledna , toto pokládám za velkou nevýhodu

Reakce obchodu Nábytek Elegance

Z důvodu covid 19 mají výrobci nedostatek zaměstnánců i materiálu ze kterého vyrábějí nábytek, proto zamluvení u některého nábytku přesouvají až po novém roce.Tyto informace podáváme hned při ověření objednávek
    S pozdravem nábytek elegance.

Zboží nemůže být dodáno ve slibované lhůtě a nebyli schopni napsat ani kdy bude vyrobeno a dodáno.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

nechci se pořád opakovat, ale díky korona viru je dnes vše složitější jak pro nás tak i pro výrobce.Moc se omlouváme
    S pozdravem nábytek elegance.

• Dlouhá dodací lhůta. Lavice jiná barva než stůl,konečně chápu co je polská "kvalita"

moc nás mrzí Vaše reakce

• Nabízejí něco. Co nejsou schopni dodat

Hledejte radši jinde. Já už čekám na sedací soupravu 15 týdnů

Reakce obchodu Nábytek Elegance

Paní Jarmilo výrobci se potýkají s nedostatkem zaměstnanců, tudíž nestačí vyrábět ve stanovené lhůtě.Bohužel v dnešní době kovidu 19 stím nejsme schopni nic dělat.Proto příjměte naši omluvu.

• Žádná komunikace.l

Reakce obchodu Nábytek Elegance

dle id objednávky neregistrujeme žádnou Vaši komunikaci

Neskutečně dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Nábytek Elegance

Jak již jsem psal díky korona viru se vše prodlužuje a je i nedostatek zaměstnanců i výrobního materiálu.
    S pozdravem nábytek elegance.

Zboží mělo být podle e-shopu skladem u dodavatele, po dvou dnech od objednávky zavolala paní že se omlouvá, že zboží skladem není a dodání bude trvat 6-8 týdnů. Po osmy týdnech zboží konečně přišlo, po smontování jsem zjistil že chybí dva atypické šroubky u pantů, proto jsem to reklamoval, po týdnu přišli šroubky, ale bohužel jiné, tak jsem to reklamoval znovu a už se nikdo neozval. Proto obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Nábytek Elegance

pane Petře moc nás to mrzí a za vzniklé problémy se omlouváme