• Inzerují zboží které nemají a ani po zrušení objednávky toto zboží z nabídky neodstraní a je uvedeno stále skladem

podvodný obchod, nabízejí co nemají, klamou když uvádějí zboží skladem a při tom jej nejsou schopni dodat

• Predávajú to čo nemajú

Nemůžu jinak, než udělit negativní recenzi. Udělal jsem objednávku u tohoto prodejce na skříňky dvou kuchyňských linek, 18 kusů celkem za cca 30 tisíc.

Dopravce při doručování (nezvykle v neděli) nabral téměř dvouhodinové zpoždění, takže kontrola kompletnosti dodávky díky tomu proběhla docela hekticky, protože pánové spěchali.
    Po kontrole dodacího listu a pro mě nic neříkajících kódů na krabicích, jsem podepsal dodací list a pánové odjeli.

Bohužel, kuchyni jsem měl v půli rekonstrukce, takže jsem se k rozbalování a kompletaci skříní dostal až po dvou měsících. Při montáži jsem zjistil, mi nebyla dodána jedna skříňka.

Po oslovení prodejce telefonicky mi paní arogantně a bez zájmu sdělila, že mám můj problém poslat na jejich e-mail. Asi po 4 dnech od odeslání mailu mi přišla odpověď, že "bohužel, zásilka byla vydána kompletní". Po opětovné snaze o komunikaci s prodejcem tento na můj další e-mail nereaguje.

Velký výběr zboží,profesionální jednání,kvalita a poměrně rychlé dodání zakoupeného nábytku,které bylo dobře zabalené proti poškození při přepravě.

• Kvalita
    • Dobré ceny
    • Dodání v termínu

Jídelní set je velice kvalitní, jsme moc spokojeni.
    Děkujeme a doporučujeme tuto firmu všem.

• Slušné jednání, velice příjemná paní po telefonu.

• bezchybná komunikace
    • spolehlivost
    • kvalita
    • přehlednost webu
    • rekapitulace objednávky po telefonu (u větší objednávky)
    • při problémech okamžité a velmi vstřícné řešení

• dobrá komunikace
    • dobrá kvalita
    • dodání před termínem

objednala jsem dceři psací stůl do pokoje, za mě i za mou dceru musím velice pochválit. Zboží dovezli příjemní dopravci, pomohli s výnosem. Materiál velice dobrý, snadné sestvení, prostě paráda, za mě jednička s hvězdičkou. Všem doporučuji.
    Moc děkuji, přeji příjemné svátky Jana

Dnes mi dovezli sedací soupravu.Jsem maximálně spokojený je nádherná. Moc děkuji paní na telefonu poradila a vše nám vysvětlila.Určitě ještě v eleganci nakoupíme.
    DOPORUČUJI
    Dodání proběhlo v daném termínu

• Super ceny
    • Skvělá komunikace

Dnes mi dorazil jídelní set, vše sedí s vybranym jídelním setem na e-shopu.
    Kvalitni materiál!
    Jsem naprosto spokojený, určitě všem doporučuji!

• Široký výběr zboží, cena, přístup ,personálu, doprava až domů,doba dodání, spokojenost nakoupeno již po několikáté

Spokojenost a komunikace .

Moje první zkušenost a moje první objednávka tak co mám hodnotit, když mi to zatím neprišlo ? nebo jak mam hodnotit kvalitu komunikace, když žádná nebyla ?

Kuchyňský stůl i židle v perfektní kvalitě a perfektně vyrobené! I komunikace na velmi dobré úrovni. Vřele tento obchod doporučuji.

Dlouhá dodací lhůta

Po objednávce se až po měsíci ozvali, že můj nábytek nemohou vyrobit.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

paní Barboro moc se omlouváme , ale výrobce se potýká z dlohodobým nedostatkem výrobního materiálu a tudíž nás informoval, že dané zboží neni schopen vyrobit. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.
    S pozdravem nábytek elegance

• zboží které jsem si zakoupil a zaplatil,které bylo skladem u dodavatele mi prý bude doručeno (do vánoc to stihnem)!
    • prodejce si s Váma může dělat co chce

Obchod si klamnou nabídkou nahání obrat a zákazníci proti své vůli trpí .Takové obchody by měly být potrestány nebo zavřeny.
    U takového zboží by mělo být na objednávku a ne na skladě u dodavatele.
    To se vracíme do 80 let,kdy zákazník čekal i dva měsíce na nábytek ,ale
    dnes čekáte i déle (proti své vůli) a ještě máte zaplaceno.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

moc nás mrzí vaše reakce, ale při telefonickém ověření objednávky jsme vás informovali, že dodací doba může byt v dnešní nelehké kovidové době o něco delší a zaroveň děkujeme za pochopení.
    S pozdravem nábytek elegance.

Zatím mohu říct,že když jsem zboží objednala,zavolali mi z obchodu na ověření,že jsem si zboží opravdu objednala,upřesnili lhůtu dodání a teď už jen čekáme až dorazí.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

pane Ladislave děkujeme za kladnou recenzi.

• Velmi dlouhe dodaci doby

Reakce obchodu Nábytek Elegance

moc se omlouváme za dlouhou dodací dobu, ale bohužel v dnešní nelehké době kovidu to neni vůbec jednoduché dodržet dodací dobu, kvůli nedostatku výrobního materiálu.
    S pozdravem nábytek elegance

vše v pořádku ,dodáno bez vady

Reakce obchodu Nábytek Elegance

děkujeme za kladnou recenzi.

• Kontrola objednávky

Paní volala, zkontrolovala objednávku, aby vše bylo v pořádku, řekla mi dodací podmínky a lhůtu doručení.

Reakce obchodu Nábytek Elegance

paní Heleno děkujeme za doporučení a kladnou recenzi.