• Nekomunikují ani po několikáté urgenci
    • Posílají nefunkční odkazy a peníze si nechají

Důrazně nedoporučuji. Už je to tak dva týdny, co jsem si objednala hudební podklad pro zpěv a zaplatila. Peníze přijali. Byl mi poslán nefunkční odkaz, ze kterého jsem si měla podklad stáhnout. Ale nešlo to ani na x-tý pokus. Psala jsem jim e-mail, že odkaz nefunguje a zda mi podklad mohou poslat. Žádná odpověď. Tak jsem napsala po třech dnech znovu. Opět žádná reakce několik dní. Psala jsem i třetí mail a ani na ten nemám odpověď. Komunikace se zákazníky je u nich naprosto příšerná, absolutně nulová. A v podstatě vás ještě okradou. Mně ani tak nejde o těch pár kaček jako spíš o princip...potřebovala jsem hudební podklad na koncert a oni se na vás úplně z vysoka vykašlou. Fakt děs. Už nikdy víc. Dávejte si na ně pozor.

• Kvalita produktu
    • Snadná a rozšířená možnost nákupu u různých bank
    • Velký výběr skladeb či i karaoke textů
    • Doba čekání na doručení online produktu (mp3)

Při koupi skladby (mp3) jsem chvíli váhal zda jsem jsem nenaletel podvodníkům, ale až po 8 hodinách mi přišel email s potvrzením o vytvoření odkazu ke stažení souboru. V dnešní době nechápu proč tento web nemá automaticky po ověření od GoPay vytvořit a odeslat odkaz se zakoupeným souborem, který jsem si koupil. Doba čekání na elektronický odkaz v tomto případě vypadá spíš záporně.

• soubory, které prodávají, nejdou stáhnout!!!
    • zaplatíte za nic - je to podvod

Zaplatíte, po zaplacení obdržíte email se souborem, který nejde stáhnou. A když chcete poradit, napíšou "šup na hlavní stránku...", kde je napsáno, že když Vám soubor nejde stáhnout, není to jejich vina.....Výsledek = peníze mají na účtu a Vy nemáte nic! Peníze vrátit nechtějí!
    Jsou to zloději!!!

Hudba byla strašná a vůbec neodpovídala ukázce.

Reakce obchodu Musicer

Tady je bohužel krásně vidět, jak si někteří zákazníci umí vymýšlet. Dáváme demo ukázky, které jsou prvními 30 sekundami z reálného provedení skladby. Každý si tak může poslechnout, co si koupí.

Je stupidní tvrdit, že uděláme ještě nějaký extra další soubor jen proto aby byl ukázkou. S aranžemi si dáváme sakra práci aby byly tak jak originál, proč si přidělávat práci něčím navíc?

A vzkaz pro zákazníka: Když Vám něco nesedí, máte se ozvat, jistě bychom případný problém obratem odstranili.

Jak se ukazuje, tak heuréka je stále více místem pro stěžování než pro nějaké reálné recenze, blíží se doba, kdy heuréka skončí.

• Velký výběr skladeb, kvalitní nahrávky. Rychlé dodání.
    • Vyšší cena. Konkurence má stejnou kvalitu, ale za polovinu (někdy i méně) ceny. Konkurence má bohužel menší sortiment, takže když chcete konkrétní nahrávku a u konkurence není, tak si musíte zde připlatit.

Karaoke je bezva zábava, doporučuji všem.

Zatím dobrý

Kvalitní eshop s karaoke
    Oceňuju vstřícnost majitele a rychlou komunikaci, řešení problémů ke spokojenosti zákazníka.

zatial nie som spokojny s nakupom karaoke kapely starnu preto ze som uvedeny tovar na moj email nedostal . nasledne som objednal dalsie skladby dna 16 04 2018 pod cislom obj.50564 a tak som zvedavy ci mi to nejako dorucite a ked som urobil nejaku chybu poprosim zavolejte na mo bil 0915322711 alebo na anton [email protected]

Reakce obchodu Musicer

děkuji za recenzi, ale nepotěšila, obzvláště proto, že jsem Vám jako zákazníkovi psal, že jsem viděl nějaké platby na účtu, které by mohly být od Vás, ale vzhledem k tomu, že jste u plateb neuvedl správné variabilní symboly, nevíme ani jestli se jedná o úhradu objednávky ani jestli se jedná o navýšení kreditu. Snad tedy alespoň takto přes heuréku se podaří tato informace předat a Vy mi napíšete mejl. Každopádně nepřišla do banky ani jedna platba ve výši pro úhradu objednávky, které číslo zde uvádíte.

Pro všechny čtenáře zde na heuréce tedy ještě zdůrazňuji, že máme nastavený automat, který podle variabilního symbolu příchozí platby rozhodne k čemu platba patří. U tohoto zákazníka se ale nemáme vůbec čeho chytit, neboť u platby nesedí k uvedené objednávce ani částka, ani tam není uvedený VS a dokonce ani nikde v poznámce není žádné jméno. Je třeba na to myslet, že když někomu něco platíte, že příjemce pozná, že platíte Vy.

Ing. Vladimír Růžička, majitel webu www.musicer.net

• Jednoduchosť a super kreativita

• rychlé jednání, dobré ceny

• Supr rychlé

• rychlé, ihned po zaplacení byl soubor ke stažení, možná platba mobilem

• dodana skladba sa nezhodovala s demo ukážkou

Reakce obchodu Musicer

Ano, pochopitelně. Demo ukázka je totiž verze s melodickou linkou, ale zákazník si OBJEDNAL A DOSTAL verzi bez melodické linky. To je jediný rozdíl.

Bohužel než aby se zákazník na nás obrátil (bylo by obratem vyhověno), za svou vlastní blbost se tady mstí.

Ještě k dodací lhůtě: Objednáno 1.1.2018 22:27, peníze od zákazníka přišly na náš SK účet 2.1.2018 14:03, první stažení ze strany zákazníka proběhlo 2.1.2018 15:04. Taková strašná to byla délka dodací lhůty, že je třeba tady dát jen půl hvězdičky!

Ing. Vladimír Růžička, majitel webu

Rychlost, kvalita, spolehlivost.

Sortiment, rychlost, cena odp kvalitě i záměru

ok

Výborná komunikace.

Velmi rychlé jednání, vstřícný přístup, vše vysvětleno na základě telefonátu. Odběr zboží ihned po zaplacení faktury. Doporučuji!

Drobný problém ohledně účtu se po tel.hovoru podařilo vyřešit.
    Poté již bez problémů.
    JP.