Úžasný zvuk, věrné aranžmá, není co vytknout.

Kvalita je opravdu dobrá, byla jsem mile překvapena

Propracované hudební aranže do nejmenšího detailu a velký výběr dostupných formátů mne uchvátil. Asi jsem se zase zamiloval, tady utratím asi hodně peněz :)

Ja som Vaše hudobné podklady potrebovala pre syna na jeho vystúpenia. Ak máte podobne talentované dieťa, ktoré rado spieva, len sa Vám nedarí nájsť vhodný hudobný podklad, určite Vám tento obchod odporúčam. Všetko mi bolo cez telefón vysvetlené, boli veľmi milí, ochotní a podklady boli fajn. Už sme ich aj vyskúšali na jednom festivale a všetko dopadlo na jednotku. Ešte raz ďakujem za rýchlosť dodania.

Vše proběhlo bez problémů, pan majitel doporučil a my objednali, PPL doručilo. Kvalita zboží je v pořádku, jsme spokojeni.

Doporučuji, velmi kvalitní skladby.

Vše OK, kvalita rozhodně nadprůměrná. Solidní výběr českého repecu

• Nakupuju hudbu nepravidelně, výhodou je obrovský sortiment. Zatím jsem nenašel konkurenci, která by měla hudbu v podobném rozsahu.

Vyplatilo se tam i zavolat, pan majitel na telefonu mě navedl, když jsem se ztratil s předplácením kreditu. Za mě v pohodě.

• Zajímavá nabídka, jinde jsem nenašel
    • Nenašel jsem některé klasické skladby od F. Sinatry

Vřele doporučuji. Určitě dokoupím další DVD, opravdu kvalita.

Reakce obchodu Musicer

Něco málo k výtce: Máte pravdu, od Franka Sinatry máme jen My Way, ale jsme především zaměřeni na české a slovenské klasické a aktuální hity včetně lidovek, koled a písní pro děti. Proto těch zahraničních interpretů v nabídce mnoho není, najdete je ale na internetu, je jich tam mraky.

• Skvělý výběr hitů
    • Nově udělaný zvuk u lidovek je nepřekonatelný
    • paráda je zaplatit a hned stáhnout

Mohu jen doporučit, utratil jsem už skoro tři tisíce a zdaleka nekončím :) Kupuji převážně video a musím říct, že zvuk nemá konkurenci, mnohdy ani v zahraničí.

• Vše přehledně na jednom místě
    • Velký výběr české tvorby
    • Platba kartou a hned stažení

Super

• Je tu asi jediný a proto se moc nesnaží o spokojenost zákazníka
    • nepřehledné stránky, zbytečně moc prokliků, postrádá intuitivní orientaci, pravděpodobně dost zastaralá verze, použité podklady jsou z části jenom postahované volně dostupné verze na youtube s dodělaným video

Zprvu nefungovalo stažení zakoupených souborů, po komunikaci s majitelem to nebylo lepší, více méně ze mě chtěl udělat blbce, ale po nasazení hrubšího tónu byl najednou přístup k zakoupeným verzím uvolněn a po dvou dnech jsem mohl videa postahovat. Faktura nebyla zaslána ani v mé sekci k dispozici. Až po urgenci byla zaslána. Celkově hodnoceno: obchod docela ujde i když je zbytečně komplikovaný, jednání majitele je hluboce pod úroveň !

Reakce obchodu Musicer

Bohužel nelze vyhovět každému a většinou se potrefená husa ozve. Máme tisíce spokojených zákazníků, kteří denně stahují skladby z našeho webu.

Tento zákazník zřejmě neumí číst a proto se diví, že zlevněné skladby nákupem přes slevový balíček dostane pouze daným způsobem, že prostě ten web je automat, který nejde nijak obejít a postup nákupu je přesně dán. Když se navíc někdo začne tvářit jako největší machr, pak se také nemůže divit, že mu je oplácenou stejnou mincí. Takováto recenze byla očekávána, ikdyž je nesolidní, s tím ale jako e-shopista nemohu nic dělat.

9.6.2017: K tomu, co je výše napsáno je ještě třeba doplnit, že tento zákazník, který po nás tak plive, si dne 30.5.2017 dokoupil kredit a nakoupil za dalších téměř 1700 Kč! Tedy nedoporučuje a sám nakupuje - nepochopitelné! Mě kdyby se něco nelíbilo, tak to přece nekoupím!

Ing. Vladimír Růžička, majitel webu

• rychlost,komunikace
    • nevím

• možnost transpozice
    • Volume skladby slabší!

Doporučuju, ale zamyšlení pro majitele je v ukázce kvalita/síla skladby dobrá, ale po stažení slabší. Jinak spokojenost.

Reakce obchodu Musicer

hlasitosti skladeb máme nastaveny tak, aby byly co nejvíce srovnané a nemuselo se šáhnout na mix.

Ve Vašem případě bude jiný problém - prohlížeč máte nastavený na jinou hlasitost než přehrávač stažených souborů. Ukázky se většinou pouštějí z YouTube a to má také své nastavení hlasitostí. Naše ukázky jsou stejně hlasité jako soubory ke stažení, můžete si ukázky dokonce také stáhnout z našeho webu. Porovnejte pak staženou ukázku a celý soubor a zjistíte, že ukázka vznikla opravdu pouhým střihem prvních 30 sekund z celku.

• Při dobrém internetovém připojení a zaplacení skladby, nešlo skladbu stáhnout. Při několika pokusech stále při 60 - 70% stahování ukončeno. Skladbu se mě podařilo stáhnout po 67 pokusech!!!!

Velmi dobrý

Reakce obchodu Musicer

děkujeme za Vaši trpělivost. Na serveru máme nastaveno počítadlo pro úspěšná stažení, to jste nevyčerpal, chyba tedy byla určitě mimo náš web - pokud se připojujete z místa, kde internet "padá", pak opravdu při stahování objemných souborů může být problém. Vždy je to ale problém na uživatelské straně a ne na straně e-shopu.

• Rozumí oboru, poradí.
    • Stránky nejsou úplně přehledné.