• Výborná komunikace, dodání super. Měla jsem objednané zboží - Soška ležící vlk - byl to dárek pro kamaráda, když jsem se dotazovala p. Žáka, zda zboží obdržím do určitého termínu, byl tak vstřícný a vše zařídil tak, že jsem sošku obdržela, jak mi slíbil. Ještě jednou moc a moc chválím a děkuji všem z firmy.

• Nakoupila jsem protože se mi výrobky líbí.Vyřízení objednávky je rychlé.O každém kroku jsem byla informovaná.Jsem velmi spokojená.

Nakupovat v tomto obchodě doporučuji všem.Přeji pěkný den.

Široká nabídka a rychlé dodání.

Kvalitní zboží. Jsou vstřícní ke stálým zákazníkům. CLEAN LINE s.r.o.

• Pěkné kvalitní zboží.
    • Při problému přestane obchod komunikovat.
    • Obchod má problem s uváděním rozměrů u zboží, 124 cm je pro ně stejné jako 24 cm

Objednal jsem si výrobek u kterého byly uvedeny na webu jiné rozměry než měl ve skutečnosti.
    S panem Žákem jsem se po telefonu dohodl na vyřešní tohoto prolému, tak že sám navrhl slevu, která byla pro mě výhodná.
    Tak jsme se domluvili na vrácení části peněz s tím, že i tedy zboží ponechám.
    Po tomto dohodnutém řešení problému s rozměry zboží však přestal pan Žák komunikovat.
    Takže zboží jsem mu poslal zpět. A čekám zda mi pošle zpět celou mnou uhrazenou částku.
    Smutné na celé věci je, že jsem neudělal dceři radost, ale zbytečně jsem utratil peníze za dobírku a poslání zboží zpět, k vůli chybě pana Žáka.
    Tohle byl můj první a zároveň poslední nákup v tomto shopu.

Reakce obchodu Multi-shopík

Pane Nerade , nechápu důvod, proč mě zde bezdůvodně očerňujete. Ano stala se chyba, u produktu byl chybně uvedený rozměr. Bohužel náš výběr keramiky je natolik široký, že není v našich možnostech mít vše skladem. U produktů musíme tedy spoléhat na informace v katalogu výrobce. Opravdu jste očekával, že Vám za tři sta kurun dorazí 126 cm vysoká dýně, když všechny ostaní v této ceně jsou do 30 cm ? Samozřejmě se omlouváme za chybný údaj, také jsem Vám nabídl více než férovou kompenzaci. Jakmile jste mi zavolal co se stalo, nabídl jsem Vám možnost zaslání zboží zpět na naše náklady nebo jako omluvu slevu ve výši 50 procent a ponechání si zboží, což jste akceptoval... Než Vám přišly peníze na účet, začal jste si bezdůvodně myslet, že Vás chci asi okrást a začal mi vyhrožovat... Dovoluji si upozornit, že zboží jsme Vám zasílali na dobírku, a Vaše platba nám byla připsána až několik dní poté, co jsem Vám zaslal peníze za 50 procent objednávky zpět.
    Nikdy jste žádný balík neodeslal, dohodnutá sleva je již dávno na Vašem účtu... Že jsem přestal komunikovat je také lež - pokud Vám někdo na Vás výhružný e-mail odpoví tentýž den, tak to znamená že nekomunikuje ? Mimo tohotu e-shopu chodím do zaměstnání, takže na e-maily bohužel nemohu reagovat během hodiny... Telefon na mě je uveden na titulní straně e-shopu, stačilo zavolat místo zaslání výhružné SMS...
    Vaše tvrzení se nezakládá na pravdě, mohu to kdykoliv a komukoliv doložit výpisy z telefonu, banky, mailovou komunikaci. Vzhledem k tomu, že poškozujete mé dobré jméno, podnikl jsem příslušné právní kroky... Vratislav Žák

• SPOKOJENOST

• Po počátečním nedorozumnění jsme se nakonec domluvili, děkuji.
    • Obchůdek má krásné, originální věci
    • Dodání zboží do druhého dne

Našla jsem tu zboží, které v kamenných obchodech nemají

Požadujou kontaktní údaje, ale nejsou schopni informovat o změnách...
    Obchod bez předchozí komunikace zaslal jiné zboží, než jsem si objednala, na to dodané nemám využití . Peníze včetně vysokého poštovného jsem tedy "vyhodila oknem"...proč?
    Namísto řešení si mě radši zablokovali

Reakce obchodu Multi-shopík

došlo k nedorozumění, viz. výše

• dobrá spolupráce, zboží důkladně zabaleno

• Nápadité, nevšední cenově vlídné věci.
    • Nikde jinde jsem podobné zboží nenalezla.
    • Skvělé jednání, vstřícnost, spolehlivost.

Pokud hledáte nevšední zboží, naprosto spolehlivého prodejce a pěkné jednání, vřele tento příjemný obchůdek doporučuji!!!!

Obchod OK

• měli, co jsem chtěla koupit svému kocourovi
    • nevím

byla jsem spokojená především za velice vstřícnou domluvu s obchodem na odeslání produktu v malé obálce a tudíž za nižší poštovné, což pro mne mělo smysl a myslím, že když je produkt tak malý, bylo by zbytečné posílat ho jiným způsobem. :)

• Rychlé dodání zboží

• Pěkné zboží nedostupné v jiných obchodech.
    • Žádné jsem nenašla.

Všem vřele doporučuji tento obchod.

Dobre

Vše OK, doporučuji.

Doporučuji. Pěkné zboží,přehlednost stránek.

• Nákup z domu - ušetří čas

Našla jsem zboží, které jsem chtěla, došlo v pořádku a včas, doporučuji

• Našla jsem zboží které jsem potřebovala.
    • Nevím.

Všechno bylo v pořádku. Obchod mohu jen doporučit.

• pohodlné a rychlé nakoupení
    • nepřemýšlela jsem o tom