• Maximalni vstricnost. Potreboval jsem plysaky druhy pracovni den a mel jsem je. Objednano v patek odpoledne, doruceno v pondeli dopoledne.
    • Diky

Spolehlivy obchod, vstricny provozovatel.

• Zadne
    • Spatne zvoleny dopravce...vubec nekomunikuje....neupozorni kdy zbozi bude dorucovat...velika nespokojenost

Ikdyz prodejce uvadel...ze skladem ma 4 kusy....dodal pouze tri a ctvrty kus byl uplne jiny....

Reakce obchodu Multi-shopík

Děkujeme za reakci. Dopravce jste si vybrala sama, pokud máte s touto doručovací společností špatné zkušenosti, mohla jste zvolit jiného přepravce. V e-mailu Vám bylo v momentě odeslání objednávky zasláno číslo zásilky spolu s přímým odkazem na sledování zásilky u Vámi zvoleného přepravce, kde bylo zřejmé, kdy Vám bude zásilka doručena. Přesto nás tato situace mrzí, s přepravcem budeme tento problém řešit. Nicméně pokud by jste nás o tomto problému informovala, nemusel být balík uložen několik dnů na doručovacím depu a mohl Vám být doručen dříve.
    V popisu produktu je uvedeno "různé barvy", nezaručujeme tedy přesnou barvu. Kuličky byly ve stejném rozměru a ze stejného materiálu, je pravdou, že byly baleny po třech kusech nikoliv po šesti, ale byly Vám zaslány dvě balení po třech.... Přestože jste nás kvůli problému s doručením ani nespokojeností se zaslanými produkty nekontaktovala, prodlužujeme Vám o 14 dnů termín na vrácení zboží.

dobře fungujici obchod

• rychlost, bohatý výběr zboží za dobré ceny
    • zatím jsem žádné neodhalila

spolehlivý a rychlý obchod
    vřele doporučuji

Tovar dorazil velmi rychlo aj na slovensko. Komunikacia s predajcom mailom vynikajuca. Odporucam

• Komunikativní majitel, velká vstřícnost.

Tento obchod doporučuji.
    Výrobek sice vracím, ale pouze z důvodu, že má malá dcera se zvířátka bojí.
    Jinak vše v absolutním pořádku. perfektní komunikace, skvěle zabaleno.

• rychlá komunikace, ochota

URČITĚ DOPORUČUJI

jsem spokojena,bobré zkušenosti s používáním
    uklízecích prostředků.

• Doručení bylo velmi rychlé , objednávala jsem v době mezi vanočními svátky a zboží bylo doručeno do tři dnu.

• přístup prodejce, spolehlivý a pečlivý

úžasná komunikace a přístup prodejce
    Všem doporučuji

• rychlý a pohodlný nákup

Jsem spokojený a vřele doporučuji

• Mám VELIKOU připomínku pro zaměstnance !
    • Svíčky, které byly zabalené v celofánu přišly zaprášené, zašpiněné černým asi prachem. Ze záhybů celofánu to nejde omýt,vyprášit. U obou svíček musím vyměnit celofán. Povlak na polštářek : na jeho zadní jednobarevné straně byla špinavá šmouha. Musela jsem ji přeprat. Rohožka - určitě to není rohožka,ale předložka. Ale pro gumový zápach nejde dát třeba jako předložka před postel, do chodbičky k botníku,do obytných prostorů .... je to jako když si přivezu pneumatiky k autu.

Z celkového nákupu jsem rozpačitá, ale předpokládám, že ušmudlané zboží byla výjimka. Máte zboží, které mě zaujalo.Proto váš obchod doporučím, ale samozřejmě se zmíním o té ušmudlanosti.
    V komunikaci a dodávce zboží nebyl problém.

Reakce obchodu Multi-shopík

Děkujeme za reakci. Svíčky balíme do celofánových sáčků při uskladnění, aby se nepoškodily. Celofán není součástí výrobku viz.http://multi-shopik.cz/cz-detail-1107834-svicka-s-mourovatou-kockou-a-textem.html, přesto nás mrzí, že byl zaprášený. Děkujeme za upozornění.
    Šmouhy na béžovém povlaku jsme si bohužel při expedici nevšimli, jinak bychom jej neodeslali. .Pokud by jste nám o této skutečnosti dala vědět, povlak bychom Vám obratem zaslali nový.
    Zboží nakupujeme a prodáváme jako rohožku, tzn. předmět určený k čištění bot. Gumový zápach je u nových rohožek tohoto typu obvyklý, nemůžeme jej bohužel nijak ovlivnit, cca během týdne vyprchá. Samozřejmě pokud nejste s jakýmkoliv produktem spokojena, můžete jej ve 14cti denní lhůtě zaslat zpět.

• nyní zdarma zaslání

Nakupovala jsem poprvé, zatím spokojenost.
    Doporučila bych nákup.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Obchod nemohu hodnotit, protože objednávka byla zrušena s tím, že zboží není na skladě.
    Jsem zklamaná, ale obchůdek doporučuji těm, kteří budou mít více štěstí a zboží se dočkají.

Reakce obchodu Multi-shopík

Děkujeme za hodnocení. Bohužel jak bylo uvedno na titulní straně našeho e-shopu, a jak jsem uvedl zákaznici v e-mailu, zateklo nám v noci střechou do skladu, a některé zboží bylo poškozeno. Než jsme stihli tuto situaci vyřešit a aktualizovat e-shop, došlo k této objednávce. Zákaznici jsme ihned kontaktovali a omluvili ze za tuto nepříjemnost spolu s nabídkou na 30% slevu na jakýkoliv jiný produkt....

• Spolehlivý a pečlivý prodejce
    • Solidní sortiment a zboží které se jinde moc nevidí
    • Přeci jen vše se dá zlepšit :-)

Spolehlivý a solidní obchod. Nemám problém a doporučuji. Jen když se objedná zboží na objednávku tak doručení déle trvá ale to je logické :-)

• přehled a rychlost.
    • zatím nemá.