Přišel úplně jiný olej a obchod na reklamaci zatím nereagoval

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, olej Vám přišel správný. Produkty olejů Castrol mají nové obaly. Vámi objednaný olej CASTROL EDGE Titanium FST 5W-30 LL 5L byl dodán z naší strany správně. Zasíláme Vám z oficiálních stránek náhled nového obalu tohoto produktu.

• Po telefonu slíbí cokoli, ale realita je jinde
    • Doručení zboží, které je údajně skladem, ani po týdnu neodeslali, ale hlavně že peníze mají týden na účtu...

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku, doručení oleje prodloužily velikonoční svátky.

Objednávka zaplacena před týdnem, od té doby se nic neděje, třeba potvrzení, že na zakázce se pracuje, jak je to zvykem u jiných dodavatelů. Na dnešní poměry je týden dlouhá doba na vyřízení a poslání jedné položky...

• Objednané zboží bylo odesláno na jiné výdejní místo.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouváme se za přesměrování zásilky dopravcem na nejbližší výdejní místo k vašemu bydlišti. Zásilka byla přesměrována z důvodu přetížení kapacity Alzaboxu a Vaše zásilka by nebyla do druhého dne doručena.

• Zboží ani po týdnu neodesláno,přesto,že je deklarováno,jako skladem.Na dotazy nereaguje.Rozhodně nakupování v tomto obchodě nedoporučuji!

• Zde nenakupovat

Prodávající mi poslal jinou kapalinu do ostřikovače,na jednom kanystru byla porušená plomba a uzávěr byl přelepen lepící páskou,když jsem na to upozornil,tak mně bylo řečeno že se to přelepuje kvůli dopravě,zajímavé,že uzávěr u druhého kanystru přelepen nebyl.
    Zde nenakupovat!

Objednáno a zaplaceno 19.9. Dnes je 29.9. zboží stále nemám, po obdržení tohoto dotazníku jsem prodejci napsala e-mail s dotazem, kdy bude zboží doručeno - bez odpovědi. Nemohu doporučit.

Zbozi jsem si objednal, a kuryrni sluzba, kterou ma prodejce jako nejdražší a jedinou je tak je tak neschopná!!! Ze Vam poslou sms a email že zboží budou dorucovat a ve finale kdyz se ptate kdy prijedou tak vam řekne ridic kurýrní sluzby 123Kuryr ze nemá cas k Vam jet!! Naprostý vandraci!!!!

• 16.5. vytvořena objednávka, je 29.5. a info o stavu 0. Tel. neberou, na mail nereagují.

• objednáno 1.02. , předáno k přepravě 02.02.- nedoručeno. Po urgenci odesláno opakovaně. Doručeno - místo na adresu bylo doručeno va výdejnu -PPL - hrozné.
    • Služba PPL nevyhovující

PPL již nechci vidět

• Pomalé doručování
    • Zboží přišlo za týden

• Nulová komunikace ohledně kdy bude objednávka odeslána, ikdyž bylo inzerovano zboží skladem tak byla odeslána až po týdnu. Na e-maily neodpovídají.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouváme se Vám za delší dobu dodání, zboží jsme Vám expedovali 3 pracovní den. Zboží standardně zasíláme s doručením do druhého dne.

• Dobré ceny

I když vše bylo skladem, tak zbožím zatím nedorazilo...

• po třech týdnech olej nedodán při urgenci požadují asi900 kč navíc za dodání přestože uvádí dopravu zdarma (je klamavá)

Výrobek nefunguje .

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, objednal jste si K2 pastu na renovaci světlometů, pastu jsme Vám po přijetí objednávky okamžitě odeslali. Při velmi zničeném reflektoru se doporučuje reflektor zdrsnit brusným papírem č. 2000-3000 a poté aplikovat brusnou pastu. Vaše hodnocení našeho obchodu a produktu se zakládá na Vašem špatném postupu. Děkujeme Vám za objednávku a doporučil bych Vám se obrátit na servis, který dodržuje správné postupy aplikace.

• po cca dvou hod.pouziti se jeden ze dvou potahu zacal rozpadat

stále čeká na doručení 7 dní

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den pane Shaune, po kontrole Vaši objednávky jsme zjistili, že objednávka nebyla doručena z důvodu uvedení amerického telefonního kontaktu. Prosím kontaktujte nás, zásilku Vám zašleme opětovně.

• poměrně rychlé dodání zboží, doručení bez problémů
    • bylo mi zasláno jiné zboží než jaké bylo v objednávce a protože jde o olej do auta, je pro mě nepoužitelné. obchod ohledně reklamace dodávky nereaguje.

rychlé dodání, ale jiného zboží než bylo v objednávce. už tam nebudu nakupovat.

• zboží dorazilo rychle, přehledný E-Shop
    • dorazil špatný olej,

Hodnotím pouze na základě mé objednávky. Zboží deklarované skladem na skladě není. Objednávka stornována po 2 týdnech čekání a po vlastním kontaktu na prodávajícího.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouváme se Vám. Jak víte u vzduchového filtru HFA 1933 na Africu jsme měli pouze 1 ks skladem. Na tyto fitry v současné době čekáme již měsíc. Dochází k výpadkům ve výrobě HifloFiltro a ani oficiální distributor není schopen sdělit termín naskladnění. Ještě jednou se Vám omlouváme, víme že tento filtr je nyní problematické v ČR sehnat.