• Nesprávný popis zboží.
  • objednáno balení 150ml na faktuře balení 150ml ale dorazilo malé 100ml :-( a to jsem si bral 2ks....

• Dodáno jiné zboží

Poslali jiný olej, mail + tři telefonáty a náprava žádná. Peníze jsem oželel. Jméno Mlčoch si budu pamatovat do smrti, u něho si už nic nekoupím.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den pane Vráželi, omlouváme se za chybu při expedici, bohužel jsme jenom lidi, místo Castrolu LL jste obrdžel Castrol TurboDiesel, dožadoval jste se, abychom k Vám o víkendu osobně do České skalice dojeli a olej Vám osobně vyměnili, což z důvodu naší provozní doby a vytíženosti není možné. Poté jste žádal o výměnu oleje a k tomu zaslání 500,- Kč jako kompenzaci za naši chybu při expedici, jelikož jste si olej o víkendu koupil o 500,- Kč dráž u místního obchodníka. Navrhli jsme Vám řešení zasláním výměnné zásilky, což jste odmítl, že se při služební cestě do Kutné Hory u nás osobně zastavíte, což se nestalo !!!!, proto nechápeme Vaši recenzi, bohužel si Vás budeme také dlouho pamatovat. Chápeme, že jste měl komplikace s výměnou oleje, proto Vám zašleme místo pěti litrů, 7L oleje Castrol LL, jako kompenzaci.

• Celkem rychlá dodávka
    • Dodáno jiné zboží než je uvedeno v nabídce. V nabídce je smíchán popis od dvou produktů na obrázku je jiný výrobek než dodávají. Konkrétně se jednalo o čistič klimatizace Sonax antibakteriální (objednaný) a proti zápach. (dodaný). Na můj email s upozorněním eshop nereagoval.

Balik dosel vyteklej.Psal jsem dovateli a bez odpovedi.Odebiram stale olej Castrol a nikdy netekl az ted tak doufam ze to neni replika s olejem z Polska

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouváme se, pokud Vám přišel olej prasklý. Balení se muselo poškodit během přepravy společností Geis. Veškeré oleje Castrol odebíráme přes českého distributora, který má oficiální zastoupení společnosti Castrol, proto tuto informaci uvádíme u všech olejů na našich webových stránkách a 100% garantujeme původ produktu.

• Doprava Českou poštou.
    • Způsob zabalení! Autobaterie nebyla řádně ukotvena. Velká krabice byla vystlána kartonem, ale baterie si tam lítala celkem bez problémů.

Bohužel přišlo jiné číslo hustoty oleje.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, pokud jste obdržel jinou viskozitu oleje, omlouváme se za chybu při expedici. Kontaktujte nás a olej Vám obratem zdarma vyměníme. Je nám líto, že jsme se o záměně dozvěděli až z této recenze.

• The package was done really badly. One of the bottle broke and the liquid went all over the package. That's not the first time I buy from that business and the last time I have got the product shipped into an old shoes box, pretty disappointing to see how they try to save on old bad dirty packages.

• Nezájem řešit nekompletní balík

Po telefonickém oznámení, že mi v balíku chybí kus objednávky jsem byl odkázán na e-mail. Na ten už nikdo nereaguje.
    O zákazníka je zájem do doby než zaplatí.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den pane Musile, objednávku jste realizoval 6.4.2017. Vaši objednávku jsme dodali zcela kompletní, jako majitel firmy jsem Vám osobně zásilku balil a po Vašem emailu jsme udělali i kompletní inventuru v zapalovacích svíčkách. Využil jste toho, že na faktuře nebyla u této položky odškrtnutá kontrola a domáhal jste se zaslání další sady zdarma, navíc jste po půl roce neváhal napsat na náš obchod negativní recenzi, která se nezakládá na pravdivosti.

• Nedostal jsem daňový doklad
    • Objednávka bez jakékoliv reakce.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, Vámi objednaný speciální vzduchový filtr na motocykl jsme neměli skladem, dodací doba se prodloužila, jelikož jsme tento filtr museli objednat přímo u výrobce z Anglie. Omlouváme se za delší dobu dodání.

Objednal jsem zboží,ale bylo mi doručeno jiné. Někdo udělal chybu,ale rozdíl ceny mi byl vrácen.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, ještě jednou se Vám omlouváme za záměnu chladící kapaliny Maxi D, brigádník se omylem spletl a místo koncetrátu Vám byl zaslán již hotový produkt Maxi D -30C. Rozdíl ceny jsme Vám okamžitě zaslali na účet. Pokud byste od nás příště objednával, nebudeme Vám účtovat dopravné, jako omluvu za přehmat.

Objednané zboží dorazilo rychle, až na to, že bylo zasláno zboží jiné, které je levnější.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouváme se, pokud jsme Vám omylem zaměnili zboží, rozhodně to z naší strany nebylo žádným záměrem. Měl jste nás okamžitě kontaktovat a zásilku bychom Vám vyměnili, nebo rozdíl doplatili. Prosím kontaktujte nás, ať dáme vše do pořádku. Jsme rodinná firma a na slušnosti si velice zakládáme.

• Mate
  • Nejsem s obchodem spokojen,zboží bylo z Polska a bez českého návodu,což je porušení zákona!

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, moc se Vám omlouváme a děkujeme Vám za upozornění. Autokosmetiku Sonax nakupujeme přes českého distributora. U výrobku Sonax Ošetření kůže s vitamínem E jsme ihned nezaregistrovali, že chybí popisky v českém jazyce. Produkt jsme dočasně stáhli.

• Moc dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouváme se za delší dodání Vaší objednávky, všechny objednávky expedujeme v den objednání, nebo následující den.U produktu Liqui Moly Mos2 Leichtlauf 10W-40 1L došlo k rychlému výprodeji a nestačili jsme včas produkt stáhnout z našich stránek, než ho znovu naskladníme. Omlouváme se za vzniklou situaci a delší lhůtu dodání než 24 hodin.

• Velmi slabá komunikace mezi obchodem a zákazníkem
    • Objednané zboží není na skladě a obchod mlčel,i když má na stránkách dodání do 48 hodin.
    • Až když jsem se zajímal,kde je zboží,začalo se něco dít. Byl jsem hodně otrávený.Hau

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, omlouvám se za nedodržení dodání zásilky do 48 hodin. Veskrze všechny zásilky expedujeme ještě v den objednávky. Veškeré produkty, které máme v nabídce držíme skladem. U objednaného produktu Castrolu Power 1 Racing 4T 10W-50 4L došlo k jeho vyprodání a čekali jsme na jeho naskladnění ,vaši zásilku jsme proto expedovali až po 2 dnech. Velice se Vám za to omlouváme a pokud se rozhodnete příště u nás nakoupit, jako omluvu Vám nabídneme výraznější slevu. S pozdravem Motoil.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Slabinu ma v komunikaci.

Protoze jsem nakoupil zde poprve nemuzu porovnat.Objednal jsem si 4 litry oleje a prislo mi baleni otevrene.Volal jsem na kontakt uvedeny na fakture ale bohuzel mi nikdo nezvedal telefon ani se neozval .Omlouvam se ze pisu bez hacku a carek pisu to z mobilu a bylo by to zdlouhave.

Reakce obchodu Motoil.cz

Dobrý den, reagujeme na Vaši negativní rezenci. Kontakt uvedený na faktuře je na naši fakturantku, které jste volal po 6 hodině večer, omlouváme se, že se Vám druhý den neozvala. Kontakt na reklamaci a přímo na prodejnu jsou uvedeny na našich webových stránkách, nebo jste mohl využít našeho emailu. O vašem problému jsme se dozvěděli až po napsání negativní rezence. Jinou cestou jste nás nekontaktoval. Po této recenzi jsme Vás kontaktovali a zjistili, že balík jste přebíral od dopravce otevřený, ale zásilka byla v pořádku. Je nám líto, že jste nebyl s nákupem spokojený, nicméně jsme na tuto situaci dopravce upozornili.

Motoil.cz