• rychlá komunikace a dodání

Z obchodu jsem si objednala dvoje šaty. U prvních chyběl knoflík a byli opadané flitry o čem jsem informovala i obchod. Následně jsem si objednala další šaty u kterých je křivě našitá krajka, spodní sukně je vzadu kratší jak ve předu a u vázání na zádech jsou šaty rozpárané. Takže šaty jsou za uvedenou slevu fajn s tím, že si je musíte opravit, přešít ... Nejsou k okamžitému použití.

• Nepřišla faktura ani e-mailu, ani v balíku,nikde žádné informace jak vrátit zboží,nic, zboží přišlo v jiné barvě a poškozené

• nedoručují zásilky,po objednání tvrdí že nejsou na skladě tak proč to nabízí

• neúplné informace o zboží

na svatebních bílích šatech byly žluté fleky a mapy, krajka vypadala opotřebovaně - žmolky. na můj dotaz byla odpověď že šaty byly dlouho vystavené v kamenném obchodě který rušili a byly prodány se slevou, což u popisu zboží chybělo a navíc při tel. hovoru, před odesláním objednávky, v jaklé lhůtě mohou šaty přijít jsem nebyla upozorněna. Zřejmě ani nekontrolují zboží které odesílají neboť šaty jsou zničené.

Zboží stále nedorazilo, po přihlášení na www stránky se mi nezobrazil můj účet,ani v jakém stavu objednávka je. Zboží by mi mělo být doručeno do dvou až tří dní, nejdéle do 14 dní, dnes je tomu 11 dní a nemám žádné informace o objednávce. Není to malá částka a zboží zatím nikde. Tak snad budou šaty kvalitní. Navíc jak mohu odstoupit, když nevím, zda zboží je už na cestě?...

• Neskutečně dlouhá doba dodání

• Až po 14 dnech odpověděli, že šaty nejsou a nebudou.

• Na e-shopu velký výběr šatů, dobré ceny.
    • Objednali jsme šestery společenské šaty, abychom mohli vyzkoušet více typů a vybrat ty, které budou nejlépe sedět. Bohužel objednávka nám byla zrušena ze strany obchodu s odůvodněním, že nelze objednat více jak dvoje šaty, (protože obchod nemá skladovací prostory na větší množství vrácených šatů). Vzhledem k tomu, že jsme již 2x objednávali po 3ks šatů v jiných eshopech a ani v jednom případě dceři ani jedny šaty neseděli, objednání 2ks šatů považuji za tak malou šanci na úspěch, že nemá smysl objednávat.

Přístup obchodu popírá obecný princip existence eshopů. Navíc zákazník ani není varován předem , tuto informaci se dozví od prodejce formou mailu až další den po odeslání objednávky. Nejprve jsem myslela, že se jedná o nějaký vtip nebo spam, až na můj dotaz mi to prodejce potvrdil telefonicky. Přiznávám ke cti prodejce, že nám poradil jiné obchody, kde se můžeme pokusit šaty koupit.

Do dnešného dňa som nič nedostala!!! Neodporúčam!!!

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel jste se nám nepodepsala, nemůžete tedy objednávku ověřit.

Zboží v termínu nedorazilo.
    Nedorazilo ani po telefonickém rozhovoru s paní, která mě ujistovala o tom, že zboží přijde do daného terminu

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel nemůžeme reagovat, nejste podepsaná, abychom objednávku mohli ověřit.

• Dobrá komunikace
    • Delší doba dodání

Obdržela jsem šaty, které vůbec neodpovídaly vyobrazení na internetu. Spojila jsem se s prodejcem, který se mi snažil vysvětlit, že šaty pravděpodobně přešívali pro někoho jiného a že jim takto zůstaly na skladě. Bohužel šaty byl tak jiné a nekvalitní, že bylo na první pohled poznat, že se jedná pouze o jakousi napodobeninu šatů, které inzerovali. Šaty měly být čistě bílé, bohužel byly zašlé a měly zatrhanou krajku. Z tohoto důvodu už bych zde nenakoupila a bohužel obchod nemůžu doporučit. Komunikace s obchodem byla v pořádku, do týdne vrátili peníze zpět včetně poštovného.

ZBOŽÍ NEODPOVÍDALO

• Saty prisly roztrhnute a spinave ( uz nekdo nosil) byla na nich cedulka s cenou 2500 me bylo prodano za 6000 . Obohacuji se.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel nám naše prodavačka neřekla, že šaty nám poškodila zákaznice při zkoušení na prodejně, a proto dala šaty do slevy a nepromítlo se na to na e-shopu

• Nevýhoda spočívá ve špatném střihu šatů, ne se zkušenostmi s obchodem.

kdyby mi zakoupene saty byly,tak v poradku,ale to je risk,to se stava.ale problem nastava ted,kdy jsem vratila saty a ony mi prisly zpet,protoze si je nikdo nevyzvedl,budu zadat vysvetleni a uhradu nakladu mnou s tim spojenych.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel jste se nepodepsala, abychom situaci prověřili, ale s poštou máme domlouvené, že nám nemají poslat zpět jediný balíček a mají nám balíčky vydávat z P.O. boxu.

• šaty přišli roztrhlé a odbítě ušitě
  • Nevím, jestli si dělají ze mě legraci. Šaty, které jstem si přes internet objednala a prosila přichystat k vyzvednutí v prodejně, tak vůbec přichystané nebyly. Paní prodavačka vůbec o ničem nevěděla.

Jsem velmi nespokojená a všem doporučím se s tímto obchodem vůbec nezabývat.

S pozdravem Ruszová

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, vybrala jste si šaty přímo z prodejny, které jsou běžně k zakoupení. Tedy měla jste náhlasit kod zboží a říci, že si chcete vyzkoušet šaty ze skladu. prodavačka by Vám šaty našla. Pokud jste šaty hlásila, že máte na objednávku, tak naše prodavačka nevěděla že jsou přímo na prodejně.

• Balíček přišel rozbalený !!?
    • Barva neodpovídala tomu, co jsme vybrali podle fotografie.
    • Materiál jsem si představovala splývavější,
    • na fotce šaty vypadají krásně, v reálu nic-moc.

Šaty vracím.
    Příště budu šaty kupovat až po vyzkoušení, zbytečně jsem platila poštovné...

• Velikosti šatů uváděné na stránkách neodpovídají velikostem šatů.

• není možnost výběru velikostí u některého zboží

dobře si rozmyslet co tam chci nakoupit malinko silnější v ramenou žena a zboží je malé viz.přehoz přes ramena,já měla štěstí že jsem vlezla tak tak.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, u kabátků máme že se jedná o univerzální velikost, u všech šatů lze volist velikost od 32-46.