zboží přišlo ve větší obálce a pro šaty je to nevyhovující protože byly dost pomačkané

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, bohužel jakékoliv šaty z internetového obchodu přijdou v balíčku a musí být nějakým způsobem poskládané.

• ceny...
    • ...

Objednala jsem nádherné šaty a ty dorazily vcelku brzo,ale bohužel nenositelné pro ženy nižší než 2,5 m.Doma jsem v nich stála na jídelní židli a pořád jsem toho válela po zemi víc než bych měla.Této délce byl samozřejmě přizpůsoben i korzet,který jsem měla u kolen!takže nějaké zkrácení vlečky by nepomohlo.Z volánů na šatech trčely kusy obšitého ,,vlasce,,
    Zboží jsem po domluvě poslala hned druhý den zpět a na balík nalepila zp.adresu a vytištěné číslo účtu,kam mají poslat peníze zpět.jenže ty pořád nepřicházely,tak jsem se musela znovu ozvat a 4.7. mi pan Zezula píše,že nikde nenašel číslo účtu.....
    Peníze mi byly sice za šaty nakonec vráceny,ale poštovné,na které mám ze zákona nárok! už mi vráceno nebylo.
    Obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Některé šaty jsou udělané, že mají velkou vlečku, je to vždy zobrazené na obrázcích. Šaty byste měla poslat tak, že bude přiložená faktura a číslo účtu, což Vy jste samozřejmě neudělala.

• Jsete pockam saty!!

• Velky vyber
    • šílená dodací lhůta, po 26!! dnech šaty ještě nedorazily

Obchod se jeví jako slušný,i komunikace, ale z celních důvodů( šaty údajně dlouho zůstaly na celním úřadě) nepoužitelný.

Reakce obchodu Modnisaty.com

omlouváme se Vám za způsobené problémy, kvůli tomuto problému jsem měnili již přepravní společnost a vše jsem již napravili

• Žádné jsem o proti konkurenci nenašla.
    • Dodací lhůtu a kvalitu zboží! Kdyby mi šaty nepřišly díky dodací lhůtě na poslední chvíli, tak bych je opravdu vrátila. Protože jejich úpravy u švadleny, aby byly vůbec použitelné, mě přišly na dalších 1 000 kč

Pro mě to byl první a poslední nákup...

• nízké ceny
    • přehlednost stránek
    • přesný popis měření - odpovídá skutečnosti

Velmi dobré ceny, ovšem kvalitu ušitých šatů v mém případě hodnotím jako špatnou...
    Šaty byly nakřivo ustřižené - sukně byla na jedné straně do cípu a na zádech byly nakřivo sešité - v úrovni zipu,který se díky tomu zadrhával. Z vyšívání na hrudi a zádech vysely různé nitě a cucky. Šaty byly navíc delší než o o udávaných 5 cm, měla jsem tabulkovou výšku a nepomohly by mi ani podpatky. Snad se jednalo jen o výjimku a vadný kus.

Jinak mi šaty skvěle sedly dle měření podle tabulky.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, to nás opravdu velice mrzí,že s šaty nejste spokojená. Každý zákazník má samozřejmě možnost vrátit šaty.

• už je to 10 dnů, co jsem si objednala šaty a zatím žádné nedošly. Zboží v době objednávky měli na skladě.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, ozvěte se nám a my objednávku prověříme

objednala jsem si modre saty, ale dalsi den jsem telefonovala do obchodu a poprosila je o vymenu za saty cervene, pan mi to slibil a nakonec stejne poslal saty modre....