• Jsem silně nespokojená s dodáním tzv.balíku šaty byly zabalený pouze do igelitové tašky a kamínky z nich byli napůl opadané!

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, mrzí mne že jste nebyla spokojená. Jenom pro upřesnění, nejedná se o "igelitovou tašku", ale jedná se o vystužený plastový obal odolný proti roztrhnutí.

• Levné šaty
    • Dlouhá doba dodání a velmi nízka kvalita šatů

Myslím si, že se vyplatí si pár set korun připlatit a mít kvalitnější zboží (vylezlé nitky na různých místech, mašle určená ke stahování je velmi křehká, sešitá ze dvou a v místě spoje se začíná párat již při dodání)

• levné
    • dlouhá dodací lhůta (delší než uvedená)
    • jiné zboží než je inzerováno
    • klamání zákazníka

Objednala jsem si v obchodě šaty, které na obrázku vypadaly opravdu úžasně a luxusně. Asi po 5-6 týdnech mi dorazily ovšem šaty, které se obrázku na internetových stránkách moc nepodobaly. Myslela jsem si, že jde o záměnu, ale bylo mi řečeno, že šaty se šijí z krajek, které jsou zrovna na skladu. To mi nepřijde úplně v pořádku a fér k zákazníkovi.. Krajka byla totiž úplně jiná a myslím, že na pohled působila i laciněji.

Taktéž bych očekávala, že vzhledem k tomu, že se jednalo o svatební šaty, které byly poměrně drahé, budou také náležitě zabalené (např. v krabici) - aby byly zabaleny pouze do igelitového pytlíku. Dost neprofesionální dle mého názoru.

Šaty jsem samozřejmě vrátila nazpět prodejci, s čímž nebyl problém, ale peníze mi byly vráceny až jsem si o ně napsala e-mailem...
    ---------------------------------
    5. 8. 2016
    Šaty nebyly šité na míru, protože jsem žádné své míry neudávala - objednávala jsem z klasických velikostí - S,M,L - tudíž to nebyly šaty na zakázku. Věřím, že prodejce nemůže za to, jaké šaty někde v Číně ušijí, ale když se zboží neslučuje s tím, co předkládá na svých stránkách, tak je za to zodpovědný. A to, že by je měl vzít zpět, je podle
    mě tudíž samozřejmost

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, šaty jsme Vám šili na zakázku dle Vámi zaslaných mír, proto bylo u šatů zdržení. Pokud se šijí šaty na zakázku, tak by Vám to žádný obchod nevzal, přesto jsem Vám vyšel vstříc a peníze jsem Vám vrátil. Svatební šaty prodáváme na prodejně ve velkém a a zákazníci jsou nadšení. Bohužel někdy se nezavděčíme každému. Doporučuji zajít do salonu, půjčit si použité šaty za 12 000 Kč a následně počítat s učitou pokutou za poškození

• Nekvalitní látky a nekvalitne usite šaty . Myslela jsem, ze je budu mít do práce , na fotkách vypadaly úžasné, ale hodí se tak doma k plotně nebo jako pyzamo.

Nečekejte kvalitu. Pokud chcete šaty k plotně nebo pyzamo, pak jste na spravne adrese.

• Obchod průběžně neinformuje zákazníka, v jakém stavu je zásilka. Zákazník čeká např. 2 týdny a večer před zásilkou mu přijde mail, že zboží již odeslali a další den jej mám očekávat. Jelikož Obchod nepovoluje platbu dobírky kartou, tak zákazník nemá čas si částku vybrat v ATM.

Na to, že jsem chtěla koupit několik šatů za cca 6000 Kč, tak obchod nebyl schopen zboží řádně zabalit. Balík byl roztrhaný a následně přelepený kurýrní službou + vystaven protokol o škodě, který jsem nemohla ani vidět (až po zaplacení), což pokud by šaty byly roztrhané, tak by mi to bylo k ničemu. Šaty jsem již dále nechtěla, protože pokud by opravdu byly roztrhané, tak nevím, jak bych vysvětlovala, že to bylo způsobeno špatným zabalením zásilky...
    Dále jsem nebyla úplně spokojena s chováním zástupce obchodu, který ani neprojevil větší zájem o nápravě...

Reakce obchodu Modnisaty.com

toho hodnocení myslíte jako vtip? Šaty jsme Vám zabalili do papírové krabici, kdy bohužel kurýr trochu zmačkl krabici. Nakoupila jste si mnoho šatů a napsala jste nám, že nic nechcete, že byla pokrčená krabice. Vy nám způsobíte škodu tím, že Vám nakoupíme šaty a ještě dáte negativum? Psal jsem Vám, že šaty zkontroluji a zabalíme znovu a už jste neodepsala...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• -jiné barvy na fotce než ve skutečnosti
    • -nekvalitní materiál
    • -špatně ušité (trčí nitě, nerovné zakončení)
    • -velikosti neodpovídají tabulkám - šaty jsou větší než je napsáno

Velmi příznivé ceny, ale také tomu odpovídá velmi nízká kvalita zboží. Šaty jsem vracela, neseděla velikost, podle tabulek jsem meřila a šaty co přišly, mi byly tak o 2 čísla větší. Materiál je nekvalitní, šaty přišly totálně pomačkané a všude trčely nitě.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, mrzí mne, že jste se šaty nebyla spokojená. Míry odpovídají tabulkám, pokud se dobře změříte, tak Vám šaty dobře padnou. Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací a nedělali by to, kdyby šaty byly takové jak popisujete.

Ešte sa mi nestalo, aby mal Eshop dovolenku.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, na e-shopu bylo velkým napsané, že čerpáme 7 dnů dovolenou. Balíčky se neodesílají sami a e-shop obsluhují lidi, kteří jednou za rok si vezmou týdenní dovolenou.

Šaty na obrázcích vypadají opravdu krásně, bohužel co se týče mého nákupu jsem zklamaná. Šaty vel. 36 odpovídaly spíš 40 a kvalitu materiálu za takovou cenu bych si už představovala jinou. Šaty bohužel vracím.

Reakce obchodu Modnisaty.com

mrzí nás, že jste nebyla se šaty spokojená. Při výběru velikosti je potřeba vycházet z tabulek uvedených u všech šatů na našich stránkách

• balení šatů

nic moc, šaty byly roztrhaný a neskutečně balením pomačkany

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste se šaty nebyla spokojená. Bohužel šaty nejdou posílat poštou, tak aby se nemusely vyžehlit (tedy záleží na materiálu)

• Jiná velikost šatů
    • Šaty na dost místech rozpárané

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, mrzí mne, že jste se šaty nebyla spokojená, máte možnost samozřejmě vrácení či výměny zboží. Bohužel i přes výstupní kontrolu šatů se může stát, že se nějaká chyba neodhalí

• Zbytečné protahování vrácení peněz za vrácené zboží, balík si pán vyzvedl až týden po tom, co mu ležel na poště, pořád se vymlouval na 14-ti denní lhůtu na vrácení peněz od převzetí balíku, kdežto obchodní podmínky na jeho eshopu udávají úplně něco jiného. Absolutní nespokojenost.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, peníze byly vráceny do 14 dnů od zaslání zboží zpět a to včetně poštovného. Nechápu tedy Váš komentář a stížnost, zvláště když jste dostala peníze ještě dříve než nám stanovuje občanský zákoník.

• Velký výběr šatů.
    • Vyhotovení šatů neodpovídá zobrazení.
    • Vrátila jsem obratem zboží, ale peníze zatím (10 dnů od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy)zpět nedorazily.

Na webových stránkách jsou vyobrazeny šaty v luxusní podobě. Nevím jak jiné modely, ale společenské šaty s krajkou byly křivě sešité, rozcupovaná krajka, nezapravené nitě, šněrovací stuha nedošitá, poutka v různé výšce.
    Pokud potřebujete šaty na slavnostní příležitost, raději si předem ověřte jejich kvalitu. V Tescu jsem za stejné peníze sehnala krajkové šaty bez jakékoliv vady k plné spokojenosti.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojená se šaty. Peníze vracíme vždy do 14 dnů od převzetí zboží. Bohužel se nám to zdrželo, protože jsme měli dovolenou, ale zákonnou lhůtu dodržíme

• Široký sortiment
    • Na doporučení kamarádky

Ráda bych napsala pozitivní zkušenosti ,ale vzhledem k tomu že to 19 dnech nic nidišlo tak nebudu hodnotit

Reakce obchodu Modnisaty.com

prosím o kontaktování, abychom mohli prověřit Vaši objednávku

Děkuji

• Fotografia obejdnaných šiat nezodpovedala tomu, čo mi obchod zaslal. Líšil sa strih spodného lemu a farba aplikácii na dekolte. Aj keď som podľa tabuľky uvedenej u šiat presne spadala do veľkosti 34 a veľkosť 34 mi bola aj zaslaná, šaty boli katastrofálne veľké.

Neseriózny obchod. Zašlú nezodpovedajúci tovar a pri jeho vrátení nepostupujú podľa zákona. Vrátená suma zodpovedala iba cenie šiat.

Reakce obchodu Modnisaty.com

každý zákazník má u nás možnost výměny šatů, pokud mu nepadnou. Chtěli jsme zkontrolovat šaty jak popisujete, ale vidím, že jste si změnila jméno zde na heurece, takže k tomu opravdu nemůžeme klást důraz.

• zákazník je jim putna
    • lživé údaje o expedici
    • chabá komunikace

Šaty jsem objednala v sobotu s dotazem, že je potřebuji mít v úterý u sebe. Tento termín byl pevně daný a na něm jsem trvala, jinak bych neměla o šaty zájem. Položila jsem tedy prodejci dotaz, jestli budu mít šaty v úterý doma a bylo mi v pondělí řečeno, že je ten den pošlou. Šaty šly rychlou přepravní společností. Zadala jsem ještě schválně dobírku, aby se nečekalo na převod peněz. Ale i tak prodejce vyexpedoval šaty až v úterý odpoledne. Z toho důvodu musím napsat, že na prodejce není spoleh.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den Marto, bohužel kurýrní společnost se musí 1 den dopředu objednat. Tedy pokud jste udělala v sobotu objednávku, tak jsme kurýra mohli objednat až na úterý. Další věc je, že v obchodních podmínkách máme dodání do 2-3 dnů.

Šaty byly velmi nekvalitně ušity.

Na internetových stránkách je veliký výběr krásných šatů za dobré ceny, ovšem co se týče dodací lhůty není to v pořádku. Na šaty jsem čekala 3 týdny s tím, že mi ani nikdo nic nedal vědet o tom, co se s nimi děje a proč to tak dlouho trvá. Poté šaty dorazily, byly malinko zmuchlané, ale to mi příliš nevadilo, spíš to, že kamínky všité v pasu začaly okamžitě odpadávat, naprosto špatně všité, volně.

Reakce obchodu Modnisaty.com

Dobrý den, to nás mrzí, že nejste se šaty spokojená. Bohužel někdy se stane, že výrobce nemá šaty skladem a došívá nám je a může dojít k menšímu zdržení

• uvádí dobu dodání, kterou není schopen dodržet, popřípadě neinformuje, když je tato lhůta překročena

U zboží uvedená dodací lhůta do 14 dní, dnes je to 27.den od objednání, o šatech ani o důvodu prodlevy nemám zprávy.
    Doufám, že se to čekání alespoň vyplatí...

Reakce obchodu Modnisaty.com

ozvěte se nám, abychom Vaši objednávku zkontrolovali

• termín dodání-zboží čeká 19dní na odeslání, podle informací od prodejce....

Reakce obchodu Modnisaty.com

Prodejce, zboží bylo nejspíše objednáno přes slevomat a chybně objednáno, napište nám,a bychom zjistili stav