• rychlost,spolehlivost

vynikající obchodníci,neuvěřitelná rychlost dodání.ještě jsem se s tím u jiných obchodů přes internet nesetkala.vynikající.

• velký výběr zboží
    • Mobil jsem dostala sice v originální, ale rozpečetěné krabičce. Bylo vidět, že ho už předtím někdo zkoušel nebo používal. Myslím si, že byste na to měli zákazníka upozornit, popřípadě poskytnout slevu :-)

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, velice děkujeme za kladnou recenzi našeho e-shopu. Zboží které jste si objednala byl SAMSUNG S5550 - Black. Samozřejmě, že telefon nebyl použitý, ale poslední vystavený kus v naší kamenné prodejně. Přejeme Vám spoustu příjemných a radostných zpráv ve Vašem novém telefonu v roce 2011.
    Team mobilstyle.cz

• spolehlivost, cena .

dobré ceny, serioznost .

• žádné jsem nezjistil

Líbilo se mi hlavně dobré jednání a cena.Zboží jsem objednal,do 10minut mi z obchodu volali odpověď na můj dotaz a druhý den zásilka dorazila.Super,doporučuji.

• levne
    • neznam

velmi dobre

• Slušné a seriozní jednání
    • Žádné

Lepší obchod neznám,jsou nejlepší!!!!!!!!!!!!!

• Dostupnost inak uz vypredanych modelov. Vdaka dleh jotvaracej dobe predajne je mozne aj v neskorych hodinach zavolat a overit si potrebnu informaciu.
    • Nestihol som ziadne zaznamenat.

• velké slevi

je to perfektní obchod.

• Cena.
    • Nabízené boží neměli.

Při objednávce jsem poznamenal, že si přeji pouze telefon určený pro český trh a s českým návodem. U telefonu bylo deklarováno, že je skladem.
    Druhý den byla objednávka ze strany obchodu stornována z důvodu toho, že už telefon nemají.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, když jste si telefon objednával, tak byl skladem pouze 1ks a ten byl v ten moment vyprodán v naší kamenné prodejně. Tímto se vám omlouváme za vzniklé nedopatření. Děkujeme za kladné hodnocení našich cen.
    S pozdravem team Mobilstyle

• -

Rychlý ,spolehlivý

• z pohodlí domova a kupodivu jsem nenaletěla jak stále varují v tv.
    • nemá

prostě jen jedno slovo - super

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. Velice si vážíme Vašich recenzí a děkujeme za ně. Přejeme všem stávajícím i budoucím zákazníkům krásné Vánoce a hodně dobrých zpráv v Novém roce 2011.
    Váš e-shop Mobilstyle.cz

• Naprosto skvělá komunikace ze strany obchodu. Objednávala jsem si 2 telefony, z čehož u jednoho byla od dodavatele špatná paměťvová karta (2GB místo 8GB). I přesto, že to nebyla vina obchodu MobilStyle. bez problému mi kartu vyměnili za správnou.
    • nenašla jsem

• Výhodnější cena zboží oproti ostatním obchodům.
    • Ochotní prodejci, kteří znají prodávané zboží velice dobře.
    • Kamenná prodejna je v nákupní zóně za městem.

Profesionální přístup k zákazníkům a skvělé ceny.

spolehlivý obchod

• snad má požadované zboží
    • toto je první kontakt od mé objednávky, nikdo mi nepotvrdil dodání

??????

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážený pane, objednal jste si dne 17 listopadu 2010 ve 20:57 minut mobilní telefon Teddyfone o kterém jste věděl, že není skladem. 18.listopadu 2010 v 8:11 jste obdržel e-mail o jeho nedostupnosti. Možná by jste příště měl věnovat více pozornosti a neobjednávat zboží, které není skladem. Přejeme Vám krásné Vánoce. Team Mobilstyle

• dobrá cena

plná spokojenost

• dostupnost
    • nejlevnější cena

cena byla nejlevnější na trhu
    telefonické ověření už hodinu po objednávce
    dodání velmi rychlé
    doručení až do domu

• výhodná cena
    • internetové stránky by mohly být lépe propracované

• Pružnost, dobrá cena
    • nevím o nich