• ŽÁDNÉ VÝHODY JSEM BOHUŽEL NEPOSTŘEHLA
    • NEMÁ TAM ŽÁDNÝ KONTAKT NA MAJITELE NEBO NA NĚKOHO SKÝM BYCH PROBRALA OBJEDNÁVKU,KTEROU JSEM NUTNĚ POTŘEBOVALA.

celkově jsem zklamaná,protože jsem objednávala mobil pro manžela k narozeninám a bohužel mi nikdo nedal vědět jestli je mobil na skladě ,nebylo zobrazeno ani telefonní číslo,no prostě hrozná spolupráce.A samozřejmě mobil nemáme .TENTO TYP TELEFONU,BYL BOHUŽEL JENOM V TOMTO OBCHODĚ,TAK SE UVIDÍ JESTLI JEŠTĚ DORAZÍ NEBO NE .

Po 3 dnech mi sdělili, že nemohou objednávku vyřídit, protože probíhá změna vlastníka obchodu. Jako perlička - v závěru e-mailu mi napsali, že "věří, že budu s nákupem spokojen a těší se na další návštěvu". To určitě!

• přehledné,doufám,že i komunikace po prázdninách bude v pořádku
    • nyní se převádí na jiného majitele,tudíž nemohu být objektivní,obchod se mnou nekomunikuje-patrně technické překážky.

jako jediný int.obchod nabízí telefon,který je pro mě důležitý-pokud je v prodeji,bude pro mě tento obchod jediný,kde chci tel.nakoupit:)

• Objednal jsem si zboží na internetu a zaplatil částku převodem.
    • Zboží zatím 2 týdny nedorazilo a objednávka se dále neposunula. Na mé e-maily nikdo nereaguje a telefonní číslo uvedené na stránkách je nedostupné.

Nulová komunikace.

• U společnosti jsem zakoupil mobil Nokia 6710 Navigator. U zařízení se začaly vyskytovat problémy (mapy se samy zoomovaly, nefungovaly tlačítka). Když jsem to zanesl do originál Nokia servisu, tak mne poslali do háje, že to je importované zařízení a že mi to nemohou bezplatně opravit. Když jsem to zaslal zpět na MobilStyle (v záruce), tak mi zařízení vrátili, že se uvedené problémy na zařízení neobjevují. Tak jsem jim to poslal, ať si to zařízení pořádně otestují, že bych jim to asi neposílal na reklamaci, když by s tím žádné problémy nebyly. Zařízení mi opět vrátili neopravené s tím, že se jedná o mechanickou závadu, na kterou se záruka nevztahuje...

Nedoporučuji, pokud se chcete vyhnout problémům a arogantního chování při případné reklamaci...

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážený pane, telefon, který jste zaslal na reklamaci byl v dezolátním stavu, dva dny před ukončením záruční doby. Telefon, který jste nám zaslal byl v takovém stavu, že pracovnice prodejny i její nadřízená odmítly telefon vyndat z krabice bez použití rukavic. Možná by jste měl předtím, než budete psát recenze telefon naučit používat zásadně k telefonování a ne zatloukání hřebíků. Reklamace řešíme pokaždé, ale co je moc, to je moc!!

• cena, přehlednost
    • Přes email jsem zaslala 2x dotaz na mobil, který nebyl na skladě a nikdo neodpověděl. Když jsem si ale zboží objednala, přišel za pár dní.

• Netuším
    • Nabízí zboží na svých stránkách, které už nemůže dodat... Je to klamání zákazníků...

Když neco nemám, tak to nenabízím. Pro internetový obchod je podstatné si neustále aktualizovat stránky, aby se pak podobná věc neopakovala. Odrazuje to zákazníky, jak nové tak stávající od jinak snad prestižního obchodu.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážená paní Formánková. Velice chápu vaše rozhořčení, ale příště, prosím neobjednávejte zboží, u kterého jasně vidíte, že není skladem. Objednala jste si: http://mobilstyle.cz/detail-produktu/mobilnI-telefony/nokia/89_nokia-6710-navigator-titanium/
    Ušetříte si tímto váš drahocený čas při psaní záporných reakcí.

• nevím nakupoval jsem poprvé

zatím to nedokáži posoudit
    první nakup, ale obchod reagoval rychle

• Nabízí i zboží, které v jiném obchodě nenajdete.
    • Žádné

Nákup v tomto obchodě jednoznačně doporučuji. Má nejširší nabídku a ceny odpovídají kavlitě a dostupnosti nabízeného zboží.

• Cena byla zcela jiná jak byla na objednávce (o 400kč více) a zboží dorazilo nekompletní(pam.karta a český manuál). Po tel. domluvě s pracovníkem jsem zboží doobjednal, ale chybějící doplňky co byly v ceně již nedorazily.

- asi by bylo vhodné včas a pravidelně aktualizovat nabídku. Když jsem zjistila, že telefon nabízjí byla jsem nadšená, odpověď, že již není mně moc mrzela.DM

• Nabízí zboží, které nemá.

Nedoporučuji.

• vždy po ruce
    • zatim žadne

určitě doporučim svým znamým

• Vřele doporučuji

Solidní prodejce

• Levné zboží

• Nabízí , co nemá,ale na netu je skladem....a potom mne obtěžuje,neb má můj email!

navrch huj a dole fuj

• Nevím

Super

• nevím
    • nemají zboží které nabízí

bylo to z mé strany šlápnutím vedle

• dobrá cena,přístup k zákazníkovi
    • délka dodání zboží

dobrá cena zboží
    komunikace s prodejcem
    jen urychlit dodání zboží

• Výhoda obchodu z domova.
    • Nevím zatím žádné.

Nemám zatím zkušenosti.