• ŽÁDNÉ VÝHODY JSEM BOHUŽEL NEPOSTŘEHLA
    • NEMÁ TAM ŽÁDNÝ KONTAKT NA MAJITELE NEBO NA NĚKOHO SKÝM BYCH PROBRALA OBJEDNÁVKU,KTEROU JSEM NUTNĚ POTŘEBOVALA.

celkově jsem zklamaná,protože jsem objednávala mobil pro manžela k narozeninám a bohužel mi nikdo nedal vědět jestli je mobil na skladě ,nebylo zobrazeno ani telefonní číslo,no prostě hrozná spolupráce.A samozřejmě mobil nemáme .TENTO TYP TELEFONU,BYL BOHUŽEL JENOM V TOMTO OBCHODĚ,TAK SE UVIDÍ JESTLI JEŠTĚ DORAZÍ NEBO NE .

Po 3 dnech mi sdělili, že nemohou objednávku vyřídit, protože probíhá změna vlastníka obchodu. Jako perlička - v závěru e-mailu mi napsali, že "věří, že budu s nákupem spokojen a těší se na další návštěvu". To určitě!

• Netuším
    • Nabízí zboží na svých stránkách, které už nemůže dodat... Je to klamání zákazníků...

Když neco nemám, tak to nenabízím. Pro internetový obchod je podstatné si neustále aktualizovat stránky, aby se pak podobná věc neopakovala. Odrazuje to zákazníky, jak nové tak stávající od jinak snad prestižního obchodu.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážená paní Formánková. Velice chápu vaše rozhořčení, ale příště, prosím neobjednávejte zboží, u kterého jasně vidíte, že není skladem. Objednala jste si: http://mobilstyle.cz/detail-produktu/mobilnI-telefony/nokia/89_nokia-6710-navigator-titanium/
    Ušetříte si tímto váš drahocený čas při psaní záporných reakcí.

• Cena byla zcela jiná jak byla na objednávce (o 400kč více) a zboží dorazilo nekompletní(pam.karta a český manuál). Po tel. domluvě s pracovníkem jsem zboží doobjednal, ale chybějící doplňky co byly v ceně již nedorazily.

• Nabízí zboží, které nemá.

Nedoporučuji.

• Levné zboží

• Nabízí , co nemá,ale na netu je skladem....a potom mne obtěžuje,neb má můj email!

navrch huj a dole fuj

• nevím
    • nemají zboží které nabízí

bylo to z mé strany šlápnutím vedle

• Poškozené zboží

Nedoporučuji

• Špatná komunikace se zákazníkem. To, že mě necháte zboži zaplatit, a pak po týdnu bez jakékoliv komunikace dorazí peníze zpět na účet, bez sebemenšího upozornění, že vlastně zboží nemáte, je nefér. Byl to dárek a vaším ne-komunikováním jsem tak prošvihl tento dárek darovat. Kdybych věděl včas, že zboží nemáte, mohl jsem ho obědnat v pohodě jinde. Přitom stačilo z vaší strany třebas jen poslat pitomý email, že zboží nemáte.

Špatná komuníkace se zákazníkem. Tento internetový obchod vřele nedoporučuji. Nechají si zaplatit zboží, které nemají a ani se neobtěžují tuto skutečnost zákazníkovi sdělit. Jen suše po týdnu alespoň poslali peníze zpět na účet, ze kterého jsem zboží zaplatil při obědnání. Alespoň to. Díkybohu... Never more!!!

Ačkoliv se na Internetu objeví čtyři odkazy se stejnou cenou na daný produkt,po telefonu Vám řekno, že cena prý je špatně zadaná, ale při kontrole o pár dní později, žádná změna, pořád ty samé klamné informace.

• Objednávka byla "řešená", ač už byla expedována. Hodilo by se více informací o tom, co se s objednávkou právě děje.

• levne
    • neznam

velmi dobre

• Cena.
    • Nabízené boží neměli.

Při objednávce jsem poznamenal, že si přeji pouze telefon určený pro český trh a s českým návodem. U telefonu bylo deklarováno, že je skladem.
    Druhý den byla objednávka ze strany obchodu stornována z důvodu toho, že už telefon nemají.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, když jste si telefon objednával, tak byl skladem pouze 1ks a ten byl v ten moment vyprodán v naší kamenné prodejně. Tímto se vám omlouváme za vzniklé nedopatření. Děkujeme za kladné hodnocení našich cen.
    S pozdravem team Mobilstyle

• snad má požadované zboží
    • toto je první kontakt od mé objednávky, nikdo mi nepotvrdil dodání

??????

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážený pane, objednal jste si dne 17 listopadu 2010 ve 20:57 minut mobilní telefon Teddyfone o kterém jste věděl, že není skladem. 18.listopadu 2010 v 8:11 jste obdržel e-mail o jeho nedostupnosti. Možná by jste příště měl věnovat více pozornosti a neobjednávat zboží, které není skladem. Přejeme Vám krásné Vánoce. Team Mobilstyle

• ted už nevím
    • mylné info o produktech na skladě

nemám nazor

• Špatná, respektive žádná komunikace.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážený pane, objednal jste si Sony Ericsson W595 Flower Edition, který nebyl skladem. O jeho nedostupnosti jste věděl a po dokončení objednávky Vám byl zaslán email o stornování objednávky z důvodu nedostupnosti zboží.
    S pozdravem mobilstyle

• levná elektronika
    • pomale dodání

koupil jsme Mobilní telefon a je puvedem z UK takže k nemu nebyla česká zástrčka a česká lokalizace

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, jsme přesvědčeni, že se jedná o konkurenční boj. Nikdy jsme neměli jediný telefon původem z UK, nikdy jsme neodeslali telefon bez České lokalizace a už vůbec ne bez nabíječky určené pro ČR. Vzhledem k nesmyslnosti hodnocení žádáme o ukončení nekalého pomlouvání. I kdyby k této situaci došlo, určitě by nás zákazník kontaktoval, a to se nestalo.
    mobilstyle.cz

• dobré ceny
    • -nepříjemá telefonická komunikace
    • -dlouhá doba dodání, službou PPL by mělo být zboží do 24 hod u zákazníka a ne za týden

dobré ceny, ale nepříjemná komunikace a dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, další recenze z konkurenčního eshopu. Nepříjemného prodavače v kamenné prodejně určitě nemáme a telefony, pokud jsou skladem zasíláme v den objednání do 13 hodiny, pokud objednávka přijde po 13 hodině, zasíláme následující den!
    mobilstyle.cz

• nikdo z obchodu nereguje na e-maily.

katastrofa

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, samozřejmě že na veškeré e-maily reagujeme. Možná, že Váš konkurenční e-shop Vám nejde a takto se uklidňujete. Na veškeré e.maily je odpovězeno okamžitě, a to i ve večerních hodinách.
    S přáním krásného dne
    team mobilstyle