• Poškozené zboží

Nedoporučuji

• Výhodná cena
    • Dostupnost skladem

Objednal jsem a zboží v pořádku a rychle dorazilo. Tedy vlastní obchod peoběhl jak má. Doufám, že nebudu mít možnost zjistit, jak se dodavatel chová při případné reklamaci :)

• Český manuál na vypáleném cd místo tištěného¨.

• na adrese je i kamenný obchod a je to přijatelná dálka,pro eventuelní reklamaci zboží

ihned po doručení fin.částky ,zaslali zboží,příjemné jednání,mohu jen doporučit

• Čekala jsem že dodání PPL bude rychlejší než Českou poštou, bohužel jsem se spletla, připlatila si a rozhodně rychleji nebylo doručeno.

• Špatná komunikace se zákazníkem. To, že mě necháte zboži zaplatit, a pak po týdnu bez jakékoliv komunikace dorazí peníze zpět na účet, bez sebemenšího upozornění, že vlastně zboží nemáte, je nefér. Byl to dárek a vaším ne-komunikováním jsem tak prošvihl tento dárek darovat. Kdybych věděl včas, že zboží nemáte, mohl jsem ho obědnat v pohodě jinde. Přitom stačilo z vaší strany třebas jen poslat pitomý email, že zboží nemáte.

Špatná komuníkace se zákazníkem. Tento internetový obchod vřele nedoporučuji. Nechají si zaplatit zboží, které nemají a ani se neobtěžují tuto skutečnost zákazníkovi sdělit. Jen suše po týdnu alespoň poslali peníze zpět na účet, ze kterého jsem zboží zaplatil při obědnání. Alespoň to. Díkybohu... Never more!!!

• Velmi příznivé ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Existence kamenného obchodu, což je určitá záruka důvěryhodnosti.

S obchodem jsem velmi spokojen. Velmi příznivé ceny, rychlé vyřízení objednávky. Skutečnost, že vedle eshopu existuje i kamenná prodejna, je pro mne jistá záruka solidnosti a důvěryhodnosti. Osobně bych pouze zlepšil informování zákazníků o stavu objednávky. Vhodné by bylo například zaslat mail, že bylo zboží odesláno. Jinak k obchodu nemám žádné další výhrady a určitě bych ho ostatním doporučil.

Ačkoliv se na Internetu objeví čtyři odkazy se stejnou cenou na daný produkt,po telefonu Vám řekno, že cena prý je špatně zadaná, ale při kontrole o pár dní později, žádná změna, pořád ty samé klamné informace.

• telefonicky jsem se ptala na určitý druh zboží,ale bylo mi zasláno úplně něco jiného.
    • buď to bylo nedorozumění anebo chyba

hledala jsem produkt,který se těžko shání
    nevím zda bych tento obchod doporučila

• Objednávka byla "řešená", ač už byla expedována. Hodilo by se více informací o tom, co se s objednávkou právě děje.

• Dodací lhůtu uvádíte - ihned, což se nezakládá na pravdě. Objednané zboží jsem zaplatila a očekávala jsem, že jej obratem pošlete, čekám již druhý týden.

Vzhledem k tomu, že můj první nákup v tomto obchodě mě zklamal, asi již zde nakupovat nebudu a tudíž nedoporučím ostatním.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den objednala jste si v neděli 3.4.2011 BEURER PM 16. Ihned druhý den jste byla informována, že toto zboží bylo na hlavním skladě v pátek 1.4.2011 vyprodáno a bude znovu naskladněno dne 18.4.2011. Dostala jste tedy možnost okamžité vrácení zaplacené částky převodem na účet, nebo počkat do naskladnění zboží. Vybrala jste si možnost počkat do naskladnění a nyní píšete záporné recenze. Opravdu nechápeme Vaší reakci. Peníze tedy obratem vracíme na Váš účet.

• - předností pro mě byla cena zboží
    • - zboží bylo skladem a ihned odesláno

Obchod jsem si vybrala kvůli výhodné ceně zboží a také proto, že zboží bylo skladem. Telefon mi poslali hned následující den po objednání, dorazil v pořádku. Komunikace s obchodem byla skvělá. Jediné co mě trochu zarazilo, že manuál k telefonu mi poslali na přepáleném CD. Snad možná, že k tomu manuál v češtině jinak není??? Tento obchod bych ale určitě doporučila dál.

• Příjemnou prodávající

• Uspora casu
    • Neznam

Ja jsem spokojen Nakupujte.

• vyborna komunikace
    • okamžita reakce
    • prvni nakup o zadnych nevim

doporucuji
    bezvadna komunikace i po tel domluve

• Větší možnost výběru.

• Příjemná a ochotná obsluhující slečinka

Doporučuji Váš obchod známým

• Přehledná nabídka
    • Přesné informace o stavu skladu
    • okamžitá reakce

Výrobek byl na skladě.
    Možnost osobního odběru s předvedením výrobku.
    Vstřícná obsluha.
    ano, doporučil.