Byla jsem spokojena. Na rozdíl od ostatních obchodů jsem byla hned informována, že zboží není skladem a byla mi nabídnuta jiná možnost.

• Příznivé ceny

• Hrozně dlouhá doba dodání objednávky.

• Spolehlivost
    • Žádné

S tímto obchodem jsem velmi spokojená. Už jsem odtud měla dva telefony a vždy bylo vše v pořádku. A i když jsem s druhým telefonem měla problém, tak reklamace proběhla velmi rychle a bez problémů. Určitě bych tento obchod doporučila i ostatním. Když si budu v budoucnu chtít pořídit nový telefon, tak určitě využiji tento obchod.

• Slušná a ochotná obsluha.
    • Příjemné prostředí.
    • Odbornost.
    • Splátkový prodej.
    • Aktuálnost informací na E-Shopu.

V době dovolených pro mne bylo výhodnější zakoupení produktu na splátky což obchod nabízí.
    Při telefonickém i osobním kontaktu velmi slušné a vstřícné jedná. Na prodejně mi k mnou vybranému produktu bylo nabídnuto i doplňkové zboží které jsem nakonec odmítl; na jednání obsluhy to nemělo vliv což jsem velmi ocenil.
    K obchodu mám jedinou výtku. E-Shop uváděl u mnou vybraného modelu mylnou informaci o jeho dostupnosti, dva kusy k dispozici. Nebylo tomu tak a na zboží jsem týden čekal. Osobně mi to nevadilo ale někoho by to od nákupu mohlo odradit.
    Obchod doporučuji, byl jsem spokojený.

• levné zboží

levné zboží,supr komunikace při koupi zboží přes telefon.

• především ceny
    • stejný mobil - jiný trh, jednou pro Polsko, podruhe pro Rakousko

+ především cena
    - telefony určeny pro EU nikoliv pro ČR

• už 1 jsem nakupoval a bil jsem spokojen
    • nevim

skuste a uvidite

• Nemusím chodit do obchodu
    • Partnerský obchod o kterém zákazník pořádně neví a ve výsledku příjde telefon odjinud...

Koupil jsem zde 4 mobilní telefony a nikdy s nimi nebyl problém.

S mobilkami jsem byla až doposud spokojená. Objednané zboží přišlo vždy včas a bez problémů. Tentokrát jsem ale velmi zklamaná až naštvaná. Objednávala jsem mobil pro bratra, kterému se jeho mobil rozbil a potřeboval nutně nový. Doporučila jsem mu mobilky.cz. Měla jsem totiž zkušenost, že telefon u kterého bylo napsáno skladem, do dvou dnů přišel. Teď čekáme už 10dní a telefon nikde. Bratr zatím funguje s vypůjčeným telefonem a je naštvaný i na mě. Jenže já za to nemůžu. U telefonu bylo napsáno skladem více jak 2ks a telefon nikde. Po týdnu mi přišlo krátké oznámení od Handy mobil, že telefon neni na skladě (pro jistotu jsem se ještě podívala znovu na mobilky a tam uváděli, že telefon na skladě mají!) a že jej objednávají u dodavatele. Od té doby nic ani žádný přibližný datum dodání, prostě nic! Jsem hodně zklamaná a naštvaná zároveň a mé příští rozhodovaní o nákupu to určitě ovlivní...

• Spolehlivost
    • Možnost splátkového prodeje
    • mylné informace na webu o skladové zásobě

Je super.

• jednoduchost rychlost

nákup levně a bez problémů

• Jsou tam levnější produkty než jinde.
    • Mám tento obchod rád a je přehledný.

Určitě si objednejte mobily s mobilky.cz mají zboží přehledné a za rozumné ceny, Vřele doporučuji.

• Tento obchod ná širokou nabídku mobilů a můžete se na něj zpolehnout

Tento obchod doporučuji, je to obchod, kde jenom nakupuji mobily. Je to první obchod, na který se dá zpolehnout.

• rychlost dodání, možnost osobního odběru

dobrý obchod, komunikace s obchodem dobrá, možnost přikoupení doplňků přímo na místě bez objednání

• Nízké ceny dobrá komunikace a s minulým telefonem spokojenost 5let
    • nevím o žádných

Tentokrát mne moc mrzelo že vaše spolupráce s HANDY MOBIL který mne telefon odeslal byla špatná,telefon neměl české menu a tudíž jsem ho poslala zpět na mobilky tak jak jsme se telefonicky domluvili,ovšem jsem znova platila 79,-kč poštovné.Doufám, že telefon přijde zpět v pořádku a brzy

• široký sortiment,výhodná cena
    • žádné nevidím

vřele doporučuji

• dobrá komunikace, krátká doba dodání
    • jsou spojeni s handymobil.cz a zde mají ceny mobilu levnější o pár stovek

nakupujte přímo na www.handymobil.cz, protože na mobilkách je to dražší

• NAKUPUJI U vÁS PRAVIDELNĚ PRÁVĚ Z DŮVODU SPOKOJENOSTI A RYCHLOSTI VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK.
    • ZATÍM JSEM SE S ŽÁDNÝMI SLABINAMI NESETKAL.

JEDINĚ MOHU DOPORUČIT!!!