• zadna

Mobilky.cz mi jiz 2 mesice zadrzuji penize. Vypada to na kradez. Rozhodne nic neplatte predem!!!!!

• Doručení
    • Kvalita

Ač jsem měla velké obavy z nákupu na internetovém obchodě,jsem velmi spokojená! Příjemná komunikace,rychlost dodání a telefon šlape,jako hodinky! Za mě určitě doporučení pro ostatní nakupující !

• jedna firma predava a druha v likvidacii ma na starosti reklamacie
    • vsetko

Myslim ze by sa mal zrusit domeny zadarmo v ceskej republike .Inak sa budu klonovat podvodne eshopy .
    Ceska obchodna inspekcia ked nezakroci budu ceske obchody povazovane za nekorektne!

• Pozor jsou to podvodníci!!!

Těch pár korun slevy za šmejdy pochybného původu fakt, ale fakt nestojí!

• - neuznají vám záruku, protože reklamace je pro ně složitá - museli by telefon pocházející z Polska nebo jiné země poslat tam a čekat na výsledek, to vše na jejich náklady
    • - jednoduše vám sdělí že jste vystavili telefon vlhkosti a je to vyřešený, dělají to tak s každou druhou reklamací...
    • - fungují tak ale už několik let takže jsem přepodkládal, že jsou profláknutí
    • - nápadně nízká cena je jasnou informací o nejasném původu telefonu

nakupujte jen u prověřených a velkých e-shopů, kde nabízejí prokazatelně zboží z CZ distribuce

• nemám co vytknot firmě mobilky či handy.mobil já jsem si výdy všechno zařídil bez jákehokoliv problému
    • bez komentáře

doporučuji nakupovat jen přeš internet www.mobibilky.cz vytisknout si fakturu a mít svědka nic víc

• Absolutně NIC!!!!!
    • Nevím ani kde začít, ale je toho dost.

Jen informace pro podvedené zákazníky.
    Dnes jsem osobně navštívil pobočky v Praze, kde má sídlit společnost mobilky.cz, ale ani na jedné se uvedená společnost nenachází, at je to v ul. Vinohradská 55 nebo Rumunská 355/9, kde jsou jen prázdné prostory a ani na ul. Bělehradská 98, kde uvádějí svojí novou adresu nesídlí a ani nemají prodejní místo. Touto informací bych chtěl jen upozornit nad praktikama této podvodné společnosti a varovat potencionální zákazníky, aby si dali pozor a nepřišli o peníze jako již mnoho podvedených zákazníků.

• Mám bohužel stejně nepříjemnou zkušenost jako slečna/paní Veronika..
    • Zakoupila jsem si chytrý telefon od společnosti Pykeran s.r.o., nyní již mobilky.cz v Praze na Vinohradské ulici.
    • Původ telefonu je též z Polska. Na zadním krytu telefonu je značka Orange.. (proč???)
    • Telefon se mi pořád seká ukončuje mi samovolně hovory, zamrzá....
    • První reklamace dopadla úspěšně, za týden telefon blbnul znovu.
    • Druhá reklamace byla také v pořádku a telefon začal blbnout hned druhý den.
    • Třetí reklamaci mi samozřejmě neuznali... Proč by mi jí také dobrovolně uznávali, když by byli nuceni vrátit mi peníze nebo telefon vyměnit...
    • Neuznaná reklamace byla kvůli nadměrné vlhkosti. Podotýkám, že mi telefon nikam do vody nespadnul ani jsem ho nenechala ležet na dešti. Vyrozumění o reklamaci mi dali v němčině..(německy fakt neumím).
    • Je udivující, že ta nadměrná vlhkost nebyla již při první či druhé reklamaci..

JSOU TO FAKT PODVODNÍCI, JSEM MOC ZKLAMANÁ A N E D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!!!!

• podvodníci a šejdíři,VELKÝ POZOR před nimi

Určitě nemohu doporučit :-( ,špatné zkušenosti,s touto firmou,pod různými jmény

• plus? tak možná nízká cena uváděna na webu....
    • předání objednávky jine spolecnosti bez informovani o predani, o navyseni ceny atd....

spolecnost ktere byla objednavka predana si objednavku neoverila a automaticky vystavila fakturu, kde bylo mimo jine napsane miniaturnim pisem ze telefon je ve zvlastnim rezimu - pouzivany ale to vlastne nevadi protoze je nulove DPH... podvodnici... objednavku ihned rusim

• NIC!!!
    • Podvodníci měnící často firmu, aby nemuseli řešit řeklamace!
    • Nejdříve společnost RS MOBILKY, poté PYKERAN, dále MOTHANER a nyní HANDYMOBIL.CZ
    • Prodejna má stále stejnou adresu, vzhled i zaměstnance!
    • Stejně vypadá i příjemka do reklamace, ze které pan prodavač ručně nůžkama ustřihne hlavičku
    • Dokud nemusíte reklamovat, všechno je v pořádku, v ten moment ale začíná PEKLO! Vše mohu doložit fakturama i reklamačníma listama!

Naposledy jsem si koupila telefon na MOBILKY.CZ, na faktuře je pak uvedená firma HANDYMOBIL.CZ. Když jdete reklamovat, na reklamační list vám napíšou malým písmem to, že souhlasíte s prodlouženou lhůtou pro vyřízení reklamace na 60dní! Mimo to, poslední telefon ani nebyl nový, načež mi bylo řečeno, že prodávají použité telefony s 0% DPH a že jsem vlastně blbá, protože to je uvedeno v obchodních podmínkách, které jsem si měla přečíst. Strašný obchod, rozhodně NEDOPORUČUJI. Aktuálně řeším s ČOI, ale pravděpodobně to mají chytře právně ošetřené, takže budu asi bez telefonu a jim se nic nestane a budou dál okrádat zákazníky.

• -
    • označení "skladem" je pouze pro lákání zákazníků a absolutně neodpovídá realitě

Objednal jsem si od této pochybné firmy mobilní telefon, který byl skladem. Po dvou dnech jsem si jej chtěl vyzvednout a bylo mi řečeno, že ho musí objednat u dodavatele, ať si zavolám za týden!! Upozorňuji, že telefon byl na stránkách stále uveden jako skladem. Po týdnu jsem zavolal a říkali, že ho zatím nesehnali, ať to zkusím příští týden. Od té chvíle jsem ztratil důvěru v tento podvodný e-shop
    určitě v tomto podivném e-shopu nic nekupujte

• koupil jsem tel.za 12.000 a poté jej reklamovallsebrali mi záručák,tel.přijali do reklamace...a dnes po více než 2 letech,nemám ani peníze ani tel.firma 3x změnila majitele a v Brně kde jsem tel.kupoval a poznal i prodavače mi řekli že dle přiložených dokumentů (mobilky.cz) jsem telkupoval u jiné firmy a mám uplatňovat nároky jinde!!!!!...jsou to podvodníci!!!!

nekupujte tam nic!!!!!!!
    při reklamaci neuspějete!!!!!

• NIC :D
    • Arogance
    • šedý dovoz
    • debilci.cz
    • =)))

nekupujte tam nic, banda podvodníků....

• Proti mám napsané ve shrnutí, jaký já mám případ s mobilky a nikomu bych tuto firmu nedoporučovala!!!

Taky mám s mobilky.cz špatnou zkušenost. Chtěla jsem si koupit nový mobil a pár přátel si z téhle stránky mobily objednávali a byli spokojeni, tak sem si řekla že to zkusím taky. Vše proběhlo v pořádku, mobil fungoval bez problému. Asi po roce se mi pokazil a chtěla jsem ho poslat na reklamaci. A už to začalo. Reklamace má trvat cca 14 dní nebo měsíc, teďka přesně nevím jak dlouho to bylo. Po této době jsem tam volala jak jsou na tom s mojim mobilem. Na reklamačním mi řekli, že mobil byl před 1 dnem odeslán. Tak si říkám super. Chodila jsem na poštu, balíček tak samozřejmě neměli, tak sem po 10 dnech znovu volala na reklamační, kdy mi ho teda pošlou, opět mi řekli, že balíček je poslaný, že jim to na poště asi chvilku trvá. Čekala jsem další týden a balíček s mobilem nikde. Pak už mi došla trpělivost a mojí matce taky, tak jim tam volala. Oni se ji pouze vysmáli a zavěsili!! Po týdnu, co mi nebrali telefon!, my ho po týdnu konečně zvedli a řekla jsem jim, jestli nebudu mít za mobil na mém účtě peníze, když mi nechcou poslat ten spravený mobil, že to budu řešit přes polici, že už na to nemám nervy. Toho se asi zalekli a do týdnu jsem měla peníze na účtě. Takže přes mobilky si už nikdy nic kupovat nebudu a ani bych to nikomu nedoporučovala!!!

Byla jsem spokojena. Na rozdíl od ostatních obchodů jsem byla hned informována, že zboží není skladem a byla mi nabídnuta jiná možnost.

• dejte si na ně pozor, lžou, že mobilky.cz jsou v likvidaci, ale na internetu stále fungují
    • při reklamaci vám řeknou, že jsou jiná firma
    • v prodejně na vinohradské to vypadá děsně, ale pokud si chcete koupit masku na karneval, tak si tam určitě vyberete

obchod se velmi zhoršil, dříve měl úroveň

• komunikace

• krachuje, ale jeho web stale bezi

již zde nemá cenu nakupovat

• ????
    • špatná komunikace
    • nedodržení dodací doby, čekáte více než 10 dní
    • u určitých druhů zboží i když je psáno skladem, ve skutečnosti skladem není.

Dávejte si na tento obchod pozor, nedoporučuji nakupovat !!!