• Hezký nový obchod
    • Ochotná a příjemná obsluha
    • Přehledné

Možná nějak zlepšit orientaci pro zákazníky, co do obchodu míří poprvé … aneb mapy s adresou pobočky nejsou úplně sjednocené a občas naváží jinam

Výhoda

• ochota + profesionalita celého oersonálu

• Wide selection of photographic supplies
    • Good customer service
    • Immediate shipping

I bought an expensive photo bag (more than 5.000 Kc) yet it arrived without a box and without a plastic bag covering it, so it was dusty from sitting on a shelf somewhere.

I wrote the shop and after a few emails they clarified that indeed, their distributor does not send the items in any kind of packaging.

So although I am disappointed in the manufacturer/distributor that they don't do a better job, I appreciated the concern shown by the shop, and that they gave me a reasonable answer.

Problems can happen any time. What matters to me is how they are solved. The shop made a favorable impression on me.

Have a nice day,
    We are MEGA happy about your positive evaluation. We appreciate that you are satisfied with our service. If you have any questions, do not hesitate to contact me at [email protected]. Cheers to Megapixel Hana Tkáčová from customer service

• Rychlé doručení
    • Použitá fototechnika odpovídá popisu
    • Spolehlivý obchod
    • Dobrá cena
    • Žádná

Zboží dorazilo opravdu rychle a v pořádku. Můžu jen doporučit.

• Solehlivý obchod
    • Žádná

• Ověřený obchod k nákupu i použité foto a video techniky, nikdy nebyl problém

• rychlí a spolehliví

• Rychlost odeslani
    • Co je ve skladu je ve skladu
    • Kdyby ty jejich veci nebyly tak drahe, nakupoval bych do roztrhani srajtofle…

Jsou ochotní prostě super

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Profesionalita

• V Megapixelu je možné koupit batohy Shimoda

• Kvalita a rychlost dodání, komunikace

• Příjemná obsluha

• Mají většinu věcí skladem na prodejně, nebo alespoň přijatelnou alternativu.
    • I když se mne pokaždé ptají na můj účet při prodeji přes prodejnu, tak ty objednávky nikdy nemám ve svém megapixel účtu a nemůžu si stáhnout fakturu, kterou bych měl dostat online. Je to už dlouhotrvající problém několik let a stále se nic nemění i přes upozornění

Reakce obchodu Megapixel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Velice se omlouváme za komplikace . Prosíme, zda by jste nás mohl kontaktovat na emailu [email protected], pro bližší vysvětlení situace, aby jsme předešli dalším nedopatřením a situace se již neopakovala. Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

Velmi dodrý

• ochota, odbornost, vlídnost

Vše OK.

• Pekelná rychlost, spolehlivost

• rychle vyřízené
    • dobré ceny a velký výběr