Potešily :)

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, doporučení a také moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Vždy se budeme snažit, ať Vás nezklameme.

S pozdravem a přáním pěkných dnů

vyklíčilo 102 ze 103 semen northern lights perfektní

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za moc pěkné hodnocení a Váš nákup. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Těšíme se na příští objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

Své zboží jsem tady našel za tu nejlepší cenu a k němu obdržel opravdu spoustu krásných dárků navíc.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň doporučení. Jsme velice rádi, že jste byl spojen s cenou i malou pozorností.
    Těšíme se na další objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

Bezvadné služby, jako obvykle...

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a vše proběhlo, jak se očekává.
    Budeme se vždy snažit, ať se k nám rád vracíte a nezklameme Vás.

S pozdravem a přáním krásného léta

Trash

Reakce obchodu Medical Seeds

Vaše reakce "Trash" pramení z Vaší vnitřní nespokojenosti a celkově zvláštnímu chování vůči lidem.
    Bohužel nebudeme se více vyjadřovat, protože nechceme být na stejné úrovni jako vy.

Krásné a pohodové léto

• Jako posledně, vše super
    • Dárky - samolepky, gumídci
    • Akce

Nejlepší obchodník s těmi pikantně sběratelskými semeny u nás. Jsou na pohled i na omak pěkná ve svém neporušeném balení, doporučuji - Ale nesmíte je papat, nebo přijde Pan komisař.

Dobrý den Edo,

děkujeme za Vaše hodnocení, nákup a také doporučení. Jsme rádi, že jste u nás spokojen a rád se k nám vracíte.
    Budeme i nadále plnit Vaše sny, touhy a uděláme maximum, ať Vás nezklameme.
    Děkujeme za Vaši přízeň a věrnost...

S pozdravem a přáním krásného léta

• Obrovský výběr
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Neustále aktualizované akce a slevy
    • Ochota změnit objednávku
    • Stránka by mohla být lepší (hlavně filtrování)
    • Obchod ke komunikaci využívá především telefon

Jsem moc rád, že jsem obchod objevil. Nabídka je obrovská a vše dorazilo rychle, v pořádku a s dárky. Co bych určitě vylepšil je stránka. Ty minimální možnosti filtrování na takové množství zboží nestačí a je nutné se vším proklikávat. Také bych doporučil v případě nutnosti kontaktovat zákazníka nejdřív na email. Ne každý chce v zaměstnání před kolegy řešit po telefonu odrůdy marihuany.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, doporučení a moc pěkné hodnocení. Vážíme si Vašeho času, který jste věnoval podrobnému výčtu našich plusů a mínusů. Maily píšeme, ale zákazníkům zase vadí, že je rychlejší telefon. 100 lidí - 100 chutí, ale snažíme se, ať se vždy vše vyřeší k prospěchu zákazníka. Příště stačí poznámka - pouze mailem a uděláme maximum, ať jste spokojen.

S přáním krásného pohodového léta

• Rychlost, spolehlivost, perfektni daaaarky

Super, vrele doporucuji

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za objednávku. Jsme rádi, že náš obchod doporučujete a byl jste spokojen s rychlostí, spolehlivostí a také malou pozorností.
    Budeme se těšit na Vaše další objednávky u kterých uděláme vždy maximum, ať Vaši důvěru nikdy nezklameme.

S pozdravem a přáním pěkných dnů

Tým MedicalSeeds

Super jednání, rychlost dodání,kvalita zásilky :)

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a také moc pěkné hodnocení s plnou dávkou hvězdiček, které nám udělalo radost. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen a do budoucna uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

Rychlo dodané. +darček. Objednávam aj budúci rok cez Medicalseeds.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup v Medical Seeds. Jsme rádi, že jste byl spokojen a náš obchod doporučujete. Vážíme si věrnosti zákazníků.

• Ochota a kvalita

Po sedmi dnech ani zmínka o dopravě. Nic, žádná komunikace. Vrátím se k osvědčeným e-shopum.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a také moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s ochotou i kvalitou dodávaného zboží. U dalších objednávek uděláme opět maximum pro Vaši spokojenost.

• Levné zboží
    • Rychlost doručení

Dobrý den Marceli,

děkujeme za Váš nákup a také moc pěkné hodnocení, které nás potěšilo. Jsme rádi, že náš obchod doporučujete.
    Budeme se těšit na Vaše příští objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

• Super výběr, ceny i přístup.
    • Kdyby takhle fungovali všichni tak nemám sebemenší problém.
    • Snad jen to, že je to až v Brně

Top

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup na Medical Seeds. Velice si vážíme této recenze, kde náš obchod doporučujete a hodnotíte 100%. Jsme rádi, že jste byl spokojen s výběrem, cenou i naším přístupem. Snažíme se, co to jde a vždy uděláme pro zákazníka maximum.
    Budeme se těšit na další objednávky, kde Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

Bleskové dodání, s podobných obchodů nejlepší ceny, v zásilce navíc spoustu věcí jako dárek. Maximální spokojenost, všem doporučuji. Skvělý obchod!!!!

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň moc pěkné hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Jsme rádi, že jste byl 100% spokojen a náš obchod doporučujete. V budoucnu uděláme maximum, ať se k nám rád vracíte a nezklameme Vás.

Tým MedicalSeeds

• Nulová klíčivost semínek!!!

Dobrý den, pane Petře,

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, jak jistě víte, nemůžete od nás očekávat, že se s Vámi budeme bavit o klíčení semen. Vaši objednávku jsme důkladně prověřili, bohužel zvolil jste různorodé seedbanky a různorodé odrůdy.
    Barney´s Farm - Critical Kush 10ks - semena bereme přímo od Barney´s Farm a nepřekupujeme toto zboží jako jiní menší dodavatelé. Velice oblíbená odrůda, která se u nás neohřeje. Jednalo se o úplně čerstvá semena.
    Kannabia Seeds - všechny odrůdy jsou zcela nové a je nemožné, aby leželi na našem skladu nebo na skladu dodavatele.
    Bohužel musíme Vám opravdu upřímně říci, že se stala chyba někde jinde, než na straně seedbank.

Děkujeme za pochopení.

Tým MedicalSeeds

V e-shopu bylo zboží označeno že je skladem což nebyla pravda a po objednání mně přišel mail, že si mám počkat 2-5dnů. Čekám již 6den aniž by jsem cokoli věděl v jakém stavu je moje objednávka. Pardon, ale vícekrát již objednávat nebudu.

Dobrý den Marku,

děkujeme za Vaši objednávku a zároveň recenzi, která byla napsána negativně a měla být Vámi upravena. Nebudeme se více vyjadřovat a věříme v nápravu této nepravdivé recenze.

Tým MedicalSeeds

Perfektni komunikace, vse super!

Dobrý den Mirku,

děkujeme za Vaši objednávku a také moc pěkné hodnocení s plnou dávkou hvězdiček. Jsme rádi, že vše proběhlo, jak se očekává a byl jste spokojen. Budeme se i nadále snažit, ať Vás nezklameme a rád se k nám vracíte.

S pozdravem a přáním krásného jara

Tým MedicalSeeds

• Úžasná prodejna plná skvělých produktů;
    • ochotní lidičkové, kteří se vším rádi poradí;
    • solidní termíny dodání prostřednictvím kurýra.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za Vaši objednávku a také za krásné hodnocení, které nám udělalo nesmírnou radost. Jsme rádi, že jste si udělala v dnešní hektické době čas na napsání této milé recenze. Potěšilo nás, že se Vám líbí nejen naše nabídka, ale také časy dodání a náš personál. Snažíme se, aby náš eshop byl stále aktualizován o další novinky a vychytávky. Budeme se těšit na další objednávky, kde vždy uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Krásné jaro

• ochota
    • komunikace

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a také čas, který jste věnoval psaní této recenze. Jsme rádi, že náš obchod hodnotíte kladně a byl jste spokojen s rychlostí dodání a také komunikací. Budeme se vždy snažit, ať se k nám rád vracíte a nemáte potřebu hledat zboží jinde. Věrný a spokojený zákazník je náš hlavní cíl.

Krásné jaro

• Parada, super darky

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a moc pěkné hodnocení, které nás potěšilo přinejmenším stejně, jako Vás námi zaslané dárky.
    Jsme rádi, že se Vám vše líbí a náš obchod doporučujete.
    Vždy se budeme snažit, ať Váš balíček přinese nejen objednané zboží, ale také malou pozornost.

S pozdravem a přáním krásného jara