Dvě výdejní místa. V objednávce nejasno, kde vyzvednout.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se Vám, ale prozatím neměl nikdo nikdy problém s vyzvednutím objednávky a zákazníci nás našli. Na eshopu máme několikrát vloženy ulice, google map a telefony na každou prodejnu, stačilo se jen ozvat a všichni naši prodavači by se Vám s ochotou věnovali a nasměrovali Vás na Vámi vybranou prodejnu. V dnešní době, kdy každý vlastní telefon, nerozumíme, proč jste se neozval. Je to škoda. Rádi by jsme Vás poznali.

Krásné a pohodové dny

Trash

Reakce obchodu Medical Seeds

Vaše reakce "Trash" pramení z Vaší vnitřní nespokojenosti a celkově zvláštnímu chování vůči lidem.
    Bohužel nebudeme se více vyjadřovat, protože nechceme být na stejné úrovni jako vy.

Krásné a pohodové léto

Tým MedicalSeeds

• Nulová klíčivost semínek!!!

Dobrý den, pane Petře,

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, jak jistě víte, nemůžete od nás očekávat, že se s Vámi budeme bavit o klíčení semen. Vaši objednávku jsme důkladně prověřili, bohužel zvolil jste různorodé seedbanky a různorodé odrůdy.
    Barney´s Farm - Critical Kush 10ks - semena bereme přímo od Barney´s Farm a nepřekupujeme toto zboží jako jiní menší dodavatelé. Velice oblíbená odrůda, která se u nás neohřeje. Jednalo se o úplně čerstvá semena.
    Kannabia Seeds - všechny odrůdy jsou zcela nové a je nemožné, aby leželi na našem skladu nebo na skladu dodavatele.
    Bohužel musíme Vám opravdu upřímně říci, že se stala chyba někde jinde, než na straně seedbank.

Děkujeme za pochopení.

Tým MedicalSeeds

V e-shopu bylo zboží označeno že je skladem což nebyla pravda a po objednání mně přišel mail, že si mám počkat 2-5dnů. Čekám již 6den aniž by jsem cokoli věděl v jakém stavu je moje objednávka. Pardon, ale vícekrát již objednávat nebudu.

Dobrý den Marku,

děkujeme za Vaši objednávku a zároveň recenzi, která byla napsána negativně a měla být Vámi upravena. Nebudeme se více vyjadřovat a věříme v nápravu této nepravdivé recenze.

S pozdravem a přáním krásných dnů

Tým MedicalSeeds

• Ze tri semínek mi vyklicilo jen jedno ostatní dve byla uplne sucha na troud chci zadarmo semínka nejaka ale automaty,Jsem dost nastvany tolik penez anic zteho

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě, že jste nebyl spokojen, měl jste kontaktovat v první řadě nás. Koupil jste si semena od firmy Royal Queen Seeds - Northern Light Auto 3ks. Toto zboží je rychloobrátkové, tudíž běžně se prodávající. Vaše recenze je nepravdivá a možná doporučujeme, hledejte chybu někde jinde.

Přejeme Vám krásné léto

Tým MedicalSeeds

Objednáno jako náhrada za jiná semena, opět zklamání.. Vyhozené peníze.. Sezóna v...

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale objednal jste si semena od firmy Dutch Passion, kdy jste nakoupil 1 balení a 2 balení dostal zdarma. Akce probíhala přímo od firmy Dutch Passion, tudíž semena došla přímo od seedbanky. V této akci se prodalo opravdu velké množství semen a bohužel jste jediný, který si stěžoval na kvalitu produktu. V další objednávce jste si objednal nejlevnější semena od české firmy Fair Seeds, opět objednáno přímo pro Vás. Obě seedbanky jsou prodávané každý den...někdy je vhodné zamyslet se, zda nenastala chyba jinde, než u prodejce.

Přejeme Vám krásné léto

Tým MedicalSeeds

• Zbozi pisou skladem, ale skladem neni
    • Napisou dodani do 6 dni a po 2tydnech od objednani nic
    • Web jako z roku 2000

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se Vám, že jste na odpověď na Vaši recenzi čekal déle, ale bylo to jen z toho důvodu, kdy jsme nechtěli odepisovat horkou hlavou.
    Velice nás mrzí, že jste nebyl u nás spokojen, protože se snažíme, ať každému zákazníkovi vyhovíme. Ovšem také víme, že nelze vyhovět všem.
    Objednal jste si zboží, které bylo ve stavu skladem, ale bohužel v době, kdy španělské seedbanky kompletně zavřely a nebylo možné zboží poslat ani k nám, ani k Vám. Španělské seedbanky neodpovídaly a proto jsme neměli adekvátní odpověď.
    Bohužel jsme neměli objednávku kompletní a přál jste si tedy objednávku celou stornovat.
    Děkujeme všem tolerantním zákazníkům, díky nichž máme jako jediná firma se semeny "zlatou Heuréku" i v těchto těžkých časech. To je také odpověď na Vaši poznámku, kdy web je jako z roku 2000. Web je z roku 2014 a víme, že má jisté nedostatky, ale velice dobře funguje a jak jistě znáte ze svého života, tak když je něco funkční, nechcete do toho zasahovat a měnit to. Ale nebojte, již pracujeme na novém eshopu, kdyby jste ještě jednou chtěl náš obchod navštívit, uděláme maximum, aby jste byl spokojen. Protože Váš názor na nás velice mrzí a rádi by jsme Vás přesvědčili, že nejsme tak špatní.

Přejeme Vám krásné jaro
    Tým MedicalSeeds http://www.medicalseeds.cz/

• Na eshopu info u objednaných produktů "skladem", v zápětí info shopu, že je potřeba objednat zboží u zahraničních dodavatelů. 7. den na cestě...

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se Vám, ale jsme na trhu již řadu let a tento měsíc nebyl lehký pro nikoho. V první řadě slovo skladem v běžným podmínkách znamená, že odesíláme zboží do 2-3 pracovních dnů. Tyto podmínky plníme z 99% a zaručujeme dodání včas. Bohužel v tomto období, nefungoval dovoz zboží. Seedbanky byly v karanténě a dopravci doručovali zboží v časech nejasných. Zboží stálo na hranicích a vznikaly velké prodlevy. Jsme si jisti, kdyby jste si objednal tento druh zboží u jiného českého dodavatele, čekal by jste stejně, možná ještě déle. Bohužel černý Petr padl na nás a nic s tím neuděláme. Budeme doufat, že na nás nezanevřete a příště uvidíte, že Vás nezklameme. Vězte, že jsme dělali všichni maximum pro dodání zboží v rozumném čase.
    Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hodně zdraví, krásné jaro
    Tým MedicalSeeds http://www.medicalseeds.cz/

• Vždycky zboží dorazí pozdě a corona virem to není

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Vaše hodnocení, ač této recenzi nerozumíme a hlavně s ní nesouhlasíme.
    Nedalo nám to a podívali jsme se na Vaše objednávky. Objednal jste si u nás zboží 3x.
    První objednávka:
    Objednáno 3.4. a odesláno 6.4.
    Druhá objednávka:
    Objednáno 6.6. čtvrtek večer a odesláno 11.6. v úterý
    Zde jsme splnili vše, jak jsme Vás informovali.
    Třetí objednávka:
    Objednána semena, která se nedala bohužel nikde sehnat. Volali jsme Vám několikrát, nezvedal jste telefon a neozval jste se nikdy zpět. Poté psány maily, nakonec jste zvedl telefon a domluvil jste se s kolegyní. Bohužel komunikace je nutná, bez toho to nejde.

Děláme maximum pro spokojenost zákazníků a mrzí nás, že jste u nás vždy nespokojen, ač nevíme z jakého důvodu jste nás takto ohodnotil, když předešlé objednávky byly v pořádku. Bohužel někdo soudí jen negativem a s tím nic nenaděláme.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné jaro
    Tým MedicalSeeds http://www.medicalseeds.cz/

Špatný nepoužitelný produkt.ze dvou objednávek katastrofa z 37 ks pouze 11ks ok použitelných.

Reakce obchodu Medical Seeds

Vaše recenze je bohužel založena na nepravdě. Jedná se o semena Buddha Seeds a konkrétně o odrůdu Magnum, která patří mezi nejprodávanější produkty, toto zboží se prodává denně a žádnou podobnou reakci jsme nezaznamenali. V tomto případě, jsme si jisti, že chyba se stala na Vaší straně. Objednávku jste vyzvedl 26.4. a dnes již reakce, což je 5dnů a to je také důvod k zamyšlení, zda je tato recenze objektivní. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním krásného jara

• je to blízko
    • typický český byznys, nakoupit v zahraničí a místním prodávat o 50% dráž, to není obchod, ale šmelina, nedává zboží žádnou přidanou hodnotu, aby odůvodnil nárůst ceny

Daleko lepší je nakoupit v zahraničí. Nižší ceny, zboží skladem, dobrá podpora. A váží si zákazníka. To u českého šmelináře nenajdete.

Reakce obchodu Medical Seeds

objednal jste si zboží, které bylo ve stavu MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ.
    Ač jsme s Vámi komunikovali a vy jste si tohoto stavu sám nevšiml, neuznal jste svoji chybu. Tato recenze nemá absolutně žádnou váhu.
    Člověk, který není spokojen sám se sebou, nebude spokojen ani s okolím.

Hodně štestí

• Stara semena

Reakce obchodu Medical Seeds

předem děkujeme za nákup. Bavili jsme se již spolu několikrát a my si stále stojíme za svým. Semena jsou 100% čerstvá - jedná se o Magnum autoflowering od semenné banky Buddha Seeds. Magnum patří mezi jeden z nejprodávanějších automatů, který denně prodáváme a objednáváme. Občas je i dobré se zaměřit na jiné alternativy, proč jsem nespokojen, než že automaticky je semeno staré.

S pozdravem a s přáním příjemných dnů

Tým MedicalSeeds http://www.medicalseeds.cz/

• Předem zaplacené zboží, přišlo až po 10 dnech.

Dobrý den pane Pavle,
    moc nás mrzí, že jste s námi nespokojen. Objednal jste si zboží, které bylo zaplaceno v pátek 31.8.2017. Vyzvedl jste si ho 7.9.2017, tudíž nám to vychází včetně těchto dvou dnů 5 pracovních dnů. Mluvili jsme s Vámi a informovali Vás, že se čekací doba mírně prodlouží, neboť nám bylo dodavatelem zasláno špatné zboží.
    Chápeme Vaše rozhořčení, ale udělali jsme opravdu maximum pro to, abyste měl objednané zboží co nejdříve. Snad na nás nezanevřete a příště budete spokojen.

S pozdravem a s přáním pěkných dnů

Tým MedicalSeeds http://www.medicalseeds.cz/

• len na zberatelske ucely , jako dle legislativy protoze stare to je take ze dekuji

len na zberatelske ucely , jako dle legislativy protoze stare to je take ze dekuji.....

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za recenzi. Než jste si zboží objednal přes chat, řešili jsme jasně a dle nás srozumitelně, co si objednáváte. Semena v žádném případě nejsou stará. Vzhledem k tomu, že máme 3 kamenné prodejny a eshop, tak obzvláště toto zboží je denně prodáváno a odebíráno přímo od semenných bank.
    Vysvětlovali jsme Vám, že Buddha Seeds již nebalí semena v 1 balení po 50 ks, ale v blisterech, které jsou jednotlivě oddělitelné a tedy semena prodávána i po 1 ks.
    Balí je v krabičkách, kdy v jedné krabičce máte 5 těchto 10 semenných blisterů, celkem tedy opět 50ks.
    Domníváme se, že Vaše recenze je založena na základě vzájemného nepochopení. Dostal jste 5x 10 ks v jedné krabičce a zaměňujete to s myšlenkou, že je to balení, které již Buddha Seeds neprodává a to 1x 50 ks v jedné ampuli. Kdyby jste dostal od prodejce právě tuto ampuli, tak tyto semena by skutečně byla stará.

Snad se již chápeme, pokud stále ne, můžete se na nás obrátit a my Vám to ještě jednou vysvětlíme.

Informovali jsme vás, že semena můžete klidně vrátit.

S pozdravem a s přáním pěkných Velikonoc

• semeno po kuse
    • zajímavé genetiky
    • poslali staré nebo vadné semena
    • obě prostě nenaklíčili

zajímavá nabídka , ale nevíte co dostanete za kvalitu - velké zklamání !

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale zboží rozhodně nebylo staré, bylo 100% čerstvé přímo od oficiálních semenných bank. Koupil jste si po 1 semínku od dvou různých semenných bank. Tyto odrůdy se běžně prodávají jak na našich prodejnách, tak přes e-shop a žádné reklamace jsme nezaznamenali, tudíž bychom v tomto případě určitě hledali chybu někde jinde.

S pozdravem a s přáním pěkného víkendu

Tým MedicalSeeds http://www.medicalseeds.cz/

• Zboží je použitelné do dubna 2017, vyrobeno duben 2015. Téměř 2 roky na skladě?

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme Vám za recenzi. Pokud nejste se zbožím spokojen, máte právo jej do 14 dnů bez udání důvodů vrátit. Co se týče skladu, tak jelikož my Annabis kosmetiku nevyrábíme, tak délka naskladnění není totožná s datem výroby. My ji nabízíme cca 1 rok.
    Hodnocení dodací lhůty: zboží jste si objednal v pátek 3.2. v odpoledních hodinách a ihned 6.2. v pondělí Vám bylo zasláno.

S pozdravem a s přáním pěkného dne

Produkt nefunguje

Reakce obchodu Medical Seeds

velice nás mrzí, že jste nebyl s daným produktem spokojen. Bohužel jsme na něj nikdy neslyšeli žádné negativní ohlasy.

• je pobliz
    • délka dodací lhůty

pro ty co maji cas

Vámi vybrané zboží:
    Habanero Mustard - je na prodejně k vyzvednutí, již od prvního dne objednání, tj. od 7.10.
    Kotvičník zemní - celé plody - je na prodejně k vyzvednutí, již od prvního dne objednání, tj. od 7.10.
    Gotu Kola - prášek - bohužel toto zboží čeká na proclení.
    Lze vidět, že toto zboží nebylo skladem. Tento typ atypického zboží není snadné sehnat, ani pro dodavatele.
    Po Vašem telefonickém hovoru do Opavy, Vám bylo sděleno číslo do Olomouce, kde jste již nezavolal.
    Bohužel, voláme vám, ale číslo je nedostupné.

• možnost osobního odběru
    • neúplné informace o zboží, zavádějící obrázky zboží

děkujeme Vám za recenzi.
    Popis a foto jednotlivých odrůd je dle právní legislativy. Také nás to mrzí. Děkujeme za pochopení.
    Medical Seeds

• Potvrzeni nakupu dorazilo do spamu, po zjisteni a zaplaceni se uz nekolik dni nic nedeje :(

Reakce obchodu Medical Seeds

velice nás mrzí, že Vám potvrzení přišlo do spamu. Psali jsme Vám již 2x, bohužel jsme od Vás nedostali žádnou odpověď. Dnes nám přišly peníze na účet, zboží Vám tedy budeme zítra odesílat, tak jak jsme Vám již psali v mailu.