• super rychlý přístup
    • sposta darečků navíc .. dokonce i semínko zdarma

Bez problémů

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup na našem eshopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí i malou pozorností. Velice si vážíme času tráveného na sepsání recenze.

Přejeme Vám vše dobré

Tým MedicalSeeds

• Rychle vyřízení objednávky, velký výběr a dobré ceny a různé akce
    • Asi nic

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za nákup a moc pěknou recenzi, která nám udělala velkou radost. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým vyexpedováním a také s výběrem i cenou. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

Všetko super. Dostal som grátis zrná a dalšie darčeky. Nevyhoda obchodu možno pre niektorych, ktory su zvyknuty platiť cez paypal.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za nákup a zároveň doporučení. Vážíme si času tráveného se sepsáním recenze. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Bohužel paypal nepodporuje sortiment našeho druhu. Těšíme se na příští objednávky, kde Vás nezklameme.

• ochota
    • výborná komunikace
    • skvělý zákaznický servis
    • profesionální přístup

Při objednávce se vyskytly drobné problémy, ale paní z obchodu zatelefonovala a vše vyřídila k mé naprosté spokojenosti. Spolu s objednaným zbožím dorazilo i pár dárků, takže obchod mohu jen a jen doporučit.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a moc pěkné doporučení, které nás potěšilo. Jsme rádi, že jste byl spokojen a vše proběhlo, přes menší problémy, tak jak se od nás očekává. Věříme, že příští objednávky proběhnou na jedničku.

Krásné a pohodové jaro

• Top!

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojen a ohodnotil jste náš obchod plnou dávkou hvězdiček. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme vše, ať Vás nezklameme.

Krásné a poklidné jaro

Dlouhodobě spokojený zákazník.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za Vaše objednávky. Vážíme si věrných zákazníků a snažíme se pro ně dělat maximum. Jsme rádi, že náš obchod doporučujete, jste u nás spokojen a vracíte se. Velice Vám děkujeme za čas věnovaný recenzi. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme vždy maximum.

Velmi rychle a spolehlive

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za Váš nákup a zároveň čas věnovaný této recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen a náš obchod doporučujete. Vždy se snažíme, ať je balíček u zákazníka, co nejdříve.

Krásné a pohodové jaro

• Rychle vyřízení objednávky

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a moc pěkné hodnocení, které nás nesmírně potěšilo. Jsme rádi, že jste byl spokojen a náš obchod doporučujete. Rychlé vyřízení objednávky je pro nás priorita a děláme vždy maximum. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

• Jako vždy výtečná cena a spousta dárků k objednávce

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za Váš nákup a zároveň čas věnovaný napsání recenze. Jsme rádi, že jste byl u nás opět spokojen a rád se k nám vracíte. Vždy uděláme vše, ať balíček je odeslán, co nejdříve i s malou pozorností. Těšíme se na další objednávky.

Ďakujem za milé darčeky!

Dobrý den Rado,

děkujeme za Váš nákup, doporučení a také plnou dávku hvězdiček. Jsme rádi, že jste byl s nákupem i malou pozorností spokojen. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

• Vše v pořádku, jako vždy :-)

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za plnou dávku hvězdiček. Jsme rádi, že náš obchod doporučujete a byl jste spokojen. Také velice děkujeme za Vaši věrnost. Vždy uděláme maximum, ať se k nám rád vracíte a nezklameme Vás. Přejeme Vám vše dobré.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Osobní odběr
    • Příjemný personál

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za moc pěkné hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Jsme rádi, že náš obchod doporučujete a byl jste spokojen nejen s cenou, ale také s výběrem a personálem. Těšíme se na další návštěvy, kde uděláme opět maximum, ať odcházíte s úsměvem na tváři.

Krásný den

• Super výběr i ceny
    • Přístup
    • Chtělo by to nový/lepší eshop

Top

Dobrý den Radime,

děkujeme za Vaše doporučení a plnou dávku hvězdiček. Jsme velice rádi, že jste byl spokojen s výběrem i cenou dodávaného zboží. Eshop je již připraven, jen ho spustíme v okurkovém čase. Budeme se těšit na další objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

• Vše v pořádku.

Vše v pořádku, nákup bez problémů, jako vždy.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za moc pěkné hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Jsme rádi, že nákupy u nás probíhají bez problémů a vše bývá v pořádku.
    Děkujeme za Vaši věrnost. Uděláme vždy maximum, ať Vás nezklameme a rád se k nám vracíte.

Krásný den

Tým MedicalSeeds

• skvela komunikace a rychlost odpovedi, moc vrele jednani; super vyber produktu

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme Vám za nákup, moc pěkné hodnocení a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Děkujeme za Vaši věrnost. Uděláme maximum, ať se k nám rád vracíte....

Pohodovou zimu

Tým MedicalSeeds

Rychlý jednání i z nějakými dárečky maximální spokojenost, prozatím...

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání objednávky a také malou pozorností. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme maximum, ať názor nezměníte.

Krásnou zimu

• Milý a ochotný personál
    • Pěkné bonusy k nákupu zdarma

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za plnou dávku hvězdiček, doporučení a hlavně za Váš nákup. Jsme rádi, že jste byl na prodejně spokojen nejen se zbožím, ale také s naším personálem. Budeme se snažit, ať Vás nezklameme a vždy se k nám rád vracíte.
    Těšíme se na další návštěvy.

Tým MedicalSeeds

• Velmi rychlé zaslání, hodně dárků navíc :)

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem, malou pozorností i rychlostí dodání, spokojen. Vždy se budeme snažit, ať se k nám rád vracíte.

Krásnou zimu

Tým MedicalSeeds

Naozaj velky produktovy vyber, bezkonkurencne ceny

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za moc pěkné hodnocení a také za Váš nákup. Jsme rádi, že jste si našel k nám cestu. Uděláme maximum, ať Vás nezklameme a vždy se k nám rád vracíte.

Vše dobré a krásnou zimu

+++++

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za Vaši objednávku a také doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Děkujeme za Vaši věrnost a přízeň. Budeme se snažit, ať Vás nezklameme a rád se k nám vždy vracíte.

Krásnou a pohodovou zimu