Naozaj velky produktovy vyber, bezkonkurencne ceny

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za moc pěkné hodnocení a také za Váš nákup. Jsme rádi, že jste si našel k nám cestu. Uděláme maximum, ať Vás nezklameme a vždy se k nám rád vracíte.

Vše dobré a krásnou zimu

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za Vaši objednávku a také doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Děkujeme za Vaši věrnost a přízeň. Budeme se snažit, ať Vás nezklameme a rád se k nám vždy vracíte.

Krásnou a pohodovou zimu

• ceny
    • hromada pozorností
    • rychlé odeslání
    • široký výběr
    • komunikace

Top eshop. Díky že jste.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za Vaši objednávku a věrnost, které si velice vážíme. Jsme rádi, že náš obchod doporučujete a jste spokojen s cenou, výběrem, odesláním a komunikací. Díky, že jste vy, protože nebýt Vás, nejsme my.
    Děkujeme za Vaši přízeň. Přejeme Vám zdraví, lásku a hlavně pohodové lidi.....

Krásný rok

• Nejlepší cena na trhu
    • I kdyby byla chut', není co vytknout

Rychlé dodání, bonus a spousta dárků - vytečný

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl s cenou, dárečky a rychlostí dodání spokojen. Budeme se vždy snažit, ať se k nám rád vracíte a nezklameme Vás.

Krásnou zimu

Tým MedicalSeeds

Rychost, darky, vse tak jak ma byt

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí a malou pozorností. Vždy uděláme maximum, ať se k nám rád vracíte.

Krásný den

Tým MedicalSeeds

• top obchod, přístup, opravdu moc příjemná a profesionální obsluha (Brno) , kvalitní sortiment ,ale to nejpodstatnější jsou bezkonkurenční ceny.
    • Můžete sedět na zadku u PC, třeba celý den ,ale levnější seed z 90% nenajdete, hlavně suprový výběr, takže koupíte vše na jednom místě . jo a mají tam i celkem slušný konopní pivo.
    • no problém

Tímto zdravím obsluhu na Čechyňské a moc děkuji.....

Dobrý den Petře,

velice Vám děkujeme za Váš nákup, návštěvu prodejny a moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s příjemnou a ochotnou obsluhou. Snažíme se držet rozumné ceny , ať nemáte potřebu hledat jinde a jste spokojeni.
    Děkujeme za Vaši důvěru.
    Budeme se i nadále snažit, ať Vás nezklameme.

Krásný den

Tým MedicalSeeds

takto by mal fungovat kazdy eshop

Dobrý den Miro,

děkujeme za Váš nákup a zároveň moc pěkné hodnocení, které nás velice potěšilo. Uděláme vždy maximum pro Vaši spokojenost.

Krásný a pohodový den

Tým MedicalSeeds

Setkala jsem se s velkou ochotou paní v prodejně.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za objednávku a moc pěkné hodnocení, které nás potěšilo. Jsme rádi, že jste byla spokojena se slečnou na naší prodejně . Věříme, že v budoucnu Vás nezklameme.

Krásný a pohodový listopad

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, hodnocení a doporučení. Vaše recenze nás velice potěšila. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Vážíme si vaší přízně. Budeme se vždy snažit, ať se k nám rád vracíte.

S pozdravem a přáním pohodového konce roku

Tým MedicalSeeds

Perfektní servis, děkuji a doporučuji!

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme Vám za nákup, moc pěkné hodnocení a zároveň doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a vše proběhlo, jak jste očekával. Děkujeme za věrnost, které si nesmírně vážíme. Budeme se i nadále snažit, ať Vás nezklameme.

Pro mě víc než dobý

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup. Jsme rádi, že jste byl spokojen a náš obchod doporučujete. Vidíme, že máme ještě prostor pro zlepšení. Příště zapracujeme, ať se dostaneme na ještě lepší příčku ve Vašem hodnocení.

• vyber tovaru
    • prijemna komunikacia
    • darcek k objednavke :)

Reakce obchodu Medical Seeds

velice Vám děkujeme za nákup, doporučení a moc pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen nejen s výrobkem, dárečkem, ale také komunikací, která proběhla v pořádku. Děkujeme za Vaši přízeň.

S pozdravem a přáním poklidného konce roku

Tým MedicalSeeds

Super profesionální firma, jsem spokojená.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, doporučení a Váš čas věnovaný této recenzi. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Těšíme se na Vaše další objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Tým MedicalSeeds

• Jsou ochotni se s vámi spojit pokud je třeba nějaká úprava objednávky,jsou vstřícní,dobře se nakupuje.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup a moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen. Komunikace se zákazníkem je pro nás radost a zároveň nutnost, bez komunikace není správného vztahu a na tom si zakládáme. Náš zákazník, náš pán :). Budeme se těšit na Vaše příští objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

S pozdravem a přáním krásného podzimu

• Naprostá spokojenost
    • Super komunikace
    • Není co vytknout

Naprostá spokojenost
    Velmi mě potěšilo spousta dárečků

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, doporučení a moc pěkné hodnocení, které nás velice potěšilo. Jsme rádi, že jste byl spokojen s komunikací, rychlostí dodání objednávky a také s malou pozorností. Těšíme se na další objednávky, kde uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

S pozdravem a přáním krásných dnů

Velký výběr, dobré ceny

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za moc pěkné hodnocení, Váš nákup a také čas s napsáním recenze. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší nabídkou i cenou. Vždy se budeme snažit, ať výběr zboží i cena je pro zákazníka uspokojující. Těšíme se na Vaše příští objednávky, kde uděláme maximum, ať Vás nezklameme.

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, doporučení a moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí a komunikací. Vždy se budeme snažit, ať rychlost doručení objednávek, nabídka zboží a komunikace mezi námi a zákazníkem, je na vysoké úrovni.

S pozdravem a přáním krásných dnů

• Velký výběr zboží
    • Drahé produkty

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš nákup, doporučení a plnou dávku hvězdiček. Jsme rádi, že jste byl spokojen s výběrem zboží. Mrzí nás, že si myslíte, že nabízíme drahé produkty, ale máme spoustu akcí a to v podobě mnoha slev a také 1+1 akcí.
    Snažíme se držet ceny, co nejlevněji.
    Těšíme se na příští nákupy, kde uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

Reakce obchodu Medical Seeds

velice děkujeme za Váš nákup, kladné hodnocení a zároveň doporučení. Velice si vážíme našich věrných zákazníků. Vždy se budeme snažit, ať se k nám rád vracíte a nezklameme Vás.

• Výběr
    • Řešení nestandardních situací

Reakce obchodu Medical Seeds

děkujeme za Váš čas s napsáním této recenze. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí, komunikací a také výběrem zboží. Vždy se snažíme o maximální péči o naše zákazníky: „Náš zákazník, náš pán”. Budeme se snažit, ať Vás při dalších objednávkách nezklameme.

S pozdravem a přáním pěkných dnů