• Přišel nám domů leták na slevněné matrace. V květnu 2015 jsem objednala dvě, do srpna nebyly dodány, z důvodu - cituji: "matrace Grace v tomto rozměru nyní nemáme skladem. Vaši objednávku budeme moci vyřídit ve druhé polovině měsíce června, kdy bychom tento rozměr měli obdržet od našeho dodavatele. Před dodáním Vás potom budeme předem telefonicky kontaktovat." Ani v červnu ani v červenci dodány nebyly, proto jsem objednávku zrušila.
    19.2.2017 se situace opakovala úplně přesně, proto jsem objednávku stornovala a matraci koupila jinde. Už nemám potřebu vašich služeb využívat.

Objednávka byla zrušena, aniž by nám o tom dal obchod jakýmkoli způsobem vědět. Kdybychom se nezeptali, nezjistili jsme to.

• Zboží mi po 2,5 měsících a spoustě výmluv nepřišlo.

Objednal jsem zde matrace 19.10.2016. Dnes je 2.1.2017 a po neustálých omluvách a výmluvách stále nic. Objednávku zruším a nakoupím jinde...

• Žádné
    • nabídka byla levnější
    • Není schopen dodat nabízený a objednaný sortimentani do tří měsíců

Objednal jsem matraci začátkem října a dodnes jsem ji nedostal a poslouchal jen samé omluvy a výmluvy,tak jsem objednávku zrušil.Matraci jsem koupil v JYSKU včera a dnes ji mám!!!!
    Vyhněte se tomu obchodu obloukem!!!!

• Inzeruji něco co nemají na skladě. Absolutně neseriosní jednání.

rozhodně bych nedoporučoval

• Po objednávce potvrzena objednávka a to bylo vše.
  • Od potvrzení objednávky uplynulo spoustu času a matrace už jsem měl obdržet. Bohužel doposud nic nepřišlo. U žádného jiného internetového obchodu se mně tohle ještě nestalo. Hlavně že jste mně poslali dotaz na to jak jsem spokojen s nákupem. To si snad děláte srandu.

• Arogantní jednání ze strany vedoucích vůči zákazníkovi

Vždy zboží rozbalit a překontrolovat zda je jádro matrace opravdu takové jaké jste si objednali.
    Když zavoláte na prodejnu a řeší to sváma vedoucí nebo někdo ještě víš, tak vám arogantně řekne tak to vraťte nebudu s váma řešit výprodejové kusy. Bouhžel já matrace potřebuji a nemohu si dovolit čekat měsíc na to než se někdo uráčí mi vrátit peníze za vrácené matrace.
    Jednání katastrofa vůbec se vedoucí nesnažil situaci řešit!!!

Nedoporučuji!!!

• ŽÁDNÉ
    • VŠECHNY

NEDOPORUČUJI

Inzerovali, ze matrace je skladem. Email mi napsali az po 4dnech od objednani,ze pro velikou poptavku matraci nemaji a ze z toho duvodu bude asi za dva mesice. Tak jsem objednavku zrusila na uvedenem telefonim cisle,kde se mi ozvala velice znudena a ne moc komunikativni pani ci slecna..

Čekat měsíc na dodání, to si snad děláte srandu!

• Délka dodání.

Nekupovat, zboží neposílají a nekomunikují!

• za 2 měsíce žádný posun.Zboží nemám, i když je nabízen skladem.

• nedostatečná komunikace se zákazníkem
    • nepřesné informace

• nedodržení termínu dodávky

nenakupovat

• nabízíte zboží,které nemáte skladem

potřeboval jsem urychleně řešit pohodlné spaní pro rodiče

• nevidím žádnou výhodu
    • nabídka z letáku včetně dovozu do místa bydliště
    • nabízí zboží ve velkém rozsahu/letáky/ a při tom nejste schopni objednané zboží dodat v dohledné době.

zaujala mne nabídka z letáku na pružinovou matraci ve slevové akci

Jiné zkušenosti s tímto obchodem nemám.

spíše ne -

protože nebyla splněna slíbená dodávka ani do 6 týdnů jak bylo slíbeno.

Bídná komunikace. Již 2 měsíce čekám na dodání, za tu dobu se omluvili pouze 1 SMS. Až když jsem to urgoval.

• Zadne

Nedoporucuji

• Výhodou je jen výběr v poklidu u PC.
    • Zboží nabízené není skladem
    • Nedoporučuji v případě, že se produkt potřebuje rychle.
    • Komunikace je také pomalejší
    • Dodání objednávky slíbeno za 2 měsíce.

Objednala jsem si zboží na základě letáku (reklamy),
    Zkušenost: dlouhá dodací lhůta
    Doporučení: lidem s trpělivosti
    Ano, či ne, nechám na jednotlivci,