• Dlouhá dodací lhůta

• Dlouhá čekací doba a ze strany obchodu neinformovanost o stavu objednávky.

Jsem zklamaná!!!!!!!!!!!

• žádné..
    • dodací lhůta..

• dlouhé dodací lhuty
    • nabízí to co není na skladě

• krásně motivuje cenou
    • dodací lhůta
    • klamání co je a není skladem

Při objednání bylo uvedeno, že je vše skladem. Po dokončení objednávky došel email, že bohužel zrovna tenhle typ skladem nemají a dodací lhůta kvůli velkému zájmu bude cca 1,5 měsíce! ...ještě že to není pro mě, jinak bych jim to omlátil o hlavu.

• líbilo se mě nabízené zboží
    • nedodané zboží ani po 7 nedělích

nevím jak ostatní ale já spokojená nejsem

• mozna cena
    • objednate si zbozi zacatkem kvetna a prijde vam email, ze dorazi koncem cervna? To je jako vtip?

nedoporucuji, dnes, kdy je max objednaci doby max 14 dni... lehce vysmech, zas tak exkluzivni to zbozi neni

• dlouhá dodací lhúta

• špatná komunikace a dodací lhůta úděsná, že nás to navádí až ke zrušení objednávky, 1,5 měsíce, to je moc.

špatný

• nemůžu hodnotit, protože zboží nebylo dosud dodáno !!!
    • nabízíte něco, co nemůžete splnit

kupte si to raději jinde

• dodací lhůta 1,5 měsíce !!!

• Dlouha dodaci lhuta

• Výhodná nabídka
    • Zboží zatím nedorazilo

budu hodnotit jestli mi zboží dojde

• Reklama
    • Věřil jsem v serióznost
    • Žádná komunikace
    • Zboží nedošlo
    • Budu muset platit penále

• o žádných nevím
    • špatná komunikace,nabízí na svých stránkách zboží, které již nemá skladem

Objednal jsem zboží/sada polštář,přikrývka/cena 699,-Kč.Přišlo pouze potvrzení e-mailem, že byla objednávka přijata.Když se mi po několika dnech nikdo neozval tak jsem se telefonicky dotazoval na stav mé objednávky. Bylo mi pracovnicí s cizojazyčným přízvukem sděleno, že již mají pouze polštář a přikrývka již není a ani nebude.Při dotaze proč mi firma nedala vědět mi sdělila, že by se f. Matracin ozvala. Protože sada nebyla kompletní objednávku jsem telefonicky zrušil. Je však zajímavé, že známá si u této f. objednala matraci za cca 6000,-Kč + stejnou sadu. Když ji f. informovala o dnu doručení matrace zároveň jí pracovnice sdělila, že výše uvedená sada již není. Známá pracovnici sdělila, že v době objednání byla sada skladem tak proč ji nabízejí, když není skladem. Tato pracovnice nabídla jako alternativu k polštáři jinou přikrývku cena za sadu 699,-Kč. Je zajímavé, že mě tato nabídka učiněna nebyla. Protože jsem nutně potřeboval sadu/polštář+přikrývka/ učinil jsem objednávku u této firmy,ale za 1280,-Kč sada.

• ...zkušenosti žádné, zaráží mě, že jsem zboží ještě nedostala, ale už chtějí vědět jak jsem s nákupem spokojená...trochu padlé na hlavu :-)
    ...komunikace ale funguje, na můj dotaz jsem po kratší době dostala odpověď...

• Nedostatočná komunikácia (o expedícii tovaru neinformovali, neinformovali ani o tom, že zasielajú náhradu, zaslali náhradu, kt. podľa mňa žiadnou náhradou nie je, veľmi šetrne povedané (tovar nepoužiteľný pre naše účely).
    • Neaktualizované webové stránky (zboží označené skladom v skutočnosti skladom nie je).

Názor - nedoporučujem (nespoľahlivosť, absencia dostatočnej komunikácie)

• zboží na sklade... ale pak není.
    • Neudrzovani webu s klamanim zakazniku. Tvrdi zboží na sklade a pak nic.

Objednal jsem v listopadu a v unoru jsem musel zrusit objednavku. Nejsem ochoten dale cekat.

nikde nebudu doporučovat