• vstřícné jednání
    • rychlé vyřízení objednávky

matrace byly dodány do jednoho týdne od data objednání

• Kvalitní matrace
    • Delší dodací doba

Vcelku O.K.

• Dodací lhůta je měsíc a půl a zboží se Vám ukáže skladem to je jedinná vítka jinak komunikace a Vše ostatní v pořádku

Při objednávce bylo uvedeno doprava zdarma,při přebírání zboží byla požadovaná částka za dopravu.Jak je to možné?

• nesolidní jednání

doporučuji nakupovat jinde podvod.

• Dopravu vlastním vozidlem.
    • Obchod nabízel matraci v rozměrech 70x195 za výhodnou cenu.

perfektní nákup.
    Dodaný produkt mi bez výhrad vyhovuje.

• rychlá odpověď na objednávku,
    • brzké dodání zboží

nakoupila jsem na základě letáku
    přišla mi nabídka dobrá
    tento obchod bych dopolručila

• dovoz těžkého zboží na místo dodání a bezplatně,
    • velmi ochotný p. řidič

• velký výběr zboží
    • solidní ceny
    • žádné mne nenapadají

Určitě doporučuji všem

• výběr
    • dodání

kvalita
    rychlost dodání

• Přišel nám domů leták na slevněné matrace. V květnu 2015 jsem objednala dvě, do srpna nebyly dodány, z důvodu - cituji: "matrace Grace v tomto rozměru nyní nemáme skladem. Vaši objednávku budeme moci vyřídit ve druhé polovině měsíce června, kdy bychom tento rozměr měli obdržet od našeho dodavatele. Před dodáním Vás potom budeme předem telefonicky kontaktovat." Ani v červnu ani v červenci dodány nebyly, proto jsem objednávku zrušila.
    19.2.2017 se situace opakovala úplně přesně, proto jsem objednávku stornovala a matraci koupila jinde. Už nemám potřebu vašich služeb využívat.

Objednávka byla zrušena, aniž by nám o tom dal obchod jakýmkoli způsobem vědět. Kdybychom se nezeptali, nezjistili jsme to.

• Rychlost a přijatelné ceny v dobře kvalitě
    • Komunikace ohledně dodání

Obchod vhodný pro ty co hledají kvalitu za přijatelnou
    Cenu. Seriózní jednání i v případě chybne komunikace dispečinku a za vozů zboží.

V tomto obchodě jsme již koupili třetí matraci ( pro dceru, babičku a nás ) a vždy GRACE, jsme moc spokojeni, dobře se na ní spí, je tak akorát měkká a po zkušenostech s pěnovou matrací, tak už jen pružinovou, resp. taštičkovou. A jako bonus doprava zdarma :-)

• Dobrá cena a výběr.
    • Komunikace a délka dodací lhůty.

• NIC
    • VŠE

2.11 objednány matrace, které podle webu byli skladem, poté přišel meil, že bohužel skladem již nejsou tak je musí nechat vyrobit a během měsíce listopad odešlou. Po měsíci jsem se ozval jak to vypadá, tak napsali že během týdne obdrží matrace a doručí je, pak opět 14 dnů nic, tak jsem psal znovu a nabídli mi slevu 500kč když ještě vydržím týden, tak jsem vydržel 3 týdny a objednávku zrušil. Poté ihned obratem odepsali, že matrace jsou již skladem a během týdne je odešlou, ale na to jim už nenaletím. PODVODNÍCI

• Zboží mi po 2,5 měsících a spoustě výmluv nepřišlo.

Objednal jsem zde matrace 19.10.2016. Dnes je 2.1.2017 a po neustálých omluvách a výmluvách stále nic. Objednávku zruším a nakoupím jinde...

• Žádné
    • nabídka byla levnější
    • Není schopen dodat nabízený a objednaný sortimentani do tří měsíců

Objednal jsem matraci začátkem října a dodnes jsem ji nedostal a poslouchal jen samé omluvy a výmluvy,tak jsem objednávku zrušil.Matraci jsem koupil v JYSKU včera a dnes ji mám!!!!
    Vyhněte se tomu obchodu obloukem!!!!

• Inzeruji něco co nemají na skladě. Absolutně neseriosní jednání.

rozhodně bych nedoporučoval

• Široký výběr