Nedoporučuji, jednání s řidičem, který vám nerozumí - neschopnost jakékoliv domluvy.
    Doručení jiný čas než si s firmou domluvíte
    Jednání se "zákaznickým servisem" otřesné, žádný zákaznický přístup, jen vás zákaznický servis vyčítá vaše potvrzení SMS , cenu dopravy bude hradit vícekrát z důvodu, že řidič již nemá cestu a má jiné plány v zahraničí
    Nedůvěryhodnost obchodu

Poprvé nedodáno, těsně před dodáním - dodání odloženo. Podruhé jsem 5 hodin čekala na doručení, nikdo nepřijel, žádná zpráva, žádná komunikace. Druhý den mi bylo sděleno, že řidič nábytek po cestě rozbil, zapomněl dát mě jako zákazníkovi vědět. Obrázek si o tomto chování udělejte sami.

• Naprosto neschopná logistika. Objednávku mi zrušili, protože nejsou schopni zajistit závoz v odpledních hodinách. Jsou to Poláci, přečtěte si hodnocení na zboží.cz kde mají hodnocení k dnešnímu dni 42%.

Bez komentáře

• Zásilka nikdy nepřijde

• Po zkušenosti s tímto eshopem se již příště nebudu zdržovat čtením jejich webových stránek.
    • Nedodání zboží i přes potvrzení termínu závozu!
    • Nikdo Vám nezavolá, že nikdo nepřijede!

Zboží objednáno 09.01.2022, 02.02.2022 obchod potvrdil termín závozu zboží na den 08.02.2022 v rozmezí 17-20 hod., 08.02.2022 dopoledne raději ještě telefonicky ověřeno, že závoz platí a výsledek je, že nikdo nepřijel, nikdo nevolal. Objednávka tedy zrušena a jsem rád, že jsem s tímto eshopem nemusel řešit nějaké reklamace atp.

skoro měsíc od objednávky a žádná komunikace

Žádná komunikace obchodu.

Bohužel musím firmu hodnotit negativně. Zboží zatím nedodano, v ohlášeny termín již tak opožděného dodání nikdo nedorazil. Mela jsem namlouvaneho kamaráda na pomoc s odnosem do patra, nikdo z firmy Malys se neozval, nepřijel. Velice nesolni jednání. Snad kvalita zbozi, pokud vůbec kdy dorazí, nebude podobné kvality jako extrémně pomaly proces výroby (několik měsíců) a doprava, která se neuskutečnila ‍♀️

5 tydnu cekame na psaci stul a po 5 tydnech se dozvime ze neni material.

Nemohu hodnotit, zatím má reklamace nebyla vyrizena

Dlouhé dodací lhůty.

• Obchod nekomunikuje, byla mi zasláno potvrzení o zaplacení, nicméně nedostala jsem žádnou zprávu o termínu doručení zboží.

Obchod zrušil objednávku z důvodu neuskutečnění bankovního převodu. V závalu více objednávek člověku může uniknout, že jedna platba neprošla. V tu chvíli bych očekávala upozornění na čekající platbu.

• Nikdo se ani neozval, zboží nedorazilo ani déle jak za měsíc.

Pokud něco nemáte skladem nebo to neumíte během týdne překoupit, tak to raději nenabízejte a nedělejte z lidí blbce.

• Zboží stále nedorazilo a již je to několik měsíců
    • Neochota o obchodu cokoliv řešit, protivné operátory, které evidentně obtěžuje, že musí zvednout telefon

dodací lhůta měla být 5 týdnů, ani po 10 týdnech zboží nedorazilo.

• Hrůza, 11 dní a stále mi zboží nebylo doručeno!

Stále čekám na dodání a žádná komunikace.