Zboží došlo poškozené! Krabice nebyly označeny, že je uvnitř sklo! Na sklo byl neodborně položen spojovací materiál a tím došlo k jeho rozbití při přepravě. Navíc zboží bylo nedostatečně zabaleno proti poškození! Tímto není možné nábytek užívat, pakliže nelze složit. Díky poškození mám prázdné místo v předsíni a za poškozené zboží byly peníze vyplaceny! Na tomto základě píší reklamaci na vrácení peněz za zboží. Foto možno zaslat.

Zbytečně dlouhé čekací lhůty což pro zákazníka je nevýhodou a koupí si to jinde

• NIKDO SE NESTARA NEKOMUNIKUJE NIKDO NERESI TERMIN ZDALI TO PRIJDE NEBO NE !!!!! HRUZA !!!!

Dobrý den,jako nevýhodu vidím velmi dlouhá dodací lhůta.

píšete u popisu zboží je uvedeno, že je zboží skladem a potom mi potvrdíte 5-7 týdnů. Velmi neseriózní.

• Objednala jsem si 3.2 obývací stěnu a dosud nedorazila.Řekli mi, že do pěti týdnů přijde a stále čekám. Nedokážou mi ani říct kdy dorazi.

Komunikace úplně neadekvátní. Neumí ani odepsat. Zboží po 30 dnech ještě ani nedorazilo. Zvažuji zrušení objednávky. Ještě, že jsem nezaplatil předem.

• Naprosté zklamání. V listopadu 2017 jsem si objednala komodu PR5 2D4SZ. Objednávka byla potvrzena s tím, že zboží bude dodáno v lednu 2018. Na můj telef. dotaz 15.2.t.r. mi bylo sděleno, že tato komoda od ledna 2018 se již nevyrábí. Stále je ale inzerována na stránkách. Podotýkám, že objednávku nezrušil obchod, musela jsem se sama dotazovat. Jednání opravdu špatné, neprofesionální.

NEDOPORUČUJI!!!!!!!

• nekomunikují a zboží stále nedorazilo

• Dlouhá dodací doba a paní na telefonu která nám suše sdělila že i ta nebývá dodržena,nevím jak může takový obchodník vůbec něco nabízet.
  • Nekvalitní nábytek, při sestavování se hned materiál odlupuje, dodáno kazové sklo na zrcadle. Zboží mělo být doručeno mezi 15 a 17 hodinou, doručeno až po osmé hodině večerní. Zpoždění se může stát, ale chce to také nějakou reakci z druhé strany, ne zavolat až 2 hodiny po termínu doručení, že za půl hodiny je na místě, z čehož se stala další hodina bez jakékoliv omluvy za celé zpoždění.

• Zboží mi za skoro tři měsíce nedorazilo a nikdo se ani neomluvil

• Doba dobaní (více jak 6 týdnů) Špatné orientační časy na dodání. Velice nepříjemný řidič. (opravdu velmy nepříjemný)
    • Paní po telefonu velmi příjemná. (slovo ale nedodržela)

Pokud máte pevné nervy ušetříte.

Objednávku jsem učinila 19.6.2017, dle emailu mělo zboží dorazit do 4-5ti týdnů. Zatím mě ani nikdo nekontaktoval, že zboží dorazí později. Jsem velmi ráda, že jsem zboží nezapaltila předem!!!

Reakce obchodu MALYS-NABYTEK.cz

velice se omlouváme za delší termín doručení. Bohužel z důvodu dovolených se termíny mírně protahují. Neustále pracujeme na zrychlení dodávky zboží k zákazníkovi.
    Děkujeme za pochopení.

Nábytek MALYS.

mají uvedeno, že je zboží skladem a pak mi bylo sděleno, že je dodací lhůta 6 - 8 týdnů

Reakce obchodu MALYS-NABYTEK.cz

na e-shopu uvádíme, že je zboží dostupné (což znamená, že je možné jej objednat).
    Dodací doby se odvíjejí od druhu zboží. Neustále pracujeme na zkracování doby doručení k zákazníkovi.
    Děkujeme za pochopení.
    Nábytek MALYS.

• Víc jak před 5 týdny jsem si objednala zboží ,které ještě nedorazilo, i když mají uvedenou dodací lhůtu 3-5 týdnů.Jsem velmi zklamaná,syn čekal skoro tři měsíce.p.Patočková

• zatím žádné
    • Zboží nedodané, dlohá dodací lhůta

Zboží jsem našel pouze v tomto obchodě

• Slušná komunikace
    • Zboží není kompletní, chybí mi dvě madla u jedné skříňky kuchyňské linky, u jiné mi chybí i kuchyňská deska a jedny dvířka nemají díry na místě kde má být madlo, takže budeme muset udělat sami
    • Cena...
    • Dodací lhůta