Nedoporučuji, jednání s řidičem, který vám nerozumí - neschopnost jakékoliv domluvy.
    Doručení jiný čas než si s firmou domluvíte
    Jednání se "zákaznickým servisem" otřesné, žádný zákaznický přístup, jen vás zákaznický servis vyčítá vaše potvrzení SMS , cenu dopravy bude hradit vícekrát z důvodu, že řidič již nemá cestu a má jiné plány v zahraničí
    Nedůvěryhodnost obchodu

• perfektní domluva ohledně termínu a místa doručení

• Rychlé dodání,
    • Dobrá komunikace.

• Nízké ceny
    • Komunikace obchodu
    • Kvalita nábytku
    • Jednoduchost montáže

Oproti inzerovanému termínu dodání byl nábytek dovezen o tři dny dříve, takže spokojenost.

rychlost,komunikace,dobré ceny

Poprvé nedodáno, těsně před dodáním - dodání odloženo. Podruhé jsem 5 hodin čekala na doručení, nikdo nepřijel, žádná zpráva, žádná komunikace. Druhý den mi bylo sděleno, že řidič nábytek po cestě rozbil, zapomněl dát mě jako zákazníkovi vědět. Obrázek si o tomto chování udělejte sami.

Zboží i když deklarovali že dorazí mezi svátky tak dorazilo mnohem dříve a ještě před Vánoci takže dárek jsem dal ještě pod stromeček. Nábytek je velmi hezký praktický za dobrou cenu! Malý minus bych dal více nebo přehlednější plánky plus nalepovací štítky na pojmenování dílů ... V praxi jsem se snad 10x koukal na každý díl jestli ten co onen je 1,2,3 nebo 4.

• Zkušenost s prodejcem více jak 3 roky a víc jak 100 % spokojenost

Vždy jsem byl s prodejcem a dopravcem spokojený.... Děkuji....

• Žádná
    • NEDOPORUČUJI!

Jednání paní na zákaznické podpoře je absolutně neadekvátní, neprofesionální a nelidské. První špatné doručení ze strany prodejce. Při druhém špatném doručení mi paní napsala, že objednávku stornují a ať si zboží objednám znovu. Při nové objednávce mi přišlo potvrzení s částkou za doručení 499,-Kč. Přičemž mi následně přišla sms od paní z firmy, že doručení bude za 998,-Kč. V objednávce jsem, ale měla potvrzených standartních 499,-Kč.
    Doba doručení psaná do 7 pracovních dnů. Objednávka již visí přes 10 dnů.
    Nedoporučuji.

Zatím dobrý až na dodání

• Naprosto neschopná logistika. Objednávku mi zrušili, protože nejsou schopni zajistit závoz v odpledních hodinách. Jsou to Poláci, přečtěte si hodnocení na zboží.cz kde mají hodnocení k dnešnímu dni 42%.

Bez komentáře

Dobrá cena a rychlé jednání

• Zásilka nikdy nepřijde

Delší dodací doba, na kterou jsem ale byla upozorněna. S obchodem mám velmi dobré zkušenosti, proto jsem zde nakoupila znovu. Cenově velmi příznivé. Stůl je velmi těžký, tak přemýšlím, jestli není z masivu. Určitě doporučuji.

Kupovala jsem dvě komody. Dobře zabalené a hezky zpracované. Za mě jeden z dobrých obchodů. Dodání píší delší ale stím jsem počítala.Určitě doporučuji

• Dlouhá čekací doba na nábytek

• Vstřícné jednání, ochota.

Zboží odpovídá obrázku a jsme celkově velmi spokojeni. Děkujeme Vám.

• Po zkušenosti s tímto eshopem se již příště nebudu zdržovat čtením jejich webových stránek.
    • Nedodání zboží i přes potvrzení termínu závozu!
    • Nikdo Vám nezavolá, že nikdo nepřijede!

Zboží objednáno 09.01.2022, 02.02.2022 obchod potvrdil termín závozu zboží na den 08.02.2022 v rozmezí 17-20 hod., 08.02.2022 dopoledne raději ještě telefonicky ověřeno, že závoz platí a výsledek je, že nikdo nepřijel, nikdo nevolal. Objednávka tedy zrušena a jsem rád, že jsem s tímto eshopem nemusel řešit nějaké reklamace atp.

• profesionální jednání