Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Pěkný moderní nábytek
    • Kvalita

Objednali jsme zde kuchyňskou linku. Doba dodání měla být 5 týdnu, zboží bylo dodáno za 8 týdnu, ale předem nás na to upozorňovali. Komunikace bez problému. Za ty peníze opravdu krásná kuchyňská linka. Objednala bych zde znovu. Obchod doporučuji.

• Neochota o obchodu cokoliv řešit, protivné operátory, které evidentně obtěžuje, že musí zvednout telefon

• spolehlivost

• 12.12. 2020 vytvořená objednávka
    • Dodnes nemám objednávku doma
    • Komunikace velmi slabá
    • Neinformování zákazníka
    • žádné pořádně informace
    • Nedoporučuji - vše špatně

12.12. 2020 vytvořená objednávka která měla být doručena leden-únor 2021, stále nemám, Dne 24.02.2021 v 8:56 jsem se dotazovala, jak to vypadá s mojí objednávkou... Odpověď: Dobrý den
    Omlouváme se, komody budou teprve tento týden naskladněny od výrobce.
    Jakmile bude naplánováno dodání, budeme vás telefonicky dopředu kontaktovat.
    Nejdříve by bylo dodání 5.3
    Dne 10.3.2021 jsem se opět dotazovala, jak to vypadá s mojí objednávkou...
    11.3.2021
    DObrý den
    Objednávka by měla být doručena koncem příštího týdne.
    Jakmile bude termín naplánován budeme vás kontaktovat telefonicky.
    Dne 18.3.2021 mi bylo telefonicky sděleno, že objednávka dorazí příští týden v úterý 23.3.2021 mezi 10-12 hod. vzala jsem si na tento den volno v práci s radostí, že mi KONEČNĚ dorazí zmíněná objednávka...avšak dnes jsem měla další hovor, že komoda přišla a je poničená...tudíž...budu čekat další 3 měsíce ????!!!
    Ne děkuji, už nikdy více... !!!
    jediný pozitivum by byla cena zboží, kdyby nějaké někdy došlo.... což po tomto už silně pochybuji...
    Nechápu jak je možné že tato firma ještě stále provozuje eshop...i s těmi reakcemi ostatních zákazníků.

Absolutně nedoporučuji tento obchod !

Jelínková

• Široká nabídka a příznive ceny.
    • Velmi špatná komunikace ze strany obchodu.
    • Doprava

V tomhle obchodě si už nikdy nic neobjednáme .
    Dodací lhůta 3-8 týdnů, ve skutečnosti jsme čekali 4,5 měsíce. Jeden kus nábytku přišel v jiné barvě než jsme si objednali.
    Další čekání a reklamace. Pokud zákazník neučiní dotaz, prodejce z vlastní vůle nekomunikuje. Rovněž servis při dopravě nebyl vyhovující. NEDOPORUČUJI.

dodací lhůta měla být 5 týdnů, ani po 10 týdnech zboží nedorazilo.

• Hrůza, 11 dní a stále mi zboží nebylo doručeno!

Stále čekám na dodání a žádná komunikace.

• Začíná výhoda , drzost baby na telefonní podpoře je nekonečná
    • Dodací doba neuvěřitelná , čekat na skříňku do předsíně 4 měsíce a to bez jakéhokoliv upozornění je otřesné , přístup zaměstnankyně taktéž otřesný , volá s plnou hubou , zřejmě rohlík a salám a člověk ji vyloženě ruší od odpočinku v práci

Je spousta jiných e-shopu , kde nakoupíte bez problémů , tento vůbec nedoporučuji

• Zatím jsem ještě zboží neobdržel. Tak ještě nemohu hodnotit.

• dlouhá dodací lhůta

S obchodem jsem spokojen.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Nedodržený termín dodání uvedený u zboží.

Dodání zboží v pozdních večerních hodinách bylo už velmi nepříjemné.

• Rychlost a domluva

• Nízká cena
    • Nekvalitně zabalené zboží
    • pestra nabi
    • ani po potvrzeni zaplaceni, obchod nekomunikuje, kdy bude zboži dodano, toto bych ocenila

NEmohu zcela hodnotit dotaznik prisel, ale zbozi nikoliv

• Stále nemám ani termín doručení

• Při objednávce bylo u zboží že je skladem. Ihned po objednávce zobrazeno ze bude doruceno do 14 dní, následující den přišel mail, že zboží dorazí do 6. tydnů.

• Přijatelné ceny
    • Pěkné zpracování
    • Rychlá komunikace

• Již jsem zde nakupoval a zboží přišlo v pořádku a cena je nízká