• Zboží na stránkách obchodu skladem. Do dnešního den nepříšlo, ani žádná zpráva, důvod nedoručení.
    • Strašný,nakupujte jinde.

Zboží ani po týdnu nedorazilo, informace z obchodu žádná!!!

Dne 9.11.2023 jsem objednal kryty na kola Volkswagen Touran a do dnešního dne nemám žádný informace jestli někam došli nebo ne

• nekomunikují, zkoušel jsem se domluvit po telefonu, slíbili odpověď a ta nepřišla ani telefonrm, ani matlem
    • i když jsem zadal objednávku, nebyla vyřízena

Kdyby jsem neměl již část oken polepeny, už bych zde nenakupoval. Zboží ani po 6 dnech nemám...

• žádná
    • izerují zboží které nemají,nejsou schopni to ani sdělit zákazníkovi

vyhnout se jim obloukem

• Žádná
    • Obchod napsal, že je objednávka připravená k odeslání. Čekal jsen týden a pak jsem kontaktoval dopravce, který sdělil, že objednávka toho čísla nebyla předána k přepravě, ačkoliv byla přeprava avizována. Na to jsem kontaktoval obchod a cca po osmi hodinách čekání mi bylo sděleno, že zboží již nemaji a vrátí mi peníze. Docela dlouhá doba na sdělení, že věc již není skladem.

Obchod napsal, že je objednávka připravená k odeslání. Čekal jsen týden a pak jsem kontaktoval dopravce, který sdělil, že objednávka toho čísla nebyla předána k přepravě, ačkoliv byla přeprava avizována. Na to jsem kontaktoval obchod a cca po osmi hodinách čekání mi bylo sděleno, že zboží již nemaji a vrátí mi peníze. Docela dlouhá doba na sdělení, že věc již není skladem. Komunikace žádná, prostě nezájem. Pokud se nepřihlásíš o peníze, tak Ti je nevrátíme.

Žádná komunikace z eshopu. Nereaguje na emaily. Zboží stále nemám ani nepřišla notifikace, že by bylo na cestě nebo že třeba není skladem. Nedoporučuji!!!

• zboží, které je skladem po 16. dnech od objednání stále nemám

Objednal jsem zboží, které bylo skladem, když po týdnu nepřišlo, objednávku jsem telefonicky urgoval a bylo mi řečeno, že do několika dnů mi to přijde. Nyní je to 16 dní od objednání a zboží stále nemám. Na další urgenci odpověděli: "Ve středu (tj 21 dní od objednání) Vám to pošleme", jestli to přijde, nevo to byla jen další výmluva uvidíme.

• Nabízejí zboží skladem, které fakticky nemají.

Vybrat jiný eshop.

Ani po 8 dnech zbozi nedoslo. Nemohl jsem dele cekat a zakoupil jsem jinde. Objednavku jsem zrusil.

• Místo ochrany dveří dojde spíše k jejich poškození. Zboží ihned skončilo v koši. Je to tvrdý plast , který při roztažení na sílu dveří ihned praskl.

• Zboží ani po týdnu nedorazilo i přesto,že bylo uvedeno skladem. Obchod sice i ve svátek napsal, že zboží se již připravuje, ale tím to skončilo.

mají v nadídce zboží,které neexistuje

Potahy to nejsou spíše převleky ani mírou na odpovídající auto moc nepasuje.Rozmery jsou malé a neodpovídají rozměru sedaček.

Objednávku jsem neobdržel a obchod se neobtěžoval zatim ani reagovat

Jen jsem si objednal zboží a došla mi jen polovina.Po telefonické domluvě a poslaném email, mi zatím po týdnu druhou polovinu zboží neposlali. Tak nevím jak firma prosperuje,kdosi nechá zaplatit a zboží neposílá!!!!

Přišlo jino zboží než bylo objednáno

• rychlost a cena
    • výrobky na auto neseděly , první jsem upravil a druhý nešel.

Pokud sháním stěrač na auto nestačí jen shánět jako nabízíte na OPEL ........... ALE MUSÍ TAM BÝT UPŘESNĚNÍ NA JAKÝ OPEL A TO jsem NENAŠEL, proto můj omyl.

• Objednávka my dorazila. Jeden výrobek chyběl. Když volám na zákaznickou linku můj telefon je zablokovaný. To mě mrzí protože jsem zaplatil oba produkty. Tak jsem volal z manželky telefonu. A bylo mi řečeno že vše dají do pořádku. Na email neodepisuji. Už nikdy jsi nic neobjednám.