• Zboží na stránkách obchodu skladem. Do dnešního den nepříšlo, ani žádná zpráva, důvod nedoručení.
    • Strašný,nakupujte jinde.

• Vše v pořádku

Zboží ani po týdnu nedorazilo, informace z obchodu žádná!!!

supr

Dne 9.11.2023 jsem objednal kryty na kola Volkswagen Touran a do dnešního dne nemám žádný informace jestli někam došli nebo ne

• Goods are as described, delivery time as stated and packaging is very good.

----------------------

nevim

• Rychlé vyřízení objednávky

spolehlivost

• nekomunikují, zkoušel jsem se domluvit po telefonu, slíbili odpověď a ta nepřišla ani telefonrm, ani matlem
    • i když jsem zadal objednávku, nebyla vyřízena

Kdyby jsem neměl již část oken polepeny, už bych zde nenakupoval. Zboží ani po 6 dnech nemám...

Objednávám poprvé

• žádná
    • izerují zboží které nemají,nejsou schopni to ani sdělit zákazníkovi

vyhnout se jim obloukem

• Žádná
    • Obchod napsal, že je objednávka připravená k odeslání. Čekal jsen týden a pak jsem kontaktoval dopravce, který sdělil, že objednávka toho čísla nebyla předána k přepravě, ačkoliv byla přeprava avizována. Na to jsem kontaktoval obchod a cca po osmi hodinách čekání mi bylo sděleno, že zboží již nemaji a vrátí mi peníze. Docela dlouhá doba na sdělení, že věc již není skladem.

Obchod napsal, že je objednávka připravená k odeslání. Čekal jsen týden a pak jsem kontaktoval dopravce, který sdělil, že objednávka toho čísla nebyla předána k přepravě, ačkoliv byla přeprava avizována. Na to jsem kontaktoval obchod a cca po osmi hodinách čekání mi bylo sděleno, že zboží již nemaji a vrátí mi peníze. Docela dlouhá doba na sdělení, že věc již není skladem. Komunikace žádná, prostě nezájem. Pokud se nepřihlásíš o peníze, tak Ti je nevrátíme.

super obchod

• Velký výběr
    • Psal jsem e-mailem dotaz, od čtvrtka 26.10. jsem zatím nedostal odpověď. Dotaz se týkal nedodaných ocelových háčků, jejichž použití se uvádí při montáži autopotahů na Fabii I.

Zatím nejsem na 100% spokojen. To nastane, až dostanu odpověď či vysvětlení na můj e-mail.

Žádná komunikace z eshopu. Nereaguje na emaily. Zboží stále nemám ani nepřišla notifikace, že by bylo na cestě nebo že třeba není skladem. Nedoporučuji!!!

Výborné jednání a rychlé dodání